Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

btw ako se budu lepo i fino držali treće knjige biće super, ali ako budu ubacivali već nešto i iz četvrte (ili nedjabože pete) onda neću moći u VIP ložu, kme :( (pošto sam tek počela da čitam IV)

Link to comment

Ma nema šanse da će ubacivati nešto iz četvrte knjige. Na kraju treće je taj veliki presek, tu je bila najduža pauza (a Martin je originalno planirao da i u samoj knjizi tu bude višegodišnja pauza, da deca poodrastu). Posle se četvrta i peta dešavaju paralelno, iskomplikovao čovek...Veće su šanse da nešto od radnje iz treće knjige ostave za četvrtu sezonu, nego da ubudžuju četvrtu knjigu u treću sezonu.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Zar su tako ravno podelili? Ja sam mislio da će veći deo 3. knjige da zbudže u treću sezonu, a šta ne bude stalo, to će da ostave za četvrtu.(U originalu, svaka knjiga je izlazila ucelo, znam da su kod nas morali da ih rasparčaju.)

Link to comment

Oberyn jos nije castovan, sto ce reci da poveci deo knjige jos nije snimljen. Doduse, spominjali su i da vise nece gledati na materijal iz knjiga kao nesto sto se mora adaptirati u toj sezoni, znaci treba ocekivati neki slobodniji pristup.

Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...