Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa koju bre otrso tamo :D Kad si vec reko da jeste onda kazi i koju :D U stvari nemoj ko zna ko sve ovde lurkuje od ovih tzv. novinara <_<

Edited by Moća
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa koju bre otrso tamo :D Kad si vec reko da jeste onda kazi i koju :D U stvari nemoj ko zna ko sve ovde lurkuje od ovih tzv. novinara <_<
i ako imas neku sliku okaci u spojler.
Link to comment
kako mu je klinac sjebao mač sa snimanja koji je dobio kao suvenir i zbog toga bio popizdeo...
Od svih razloga "zašto nemati decu" sa "onog" topika, "da mi ne sjebe mač koji sam dobio na snimanju LOTR-a" do sada ubedljivo ima najviše smisla...Jesi se slikao sa njim? On je takva facetina, da sam pio piće sa Boromirom, a da se nisam slikao sa njim i od toga napravio fototapet, mislio bih da nešto nije u redu sa mnom... I hvala ti i za ono da je Jackson genije, upravo tako sam ga i doživljavao. Ako Šon Bin kaže, ko sme da mu protivreči?Super post inače, kontam jedan od najzanimljivijih u poslednjih barem godinu. Edited by Glas RazumaN
Link to comment
[/size]Od svih razloga "zašto nemati decu" sa "onog" topika, "da mi ne sjebe mač koji sam dobio na snimanju LOTR-a" do sada ubedljivo ima najviše smisla...Jesi se slikao sa njim? On je takva facetina, da sam pio piće sa Boromirom, a da se nisam slikao sa njim i od toga napravio fototapet, mislio bih da nešto nije u redu sa mnom... I hvala ti i za ono da je Jackson genije, upravo tako sam ga i doživljavao. Ako Šon Bin kaže, ko sme da mu protivreči?Super post inače, kontam jedan od najzanimljivijih u poslednjih barem godinu.
Ne, nisam se slikao sa njim jer bi to, uzevši u obzir razlog zbog kojeg sam se video s njim, bilo neumesno. Pls, nemoj da me teraš da elaboriram.Što se tiče bolda, ništa što je do sada uradio na 'velikom platnu' ne može da potkrepi ovu tezu kao nešto što je (u toku priprema za početak snimanja LOTR) snimio upravo za 'mali ekran'. Pretpostavljam da veliki broj 'Lordovaca' zna za to, ali sam siguran da mnogi nemaju pojma.http://www.imdb.com/title/tt0116344/Ja imam originalni DVD sa dodacima (komentarima) bez kojih se ovo remek-delo naprosto ne može gledati. Ako ga torentujete, gledajte da skinete sve dodatke.I NE ČITAJTE SPOJLERE! Edited by Blueberry
Link to comment
Ne, nisam se slikao sa njim jer bi to, uzevši u obzir razlog zbog kojeg sam se video s njim, bilo neumesno. Pls, nemoj da me teraš da elaboriram.
Ah, ti si njegov doktor za kožne i venerične bolesti :lol:
Link to comment
Ne, nisam se slikao sa njim jer bi to, uzevši u obzir razlog zbog kojeg sam se video s njim, bilo neumesno. Pls, nemoj da me teraš da elaboriram.Što se tiče bolda, ništa što je do sada uradio na 'velikom platnu' ne može da potkrepi ovu tezu kao nešto što je (u toku priprema za početak snimanja LOTR) snimio upravo za 'mali ekran'. Pretpostavljam da veliki broj 'Lordovaca' zna za to, ali sam siguran da mnogi nemaju pojma.http://www.imdb.com/title/tt0116344/Ja imam originalni DVD sa dodacima (komentarima) bez kojih se ovo remek-delo naprosto ne može gledati. Ako ga torentujete, gledajte da skinete sve dodatke.I NE ČITAJTE SPOJLERE!
Neš mi verovati, skoro sam od nekog lika na kupujem prodajem pazario neke blu rejeve za smešne pare, i taj doc je među njima, uskoro je na planu i programu. ;)A meni je Jackson genije, i tačka. Ako ni zbog čega, ono zbog lotr trilogije + par filmskih dodatnih bonus razloga.
Link to comment
@blueberryjel moze bar slike ne moras da siris pricu?
Ne može. ;)

Znam je samo iz nekih serija, botoksirana je i lično je ne bih ni štapom, mada u filmu izgleda dobro pristojno. And pleeeease, can we get out of the subject now?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...