Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar vam nije dosta? :unsure:Priznao mi je i koga je kresnuo na snimanju (interesting choice), ali to je tajna koja prevazilazi čak i spojler**koga UBR ne znam ni kako da pokrenem :blush:And that's it. A sada nastavak uvaženog vam topika...

Link to comment
:lolol:Nisi se sada valjda smorila?
Ja sam tako resila da necu da ulazim u bracnu zajednicu sa doktorima, pilotima i jos nekim kriticnim zanimanjima.Sad necu ni sa Son Binom, niti bilo kojim glumcem.
Link to comment
Ja sam tako resila da necu da ulazim u bracnu zajednicu sa doktorima, pilotima i jos nekim kriticnim zanimanjima.Sad necu ni sa Sonom Binom, niti bilo kojim glumcem.
Klever disižn.Ubaci tu još i pisce, sladoledžije i kvantne fizičare. No kidding.
Link to comment
Bluberi pedere kako mozes tako da nas zajebes bre! :cry:Sent from my cigla using Tapatalk
Aj reci mi, molim te, kako sam vas to zajebo? Zar nisam obelodanio neke detaljčiće koje niste znali? Generalno, bio je to komparativni trenutak njegovog izlaganja (Ulix vs Boromir), tačnije razlika u atmosferi na snimanjima dva blokbastera, pošto je razlog našeg sastanka bilo nešto što je po svim merilima trebalo da bude something completely different.Šta te interesuje konkretno još Žigiću (vi prstenasti fanovi ste gori i od startrek gikova :D )? Ako se setim šerovaću, nema problema. Jbt, bio sam već janpi kada je trebalo da započnem sopstveni powerpoint ali sam se nekako na kraju ipak izvukao i objasnio mu sve šta sam planirao, a što i jeste bio ključni i jedini razlog zašto sam se uopšte upućivao u Poljsku na minus šes' da se vidim s njim. Potom smo se izljubili ko braća, na šta sam dobio poljubac čak i od njegove tadašnje (samo za MayDay & Stormy - razveli su se u medžuvremenu, tako da je sada free kao kondor) i izašao u lapavu krakovsku noć.I ko me tero da se uopšte izlajavam... :frust: Edited by Blueberry
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...