Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

To neki hrvatski njuz.net? :D"News-Bar ruši rekorde: Gotovo 4,5 milijuna Hrvata nije posjetilo naš portal!""S. Koreja planira lansirati nuklearni projektil prema SAD-u radi znanstvenih istraživanja"

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
ti ces, amelija, koliko ja vidim da se selis na topik sa pomenutom gospodom.ovde cemo da ostanemo samo beba kalavera, ja i jos par entuzijasta. :D
Znam da sam debelo okasnio s komentarom, pošto se logujem sporadično, ali sam још ономад sedeo sa Šonom Binom (povodom neke stote priče) koji mi se žalio što je ispaljen mreo u S01, pošto je u međuvremenu postao veliki fan. Možda ga pozovem da vam se pridruži, i to kao pravi VIP ovog VIP-a. :kralj:BTW, toliko piva nisam video da je neko sabio u sebe za nekih circa uru i po, ali sam zato saznao šta se sve odvijalo na snimanjima Ringova i Troje, kao i da mu je (najnovija) žena jači alkos od onog ruskog prevaranta koga su na Неманњдорфу jedva izvukli iz automobila. Inače je spektakularan baja i neverovatno šarmantan tip, uprkos dark-charisma protokolu koji često (mora da) glumi posebno u holivudskim treševima. Visoko ponosan na svoje šefildsko poreklo, kao i na činjenicu da je pre nego što će upisati 'RADU' zavarivao auspuhe kod ćaleta u radnji. Jedino što me je razočaralo je da nije čuo za sugrađana mu Ričarda Haulija. :mad:Ako je baš total off - brišite.
Link to comment
Zovi ga da dodje!Ja mogu da mu budem najnovija zena, picu koliko treba i donosim bebu Kalaveru kao dete u miraz. :D
:DI'll try just for you. Nego kažu da bekhendira žene kada mu se spusti noir roletna. Ali ta UK žuta štampa ume ponekad i da pretera. :cool:Inače uprkos njegovim godinama, ali i mom svekolikom heteroseksualizmu, moram da kažem priznam da je u prirodi baya do yaya. :wicked: Uzgred, kada mu je njegova tadašnja (i mislim još uvek aktuelna) saznala da ga uparujem s jednom Italijankom (koja je tek :thumbup: ), prvo što me je izljubomornisano pitala (glasno i pred njim, naravno) je da li brije noge. :lol:
Link to comment
Inače je spektakularan baja i neverovatno šarmantan tip, uprkos dark-charisma protokolu koji često (mora da) glumi posebno u holivudskim treševima.
uh, u ovo niko nije sumnjao. svi smo tužni što je mreo u prvoj sezoni.zovi ga obavezno. kad mejdejki dosadi da brije noge, evo mene. :D
Link to comment
Pricaj bre dogadjaje sa snimanja ringova!!!
Uh, ima ih toliko, a ne bih da privatizujem topik. Tek par slajdova...Prevashodno mi je objašnjavao razliku između snimanja Troje i Ringova (za obe je imao milionske ugovore), kako su tretirani od strane jednog i drugog reditelja (da se otarabim: iako volim Džeksona, posebno njegov novozelandski opus, DAS BOOT mi je jedan od omiljenih filmova i štagod Volfgang potom uradio ništa ne može da zaseni to remek-delo), kako se cela ekipa na snimanju Lordova ponašala kao da su jedno (upotrebio je reč brotherhood), niko se nije izdvajao po 'zvezdaštvu', već su svi rintali i pičili do kraja, kako su se on i Vigo ultrazgotivili tokom snimanja i da je scena kada (opet) mre bila jedna od najdirljivijih koje je uradio, kako je Džekson genije a Volfganga nije vido šes' puta, kako su na snimanju Troje najviše vremena provodili za bazenom nekog megaultrahiper hotela čekajući da se set i kamera i osvetljenje i statisti i pichkematerine 'osmisle', kako je Bred Pit okej samo sa onima sa kojima to hoće, ali i da je Piter O Tul - mortus pijan - odradio dva tejka bez ijedne greške i da mu je to iskustvo ostalo urezano kao nešto što će pamtiti ceo život, kako su horizonti zelandskih planina istinski neverovatni, kako mu je Orlando Blum gotivniji u kostimu, s perikom i ušima nego u prirodi ( :lol: ), kako je Ian Mekelan harizmatičan stelaroidno, a Brajan Koks može da popije više lagera i od njega, kako je Šon Ostin dosadan kao proliv a Kejt Blanšet jedna od najlepših i najtalentovanijih glumica koju je ikada video (fuckin' agreed) iako mu je Liv Tajler bila pred nosom (fuckin' don't understand), kako Volfgang komanduje a Piter vaja, kako ništa ne razume Rose Byrne dok govori autralijskim akcentom (tu smo se složili :P ), kako mu je klinac sjebao mač sa snimanja koji je dobio kao suvenir i zbog toga bio popizdeo...Bilo je tu štošta još, ali ne sećam se više jer sam popio (morah) preko svog kapaciteta, a alkohol nije moj drive.
Link to comment

Vala ja sam ga pominjao ove godine baš dosta, uglavnom u smislu "Jebala te zima Nede Starče".A žene, šta god radile, nemojte da ga stopirate podignutim palčevima.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...