Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

eh onda je to mora biti negde posle III knjige jer ja još ne naiđoh na rahzgovor Džejmija i Vesterlingušesamo na razgovor Džejmija i Tajvina gde se vidi da je Tajvin namestio ubojstva, ali ne i venčanje

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pa Roose je bio u seriji otprilike koliko i u knjigama, Robova desna ruka u drugoj sezoni.Nedostaje samo njegov bastard sin, to su skroz smandrljali u Winterfelu sa Theonom, ko zna da li će se on pojavljivati uopšte ili će neko nekako da ga zameni...

Link to comment

ju, nisam ni konstatovala Roosea u seriji :lol:dobro, tada još nisam bila pročitala knjige, ali znam da je bilo nekih raznih likova oko Roba, ko će ih sve povatati :Di da, u poslednjoj epizodi uopšte nije bilo jasno ko je zapalio Winterfell, da li Theon i njegovo društvo, da li neki drugi, neki treći, dok je u knjizi savršeno jasnomeđutim, posle toga se (u trećoj knjizi barem) to kopile uopšte više nije pojavljivalo, samo se malo pričalo o njemu da je oženio pa ubio neku udovicu, da je nekome poslao parče Teonove kože + da će da se oženi nekakvom lažnom Arjom

Link to comment

e da, malo njinjinji faze:u knjizi je baš bilo kul što je Arja sve lepo organizovala u Harrenhallu da bi tu dovela Boltona i njegove manijake :Dtipično dete, videlo severnjake i napalilo se da ih spase, kad ono međutim nisu oni baš tako slatki, je li, pa je morala da bega i da ubije stražara i sveno kontam da verovatno bilo prekomplikovano ubaciti i to

Link to comment

A nisi provalila ko je ta lažna Arya, kad je Jaime sretne?

(Calaverina Sansina drugarica Jeyne Pool)

Bastard of Bolton je prilično bitan lik tek posle, u petoj knjizi (koja se dodupe dešava paralelno sa četvrtom).E da, zar ti nije glupo što su u seriji odmah u Harrenhallu ubili Ticklera, tj. Arya naručila od Jaqena da ga ubije? Meni je lično omiljena scena u celom serijalu kad ga Arya sama izbode pred kraj treće knjige (Is there gold in the village?), a toga sad neće biti u trećoj sezoni :(

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Ne! Nisam provalila lažnu Arju!A kako bih? :huh:To beše ona što su cmizdrile u zamku kad je počeo rat a pre toga se ložila na Berica na nekom turniru?A ubojstvo Ticklera jeste genijalna scena :Hail: i zaista je šteta što je neće biti.Ali... s obzirom da u seriji nisu bile prisutne sve one budale iz Harrenhala koje je ona kokala (tj Jaquen) nije baš bilo mnogo izbora. A da su uveli sve bi verovatno bilo premnogo.Btw mislim da već davno rekoh, tu mi nije smetalo što je ona služila Tajvina, ali mi je glupo što je on kao s njom nešto prijateljski ćaskao pa još i pričao sve svoje vojne planove dok je ona sipala čaj, i slično.Btw2 hoće li se ikada ikako ponovo pojaviti Jaquen?

Link to comment

Da, da, imaće kasnije čak i teksta :D Meni palo na pamet da je to možda ona; trebala im je tamnokosa devojčica sa Severa, približnih godina i plemićkog porekla, čisto da ispune formu.Slažem se za Harreenhal, i meni je sve to izgledao OK generalno... ali Arya je prva dva ubistva mogla da protraći na bukvalno bilo koga, nisu morali baš Ticklera odmah bezveze da skenjaju. Mada, s obzirom na to da u seriji Arya nije putovala sa njim i Gregorom nego ih samo u onih par scena u zemku gledala, verovatno nisu mislili da je prevelika šteta ako pokvare kasniju scenu u kafani.Jaqen će se pojaviti sigurno, ali pitanje je da li ćeš ga prepoznati :)

Link to comment
Da, da, imaće kasnije čak i teksta :D Meni palo na pamet da je to možda ona; trebala im je tamnokosa devojčica sa Severa, približnih godina i plemićkog porekla, čisto da ispune formu.
a tebi to palo napamet?meni ni u najluđim snovima, mislila sam da šalju neku tamo bezveze devojčicu a u cilju da se manijak dočepa Winterfellabwt kad smo kod nedoumica, jel ono što je matori Tully buncao kako mu je mnogo žao i oprosti i levo desno bilo ono što je Liza bila trudna sa Littlefingerom, ili nešto drugo?
Slažem se za Harreenhal, i meni je sve to izgledao OK generalno... ali Arya je prva dva ubistva mogla da protraći na bukvalno bilo koga, nisu morali baš Ticklera odmah bezveze da skenjaju. Mada, s obzirom na to da u seriji Arya nije putovala sa njim i Gregorom nego ih samo u onih par scena u zemku gledala, verovatno nisu mislili da je prevelika šteta ako pokvare kasniju scenu u kafani.
pa i to, a i u samom Harrenhallu je on definitivno bio vrlo upečatljiv, ostali manje više, tako da ni ne vidim koga su drugog mogli a da bude koliko toliko realnobwt nije bilo pacovske torture sa kantama u knjizi, zar ne?
Jaqen će se pojaviti sigurno, ali pitanje je da li ćeš ga prepoznati :)
:)da vidimo... Edited by Amelija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...