Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za ovo poslednje, pa zar se nije to već desilo? Oberyn Martell, otrovom...?
ju a izumreće znači od otrova? ( :s_d: )ja dokle sam stigla jes otrovan ali ga kao vredno leče :huh:
A Hounda ti je toliko žao da ne možeš ni da ga pomeneš, potpuno te razumem :P
ju pa zar je on umreo?ono jes ostavljen ranjen u nekoj šumetini, ali nije eksplicitno umro
Meni je Oberyn najveći baja i šmeker u knjizi, šteta što je pao u najgoru zamku svakog ratnika - gordost.
pa da :)taman se pojavio i bio faca, i oma ga izlogovaše heh
Link to comment

Ma sto posto nije, ali kao treba da mislimo da jeste. Dve knjige kasnije, još se nije pojavio.(Za Hounda kažem, jel'te. Brat mu je kinda mrtav, ali možda baš i nije skroz, zavisi iz kog ugla se gleda. Ja računam da jeste.)

Link to comment
Meni je Oberyn najveći baja i šmeker u knjizi, šteta što je pao u najgoru zamku svakog ratnika - gordost.
Jos jedan sto ne razmislja glavom. Meni nekako krivo sto svi dobri i posteni likovi najebase al logicno je. Zato najvolem debelu svinju Menderlija. Kako je lepo posluzio Frejeve pitom sa mesom, sve se slasno oblizujuci :wicked:
Link to comment

Pa zvanično nije. Ako bi do kraja serijala sve ostalo na tom "pojavljivanju", onda kao i da je mrtav.Nego, kad počinje treća sezona? Oživela tema ovde, i odmah mi se gleda :jerry:

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Pa zvanično nije. Ako bi do kraja serijala sve ostalo na tom "pojavljivanju", onda kao i da je mrtav.
pih pa šta me onda ložite da je već ubiven
Oživela tema ovde, i odmah mi se gleda
hehe i meni otkad sam završila trećupogotovo što ću sad moći da pljuckam iz lože "hmmm ovaj nije kao što sam ja zamišljala, njinjinji nisu dobro prikazali to to i to", i tako to :Pbtw verovatno bi trebalo da pročitam i četvrtu pre serije, kadri su oni da to izmešaju*mada i planiram :lol: barem deo*nikad neću zaboraviti kako je zlo završena priča o Arji u prvoj knjizi
Link to comment
pogotovo što ću sad moći da pljuckam iz lože "hmmm ovaj nije kao što sam ja zamišljala, njinjinji nisu dobro prikazali to to i to", i tako to :P
To je najbolji deo, izvoli sedi ovde između Razza i mene...article-2218263-00C3FFBE00000578-865_634x384.jpg
Link to comment
hm, pa da, na to i mislim, kad se Jamie vratio iz zarobljeništva i prvi put sreo sa tatom kaže nešto tipa "ma sigurno si ti to zamesio" i onda ćale kaže "da da baš smo ga lepo sredili", ali ja ne skontah da mu je i samu ženu on namestiono nebitno :)meni barem
namestio Tajvin, u dosluhu sa njenom majkom. ima scena gde se vidi kroz razgovor Dzejmija i gospodze Vesterling.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...