Jump to content

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Po onome što su Benioff & Weiss natukuli glupkastom novinaru du-vjesti na jučub intervjuju, i po frižkim glasinama, The Shocking! *Scene* će biti snimljena (ili već je) za ovu sezonu. Više na WiCnetu.

Link to comment
vini, nini, sto ne gledas homeland?
Nešto me ne privlači tematika, CIA, terorizam, counter terorizam, penisi, palčevi. Jel' propuštam nešto?Poslednje što sam gledao tog tipa bio je Sleeper Cell, a i na to me navuklo, hm, pa recimo loše društvo.
Link to comment

stvarno je dobra, ni malo trivijalna radnja. sve lepo prikazano koji je war on terror penis, a kler dejns i mendi patinkin ubijaju kako glume. ma i ovaj peski brit dejmijen luis. razvijes nevidjenu simpatiju za likove!ali hajde da ne skrnavim got...

Link to comment

Samo ti škrnavi™, tako im i treba kad otežu sa novom sezonom.Sumnjam da ću taj war on terror gledati, ne da mi se ništa ozbiljno da skinem. Samo ovaj Parks & Rec odgledavam a i to jedva. Speaking of, eno kolega Lrd je u formi, pa ako zafali besmislenog hejtovanja na Homeland topiću, he's your man.

Link to comment
Speaking of, eno kolega Lrd je u formi, pa ako zafali besmislenog hejtovanja na Homeland topiću, he's your man.
Ja sam IRL izraziti antivinista i ovde to radim samo iz fazona. Jasno se, valjda, vidi razlika između epigona i prave stvari. Nije mi srce na mestu, samo imitiram nadrkanu, nepraštajuću racionalnost.
Link to comment

Koga briga šta smo i kakvi smo IRL? Samo se forumaški učinak broji, to je valjda jasno. Ja sam IRL nuklearni fizičar i u slobodno vreme NBA košarkaš, a ovde vinišem™ samo iz fazona, isto kao i ti :fantom:

Link to comment

Citam sad prvu knjigu Plesa sas zmajevima i samo da kazem da ovo sto Martin radi samnom vise stvarno nema smisla. Ajd sto me rodjena familija napljuvala (a imao sam tako dobar plan za oratkluk sa Severom), aj sto me ni narod ne mirise, pa jos me naterase da se okrenem protiv prijatelja iz detinjstva i jos iako sam uprkos malobrojnosti vojske uspeo da zauzmem i najveci zamak Severa svi me odjebase i na kraju samo dobih polomljene zube, isecene prste i sedu kosu. Da ne zaboravim povodac i otimanje sa psima za hranu. Bem mu oca Martine, imal bre i nesto dobro za mene? :cry:

Link to comment

Samo polomljene zube isečene prste i sedu kosu? Neće biti.Znaš kad ti gazda naredi da mu odradiš nevestu, a ti sve nešto kao "But my lord... I don't have...", a on ti onda kaže da upotrebiš usta?Nije Ramsey samo prste seckao...

Link to comment

Argh... morao si da me podsetis. Jbg, jedina nada mi je da u nekom kasnijem poglavlju se pokajem i krenem iz srca da radim nesto suludo tipa borim se sa decom sume a ona mi vrate carolijom kitu. Koju posle nateram pravog Smrada da mi je fafa dok se ja zlobno samozadovoljno smeskam. Ne, nikad se necu promeniti.

Link to comment
  • 1 month later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...