Jump to content

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa jeste, a za Tormunda je trebalo da nađu nekog kome je medvedica stvarno odgrizla pola kite, a on je ipak obljubio ostatkom?Divljaci su lažovi, a njihov "kralj" najveći lažov od svih. Čovek piše pesme sam o sebi, naravno da je nakitio reputaciju preko svake mere. Ništa viđeno u knjizi ne sugeriše tu neku fizičku superiornost o kojoj govoriš.
Aman, sparing sa Džonom? U jednoj ruci dvoruki mač, brz poput munje, jak poput bika? Čovek preskočio zid, penje se i spušta uz zidine zamka? Nije baš da je nindža, ali svakako nije debeloguzan koji sedi u fotelji i laže o sebi.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

wiki sumira opis: Mance is a big man, long legged and lean, broad in the chest and shoulders. His once long brown hair is now gone mostly grey, laughter lines appear at the corner of his mouth. [1] He has a sharp face and shrewd brown eyes.[2] He is an unremarkable-looking man in his middle years, with a fondness for music.

Link to comment
wiki sumira opis:Mance is a big man, long legged and lean, broad in the chest and shoulders. His once long brown hair is now gone mostly grey, laughter lines appear at the corner of his mouth. [1] He has a sharp face and shrewd brown eyes.[2] He is an unremarkable-looking man in his middle years, with a fondness for music.
Jes', to je to, samo mi je Ciaran em previše markantan, em nema, što bi rekli dvaesprvovekovni sportski novinari, fiziku.Meni je Mance bio sličan kao i većini random internet fanova, otprilike:

Unavailable%20-%20Mads%20Mikkelsen%20as%20MAnce%20Rayder_FULL.jpgKarl%20Urban%20as%20Mance_595_watermark.jpg0.jpg

Link to comment
Aman, sparing sa Džonom? U jednoj ruci dvoruki mač, brz poput munje, jak poput bika? Čovek preskočio zid, penje se i spušta uz zidine zamka? Nije baš da je nindža, ali svakako nije debeloguzan koji sedi u fotelji i laže o sebi.
Sparing sa Džonom kao neki krunski dokaz? Džon je klinac, svidelo se to nekom ili ne. Na balčaku ima nula recki, ako mu ne računamo Halfhanda volontera. Nije sparingovao sa Braćom Clegane istovremeno...Zid u knjizi preskočio nije, kao ni zidine zamka. A stavio bih kuću na to da masno laže o sebi. Od svirca se drugo i ne očekuje.
Link to comment
Sparing sa Džonom kao neki krunski dokaz? Džon je klinac, svidelo se to nekom ili ne. Na balčaku ima nula recki, ako mu ne računamo Halfhanda volontera. Nije sparingovao sa Braćom Clegane istovremeno...Zid u knjizi preskočio nije, kao ni zidine zamka. A stavio bih kuću na to da masno laže o sebi. Od svirca se drugo i ne očekuje.
Čekaj, kako je došao do Winterfella ako nije preskakao zid? Mrzi me da tražim, ali mi sećanje kaže da jeste preskakao. Moguće je da laže kada je govorio da je preskakao zid stotine puta, ali opet, tokom svih ovih knjiga nam Mance nije prikazan kao lažov, osim u njegovim spletkama. Ali, kao tašti lažov - jok.I može Džon da bude klinac koliko hoćeš, ali da klinac koji je man grown tamo i imao je lordovski trening sa oružjem da bude sporiji od čoveka koji u jednoj ruci nosi dvoručni mač?I nema šta da laže, i u Dance je skakao sa Winterfela i bio jedan od najboljih rendžera dok je bio u Straži.Malo više objektivnosti i manje deniala, molim. Edited by Lrd
Link to comment

Ma verujem da se nekad popeo preko Zida, ali to nije bilo onscreen. Ali preko Zida se popela i Ygritte, pa ne očekuješ od nje da bude neka dizačica tegova zbog toga.Što se tiče sparinga sa Jonom - dobio ga je upravo na iskustvo. Lord Snow nije nikakav bogom dani ubermensch, kao što nije bio ni Ned Stark iako su mu to mnogi - kašljCalaverakašlj - pripisivali čitajući između redova.Sa Winterfella je skakao samo Theon sa mladom Gđom Bolton, Mance se uredno vratio nazad stepenicama i (presumably) bio zarobljen.Verujem da sam stoprocentno objektivan kad kažem da je Mance sredovečan čovek, ni po čemu fizički izuzetan. Wildlinge je ujedinio harizmom a ne tom nekom superiornošću koju bi ti da mu učitaš.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
kao što nije bio ni Ned Stark iako su mu to mnogi - kašljCalaverakašlj - pripisivali čitajući između redova.
:mad:Ja sam onomad rekao samo da nemam nista protiv sto su ga malo ocelicili™ u tom pogledu, i stvarno nemam. Necemo se sad valjda opet vracati na to...? <_< Edited by Calavera
Link to comment
Ma verujem da se nekad popeo preko Zida, ali to nije bilo onscreen. Ali preko Zida se popela i Ygritte, pa ne očekuješ od nje da bude neka dizačica tegova zbog toga.Što se tiče sparinga sa Jonom - dobio ga je upravo na iskustvo. Lord Snow nije nikakav bogom dani ubermensch, kao što nije bio ni Ned Stark iako su mu to mnogi - kašljCalaverakašlj - pripisivali čitajući između redova.Sa Winterfella je skakao samo Theon sa mladom Gđom Bolton, Mance se uredno vratio nazad stepenicama i (presumably) bio zarobljen.Verujem da sam stoprocentno objektivan kad kažem da je Mance sredovečan čovek, ni po čemu fizički izuzetan. Wildlinge je ujedinio harizmom a ne tom nekom superiornošću koju bi ti da mu učitaš.
Da sad ne mrcvarimo do u besvest, samo jedna stvar: Mance je držeći dvoručni mač u jednoj ruci bio brži od tinejdžera koji je imao vrhunski trening. Dakle, samo brzina sa nečim tako teškim u ruci govori da nije mediokritet što se tiče fizike™ Po izgledu je neupadljiv, to da.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...