Jump to content

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ne znam koji smo to mi™, ali piši u svakom slučaju. A gledaj i Louiea ako nisi, pošto to razbija.
Vi ste svi koji niste ja, a diskutovali smo već o serijama.
mene nece! samo da im se Arya nacestita svima nove godine i ja srecan! a onda cu vama zaludnima da se smejem :bee:
Kakav je Martin, mogao bi i tu da navuče ljude na tanak led i onda prc.
pogledaj trecu utakmicu play offa u basketu, Partizan-Crvena Zvezda i videces kako je cela druga sezona fenomenalna i smislena... :(
To verujem, zato sam i prestao da pratim domaći sport.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

e ja pročitala oko ¼ prve knjige, i zasad nemam reklamacija :Dmada koliko se sećam komentara prva sezona i nije bila problematična, čak ni kod najzagriženijih?videćemo za drugu...

Link to comment
mada koliko se sećam komentara prva sezona i nije bila problematična, čak ni kod najzagriženijih?
ma sve je bre vise manje OK... sto se tice ovih nazgrizenijih, nije problem u seriji...problem je u ovome:

razza & viniStatlerandwaldorf.JPG

Link to comment

Ne sviraj, prvu sezonu sam nahvalio. Ali sam se naivno ponadao da će i u drugoj da budu dobri. Međutim, oni su odlučili da budu "kreativni". Kao kad daš komšijinom malom da ti napravi sait, jer se on strava razume u kompijutere.

Link to comment

Mene su lično smarali idiotski detalji i u prvoj sezoni. Nije mi toliko stalo do pridržavanja nekakvim detaljima iz knjige, koliko do internih nekonzistentnosti i besmislica koje mi kvare uživanje.Npr. pri kraju prve kad uhapse Neda i izbije ona frka, Arya beži sa časa mačevanja i trči kući noseći baklju. Iako je dan. Jer valjda zna da će morati da skrene u tunele ispod zamka :isuse:Takođe me je nerviralo što su neki likovi svedeni na karikature, vidi se da postoje samo da bi bili tu, a ne rade apsolutno ništa. Npr. Hound i besmislena krađa njegovog dijaloga od strane Littlefingera. Da bi se napravilo više mesta za kurve, valjda.Ali sve u svemu, bio sam vrlo zadovoljan adaptacijom prve sezone. I tek nešto malo manje druge, iz istih razloga.

Link to comment

Weenie mrzitelj kurvi. Nije Ros kriva što je život nije mazio <_<I stalno nalaziš neke dlake u jajetu koje ti smetaju u seriji.

Link to comment

No one expects the Spanish Inquisition.

Weenie mrzitelj kurvi. Nije Ros kriva što je život nije mazio <_<I stalno nalaziš neke dlake u jajetu koje ti smetaju u seriji.
Razz platonski ljubitelj kurvi koji gleda samo sestru <_<Meni smetaju dlake u jajetu, tebi smeta što serija nije Roy Dotrice koji sedi u stolici i čita knjige naglas :P
Link to comment

Da si primetio šta radi na Desanki, i ti bi je gledao. :wub:U pravu si za čitanje (it would have been better show <_<), samo ne Roy Dotrice. Ne znam odakle su njega bili iskopali - verovatno su se vodili prema tome da štivo koje ima srednjovekovni setting mora da čita neko ko je rođen u to doba. Nemam ništa protiv čoveka lično, samo mi je ponekad nerazumljiv zbog maske sa kiseonikom. Jeste on bio "aktivan" u KL, ali to je bila samo gluma. No, šta da se radi kad je John Lee umro.

Link to comment

Ko, Lena Headey ili MauDau? Izmešasmo metafore :unsure:A Roy Dotrice je i meni neslušljiv, mislim da smo o tome već pričali. Kad ga utanji onako da dočara glasove dece, žena, i ostale nejači, uf :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...