Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sta ti mislis koga ce igrati?
Pa, sad sam baš išao i pogledati kako izgleda, i ja sam ostao bez alternative. Ali sam i dalje zbunjen glede potrebe za tom ulogom.
Link to comment

Potreba je relativna. Ja cele ove sezone imam potrebu za Irri & Jhiqui Baristanom Selmijem pa mi nisu izašli u susret <_<

Link to comment

U, Vini, svaka čast na teoriji o Othersima. Ali, iskreno, sumnjam da će se to desiti iz prostog razloga što Martin uvek pronađe neko krajnje neočekivano rešenje. Doduše, ni Martin nikada nije bio u ovakvoj situaciji, da mlati ovoliko para, da je ovoliko prisutan u medijumima i da je toliko popularan. To mora da utiče na čoveka. Vreme će pokazati™.

Link to comment

Eh, pa taj "expect the unexpected" pseudoargument se koristi i kao krunski dokaz da Jon nije sin Rhaegara i Starkovice <_<Tom linijom zaključivanja brzo bismo došli do vanzemaljaca i putovanja kroz vreme. S tim što bi i to onda postalo očekivano, i samim tim neprihvatljivo...

Link to comment
Eh, pa taj "expect the unexpected" pseudoargument se koristi i kao krunski dokaz da Jon nije sin Rhaegara i Starkovice <_<
O, da.
Tom linijom zaključivanja brzo bismo došli do vanzemaljaca i putovanja kroz vreme.
Jednostavno, ne.
Link to comment
Šta sad da radim bre, nemam razloga da zalazim na ptf Serije više.
Pošto iz nekog potpuno nerazumljivog razloga ne gledaš True Blood, sledeće nedelje počinje Louie, a uskoro i Breaking Bad. A na Omiljenim serijama imaš niz predloga za letnju šemu.
Link to comment

Gledam bre True Blood. I Dextera. I Mad Men. I Breaking Bad. Ali kod tih serija bih mogao da izreknem i neke pohvale (bar kod pojedinih sezona), ali niste na to od mene navikli pa se ne guram.Doduše, mogu da zapljunem Downton Abbey drugu sezonu, pa da se osećate prijatno.Ili baš da nahvalim House of Cards i izazovem srčke i moždane :lol:

Link to comment
Gledam bre True Blood. I Dextera. I Mad Men. I Breaking Bad. Ali kod tih serija bih mogao da izreknem i neke pohvale (bar kod pojedinih sezona), ali niste na to od mene navikli pa se ne guram.Doduše, mogu da zapljunem Downton Abbey drugu sezonu, pa da se osećate prijatno.Ili baš da nahvalim House of Cards i izazovem srčke i moždane :lol:
Ne znam koji smo to mi™, ali piši u svakom slučaju. A gledaj i Louiea ako nisi, pošto to razbija.
Link to comment
OK, svakog će od nas debeli do kraja ujebati bolno i razočaravajuće, ali tebi izgleda baš nešto sočno sleduje :(
mene nece! samo da im se Arya nacestita svima nove godine i ja srecan! a onda cu vama zaludnima da se smejem :bee:
Link to comment
Gledam bre True Blood. I Dextera. I Mad Men. I Breaking Bad. Ali kod tih serija bih mogao da izreknem i neke pohvale (bar kod pojedinih sezona), ali niste na to od mene navikli pa se ne guram.Doduše, mogu da zapljunem Downton Abbey drugu sezonu, pa da se osećate prijatno.Ili baš da nahvalim House of Cards i izazovem srčke i moždane :lol:
pogledaj trecu utakmicu play offa u basketu, Partizan-Crvena Zvezda i videces kako je cela druga sezona fenomenalna i smislena... :(
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...