Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nismo se razumeli onda Calavera, tako kako si napisao delovalo mi je da ga neće uopšte biti.

Mala, ima da te pojurim prutom kroz selo.

Link to comment

Druga sezona mora da se zavrsi sa tri duvanja u rog i nikako drugacije! Ovi sto nisu citali knjige ima se useru od nervoze i ima da procitaju sve knjige za 5 dana!

Link to comment

i ja tako mislim, ali i to bi bilo surovo prema pure gledalastvu. mislim, da ih ostavis godinu dana nakon sto oglasis others i onda prekines sezonu. :(

Link to comment

sta mislite, sad kad arja zbrise s drugarima i kad budu jahali i kad bude zavijala ka vukovima hoce li prikazati najmiriju?meni su zaista u celoj sagi vukovi najinteresantniji..just like here:AnQAKSmCQAAf88T.jpg

Edited by MayDay
Link to comment
sta mislite, sad kad arja zbrise s drugarima i kad budu jahali i kad bude zavijala ka vukovima hoce li prikazati najmiriju?meni su zaista u celoj sagi vukovi najinteresantniji..just like here:AnQAKSmCQAAf88T.jpg
Najmiriju? Miru Rid? :PVukovi su užasno zapostavljeni, posebno onaj tvog :wub:, on se skroz izgubio negde. Da mu se nije nešto desilo? You know what dogs do to wolves...
Link to comment
Najmiriju? Miru Rid? :PVukovi su užasno zapostavljeni, posebno onaj tvog :wub:, on se skroz izgubio negde. Da mu se nije nešto desilo? You know what dogs do to wolves...
sto posto ce usnimiti najmiriju, nimeriju, kako god...
Link to comment

Samo se ti nadaj, ali ja bih rekao da je sav CGI budžet spižđen u onu eksploziju. Meni je neverovatno da još nismo ni čuli kako se Branov vuk zove, to bar ništa ne košta. Scena kad se mali bude i kaže "Summer. His name is summer." je u knjizi prilično moćna, a u seriji smo imali samo ono glupavo otvaranje očiju kao da je dete odremalo 5 minuta a ne da se danima borilo da izađe iz kome angry.gif

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Gledo Iron Sky; neverovatno je da film sa tako malim budžetom izvlači onoliki CGI. Pisao sam im da se jave ovima što rade GoT, iako su ova dvojica autora bili zadovoljni pretposlednjom epizodom. Čak štaviše, svršavali su na velelepnost iste - kad gledam te njihove komentare, počinjem da dobijam osećaj kao da gledam Cobetov dnevnik s početka devedesetih (sve sami telegrami i telefaksi podrške od strane virtuelnih rekordera u proizvodnji mleka i zp kukuruznih hibrida). Trebalo bi neko da snimi mobilnim tuču ispred neke kafane u Budvi ili Herceg-Novom i nalepi original titl epizode pa pošalje ovim ugursuzima da vide koliko je teško snimiti bolji Blackwater. Govorim to ne toliko zbog vraćanja na Blackwater fijasko, nego više da oslikam svoja očekivanja povodom Fist of the First Men. <_<Je li bre, koliko puta smo videli zmajeve u drugoj sezoni? U onoj prvoj smo videli samo na finalu poslednje epizode, kad je Mau izašla iz onog lokalnog solarijuma. U drugoj jednom u Red Waste kad ih je stavljala u kavez i jednom samo Drogona, kad se igrao u Qarthu? Pitam i zbog jednog drugog efekta - ti zmajevi rastu; dok su bili u pustinji, ti zmajevi su bili još uvek veličine koka nosilja. Dok su bili u Qarthu, Drogon je makar već morao biti veličine kučeta. Nekako i jeste bez veze da napravi onoliku frku u House of Undying, a još uvek izgleda kao prepelica.

Link to comment

Bice dosta zmajeva u ovoj poslednjoj epizodi, ne brini. :DVini, eto zasto nam nisu prikazali Xarovo bogatstvo™! Toliko o tvom preventivnom pljuvanju u dalj... <_<Inace dobra epizoda, verovatno bi utisak bio jos bolji da nije isla posle Blackwatera. Opet su mi najvise smetale stvari koje su trebale da se dogode a nisu (izostanak Selmyja recimo, i gde je Ghost?), ali ako bismo zaboravili knjige nije bilo vecih problema. Othersi izgledaju pravo pretece, a ona poslednja scena kao iz Walking Deada ispala, eto sanse za Vinija da ujedini svoje dve ljubavi. :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...