Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

joj znas sta meni rade?! kad sam na faksu skinem za 15 min bez ikakvih problema. kad sam na gajbi, kao danas, onda se kacim na moj wireless rauter koji ima neko govno pa ti ubaci komandu da ti restart komp kad si na torrentu. zamisli!!! ne bude svaki put, ali cim se nesto skida preko 30 min, sigurno ce da iskoci plavi ekran, da prijavi neku gresku i da restart komp. to samo kad sam na torrentu i nikako drugacije..kreteni!
brate, ko god da je ovo uradio na home routeru, ja cu da mu popusim :D glede epizode... jebala ih eksplozija :isuse: cekam jebeni blackwater celu vecnost, i onda niti vatre niti lanaca. ma mrs! sta je sledece? na red wedding ce Robbu da odseku samo mali prst jer slumac ima dobar rating? takodje cenim da ce biti polusatni sex izmedju Ygritte i Jona(sto samo po sebi i nije toliko lose...), a napad na zid ce da izbace jer i nije toliko bitan za seriju?KATASTROFA OD EPIZODE!
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jebo vas wildfire. Totalno nebitno u celoj prici. Jedina ozbiljna zamerka na seriju jeste hronican nedostatak Hounda, sto je kulminiralo ovim izbljuvkom sa Sansom. Sto se sukoba Hound - vatra tice to mi je OK ispalo. Nadam se da ce se popraviti kada naidje na Ajru.Ostatak epizode odlican. Tyrion dominira.

Link to comment

Odgledao. Nisam izdržao i skinuo sa javnog servera - ako zaglavim u tjorku, vi ste krivi. I opet ste me zajebali ko gazda Jezda neuk narod svojim hvaljenjem epizode.Uopšte mi se ne trebi to gde su skrenuli od kanona, we're well beyond that point. Problem je glupavi budžet. Ovo je stvarno ambiciozan projekat i ako znaš da nećeš imati budžet za to, onda nije trebalo ni da ga radiš. Kapiram i vrlo gotivim to što ljudi vole bilo šta od dodatnog materijala iz SOIAF univerzuma, pa i ovakvu seriju. Ali kad mi neko nacrta čiča Glišu i kaže "evo ga Ser Gregor Clegane", iako će se nekome možda oči zacakliti, meni je to i dalje čiča Gliša. Najdobronamernije se izvinjavam uživaocima serije, ali ako je ovo kulminacija sezone koju smo toliko čekali, onda je trebalo da mi neko javi na vreme pa da im ja platim još jedne merdevine.

Link to comment

Šta kenjaš tu kingslayer, jesi video kolika je bila eksplozija?! Evo ti još jednom Calaverin spektakl:tumblr_m4ppfrH7Py1r6h78oo1_500.gifTi njoj nemaš dušu, ja sam za njega mrtav... moraćemo da otvorimo i treću temu, isključivo za hejtovanje <_<

Link to comment
Odgledao. Nisam izdržao i skinuo sa javnog servera - ako zaglavim u tjorku, vi ste krivi. I opet ste me zajebali ko gazda Jezda neuk narod svojim hvaljenjem epizode.Uopšte mi se ne trebi to gde su skrenuli od kanona, we're well beyond that point. Problem je glupavi budžet. Ovo je stvarno ambiciozan projekat i ako znaš da nećeš imati budžet za to, onda nije trebalo ni da ga radiš. Kapiram i vrlo gotivim to što ljudi vole bilo šta od dodatnog materijala iz SOIAF univerzuma, pa i ovakvu seriju. Ali kad mi neko nacrta čiča Glišu i kaže "evo ga Ser Gregor Clegane", iako će se nekome možda oči zacakliti, meni je to i dalje čiča Gliša. Najdobronamernije se izvinjavam uživaocima serije, ali ako je ovo kulminacija sezone koju smo toliko čekali, onda je trebalo da mi neko javi na vreme pa da im ja platim još jedne merdevine.
i ja sam imao taj osjećaj, jbt, u jebenom Legend of the Seeker ima više spektakla, a ASOIAF mora biti i spektakl, ne samo celebralizacija i super karakteri koji nam pričaju o zanimljivim dogodovštinama koje nismo vidjeli ali ima minutaže da nam priopće kako je to tamo bilo kool.
Link to comment
ti nemas dusu.
My dear Khaleesi, problem je u tome što će pare (bolje reći nedostatak istih) tvom liku popiti dušu.
Ti njoj nemaš dušu, ja sam za njega mrtav...
Da, zvuči baš kao ciganjska svadba :lol:BTW, ta wildfire eksplozija mi je još i najmanji problem.
Link to comment

meni je npr krivo sto nisu napravili da svaka sezona broji 15 epizoda.sto se tice spektakla, jeste, krivo mi je sto nije bilo lanca i svega, ali ja sam se ziva nauzbudjivala u ovoj epizodi oko bitke, tako da nisam sad nesto razocarana previse...a i sve sam ja to zamislila u glavi.treba da otvorimo i treci hejterski topik za vinija, razu i lrda-prda, definitivno!! :D

Link to comment

Čak i 12 epizoda po sezoni bi im mnogo olakšalo stvari.Ne treba novi topik, bilo bi vam dosadno ovde bez nas, da beskrajno razmenjujete :wub: i :) i :Hail: i sve tako neke gluposti.

Link to comment

nema sanse da ga je ubio! mi smo vatra i led! po nama se zove cela saga. I badly, badly need to burnBadly need to burnSand and the seaMeet in betweenFire and iceYou and IMeet in betweenMeet in betweenYou and IJon-Daenerys-3-jon-snow-22147817-500-281.gif

Link to comment
i ja sam imao taj osjećaj, jbt, u jebenom Legend of the Seeker ima više spektakla, a ASOIAF mora biti i spektakl, ne samo celebralizacija i super karakteri koji nam pričaju o zanimljivim dogodovštinama koje nismo vidjeli ali ima minutaže da nam priopće kako je to tamo bilo kool.
Ma generalno nema problema da se to napravi i u Dogville fazonu - ja još uvek mnogo volim "I, Claudius" mini seriju, iako je minimalistički urađena (ali je onda sve takvo). Sudeći po dosadašnjem odvijanju serije, nisam očekivao nešto što će prevazići Helm's Deep, ali nešto više od ovoga jesam (makar više od ukupno 50 statista). Nekako me razočaralo i na makro i mikro nivou. Te mikro stvari mi možda i više smetaju nego ovi makro promašaji uzrokovani parama. Na primer, onaj kraj kad uleće Tywin i kaže "Bitka je gotova, a pobedio je... Slobodan Penezić Krcun!". Mogao je da odvali neki cool fazon tipa "Nice to see you my dear", a ne "ko razume shvatiće" - to je jebeni Tywin Lannister. Nema tih sitnih psiholoških detalja koji su važni ne samo za radnju, nego i za likove - kad Sansa peva pesmicu Houndu, njegov uzvratni cjelov; kada Tyriona (koji je racionalna inteligentna osoba, koja voli život) hvata battle fever i slične stvari poput Renlijeve breskve. Iako detalji, to su vrlo važne i upečatljive stvari, ključne za karaterizaciju. Da, Arya mora hladnokrvno da prikolje stražara, that's the whole point. A za te bitne detalje ti ne treba budžet, ne trebaju ti statisti ni jebeni CGI. Prosto da vratiš čoveka nazad na čitanje dok ne ukapira.BTW, jesam li ja jedini ovde solitelj rane koji misli da Dinklidž ne briljira tako ubedljivo kao u prvoj sezoni? Nekako mi bled ovde kroz drugu sezonu (sem na početku).
Link to comment
BTW, jesam li ja jedini ovde solitelj rane koji misli da Dinklidž ne briljira tako ubedljivo kao u prvoj sezoni? Nekako mi bled ovde kroz drugu sezonu (sem na početku).
Nisi jedini, ja napisah nešto slično pre neki dan. Mislim da su neispunjena očekivanja u pitanju, znali smo da je centralni lik u knjizi i da tamo briljira, pa smo se ponadali da će tako biti i u seriji. Ali nije bilo vremena od Robbovih medicinskih sestara iz Volantisa i Baellishevih kurvi <_< Samo da primetim da je meni Helm's Deep bio sasvim bezvezan. Znam da je to kolegama nerdovima sveta krava, ali meni je ceo taj segment jako glupav, pokušava da bude i dramatičan i tragičan i komičan u isto vreme, a failuje spektakularno. CGI orci su mi poseban pet peeve, zašto su tako uniformno jebeno crni?! Od toga je bolje čak i ova GOT glupost sa uniformama i šlemovima za svaku vojsku posebno <_<
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...