Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

ma i to je nista. meni je to interesantno da cujemo prorocanstvo i da vidimo kakve ce tripove da nasnimaju..ja cekam da oslobadjam robovske narode, a onda i ceo zapadni svet od naleta zombija.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

A pre toga biće valjda Daario Naharis, kad je već gentrifikacija uklonila tamnopute služakvice <_<Nego, šta ćemo ako ne bude proročanstava? As in uopšte?

Link to comment

Možda. Osim toga nema šta "strašno" da se desi - Tyrion je preživeo, Stannis je preživeo, Robb skinuo mrak, Jon još nije ali sad će, khaleesi će vratiti zmajeve with a vengeance... Ako ubudže rukosek ovde, to bi bio solidan cliffhanger. S tim što strateški nije baš smisleno jer Harrenhall ovde još uvek drže Lannisteri (a kad mu je u knjizi Vargo Hoar odsekao ruku, radio je za severnjake u Harrenhallu). Ali na te sitnice je lako zažmuriti <_<

Link to comment
Ali na te sitnice je lako zažmuriti <_<
that's the spirit, dear weenie pooh!!!pa pokazace kako su ovi smradovi izjebali tiriona, house of undying i primopredaju novcica.no mi to nije dovoljno za finale. prosli put su se ispilili zmajevi! morace sad nesto da ubace za neizdrz do sledece sezone..
Link to comment

E da, čuo sam šta bi moglo da bude - poslednja stvar na soundtracku za ovu sezonu se zove "Three Blasts". Dakle, moguće je da će da ukradu prolog treće knjige sa Samom i ekipom, kad se na brdu pojave zombiji a onda fade to black. Cliffhanger rešen :)

Link to comment
E da, čuo sam šta bi moglo da bude - poslednja stvar na soundtracku za ovu sezonu se zove "Three Blasts". Dakle, moguće je da će da ukradu prolog treće knjige sa Samom i ekipom, kad se na brdu pojave zombiji a onda fade to black. Cliffhanger rešen :)
Ili još bolje, Gilly zove nešto Sama iz šatora, a on nabaci kez preko ramena, otvara šator i ulazi unutra. (We) Fade to gray. Cliffhanger rešen.BTW, nešto sumnjam da će se Daario desiti. Autorima serije je problem da prikažu kako se Arya pretvorila u dete-ubicu i hladnokrvno seče grkljan stražaru u Harrenhallu, pa tako moraju da prikažu i Deni u ulozi vođe cheerleaders tima. Kao što je Olivia Newton John odradila lik Sandy u Greasetu.
Link to comment

Nisam još, nema ga na sajtu odakle skidam. Da živim još uvek dole, bilo bi mi svejedno, ali ovde su počeli nešto da ganjaju i udaraju šamare kaznama, pa uz sve mere opreza i društvene samozaštite moram da pazim na izvor.

Link to comment

joj znas sta meni rade?! kad sam na faksu skinem za 15 min bez ikakvih problema. kad sam na gajbi, kao danas, onda se kacim na moj wireless rauter koji ima neko govno pa ti ubaci komandu da ti restart komp kad si na torrentu. zamisli!!! ne bude svaki put, ali cim se nesto skida preko 30 min, sigurno ce da iskoci plavi ekran, da prijavi neku gresku i da restart komp. to samo kad sam na torrentu i nikako drugacije..kreteni!

Link to comment
Ako ubudže rukosek ovde, to bi bio solidan cliffhanger. S tim što strateški nije baš smisleno jer Harrenhall ovde još uvek drže Lannisteri (a kad mu je u knjizi Vargo Hoar odsekao ruku, radio je za severnjake u Harrenhallu).
Pošto je Džejmi sa Brijenom, a Tivin u kraljevoj Luci, moguće da će sledeće prikazati Boltona kako preuzima Harendvor, Houta kako hvata Džejmija i Brijenu a sečenje ruke sa sve crnim ekranom nakon zamaha, da se ostavi u tajnosti da li Džejmi gine.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...