Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Šupalj ti je taj argument, Calavera, "ako je Martin pisao scenario onda je po definiciji super". I da je tako ne bi mi se svidelo da pretvori hladnokrvnog Stannisa u Timmeta son of Timmeta. (Baš šteta što su izbacili Impove brđane.) Ne bi bio ni prvi ni poslednji put da režiser izmeni scenario zbogradi tog "spektakla". Ko god da je napravio izmenu: Fail.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Onda ne znam zašto po drugi put braniš scene tvrdnjom "Martin je napisao scenario"?Nego, upravo sam pročitao zanimljivu teoriju inspirisanu epizodom: Bronn = Blakcfish Tully! Kako je pogodio onom strelom iz prve, odmah se odao :Hail: Cat ga nije prepoznala u prvoj sezoni jer je omatorio.

Link to comment

Pa u seriji ga još nije bilo. Sad će da se ispostavi da je undercover agent Stark-Tully ekipe, zabiće nož nekom u leđa (otrov u pitu Džofriju?) i vratiće se kući u Riverlands trijumfalno. Izmena zbog spektakla cool.gif E da, još jedan sitan gripe: Rains of Castamere mi deluje malo... suvišno u ovoj epizodi? Mislim, niko još ne zna šta to predstavlja osim čitaoca, a čitaocima je to vezano za Roba, ne za King's Landing i Stannisa :unsure:

Link to comment
Onda ne znam zašto po drugi put braniš scene tvrdnjom "Martin je napisao scenario"?
Ne branim, samo kazem da ni Martinu ne smeta sto je Stannis odjednom otelotvorenje Guts-Berserk.jpgali tebi to i dalje ne da mira!
E da, još jedan sitan gripe: Rains of Castamere mi deluje malo... suvišno u ovoj epizodi? Mislim, niko još ne zna šta to predstavlja osim čitaoca, a čitaocima je to vezano za Roba, ne za King's Landing i Stannisa :unsure:
To je taj foreshadowing o kom pricam, kad se serija zavrsi i ljudi opet krenu da je gledaju primetice i to. :)
Link to comment

Šteta, tvoj je glavni lik u epizodi <_<A tvom, Razz, izgleda u sledećoj epizodi sleduje amputacija? :unsure: Preview nije najjasniji, ali biće nešto.

Link to comment
a sto nema khaleesi, to ti je ok?
Ona je ionako nebitan i sporedni lik. Kao R2D2 u Star Warsu. Stalno je tu, nešto viče i preti, moglo bi se reći da u pojedinim scenama ne bi moglo bez nje, ali to je otprilike to. Wash and go. Edited by Razzmatazz
Link to comment

moje vreme tek dolazi. za sada sam samo pokazala da sam mudo kad sam pojela ono srce i prespavala u vatri.ajde, bato, brze da gledaaash!! znas kako je super epizoda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...