Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

ali super je sve okolo. zvona kings landinga kad se najavljuje napad, bubnjevi sa lord stanisovih brodova...bron koji jebe keve, hound koji ulece u gomilu...mnogo uzbudljiva epizoda.

Link to comment

GRRM scenarista, Neil Marshall reziser, eksplozija divlje vatre, pijana Cercei, Stannis prvi sa broda i uz stepenice, Halfman! Halfman!, Hound i Sansa, Renlyjev duh, ona eye of the storm scena na kraju sa Tommenom i The National to take us home = najbolja epizoda ikad! :ziga:

Edited by Calavera
Link to comment

a kad vojnici povracaju dole u potpalublju? to vidis da je GRRM delo. kazi mi, cera, gde je to sa renlijevim duhom bilo? javljala sam se i na telefone, pa propustila..

Link to comment

Odgledaj opet deo pred kraj kad Tyrion samo sto se ne onesvesti zbog rane, gleda pravo u njega.

Edited by Calavera
Link to comment

mislis na onog u slemu na belom konju? to sam ja videla isto da ima rogice kao stag na slemu, ali sam mislila da mozda i lord tywin ima nesto slicno.

Link to comment

Dada, to je taj! To je svakako bio Renlyjev slem, jelen je na grbu Baratheona. Plus, ima veze sto su nam ga prikazali bas kad Tyrion vise nije bio siguran ni sta se desava jer samo se nije srusio, mogao je i halucinirati da je video duha. :D

Link to comment

Taj što jaše kad se Tyrion zanesvešćava nosi Lannister zastavu, teško da je to Renlijev duh. Valjda bi neko nešto rekao? Ali OK je, videli smo Lorasa kod prestola - dovoljno da shvatimo da je njegove Tywin iskoristio da spasu prestonicu.Nije loša epizoda, ali nisam baš oduševljen kao Mau. - Bron-Hound patkometrija mi je glupava, isto kao Ned-Jaime iz prve sezone; savršeno nepotrebno i u potpunom neskladu sa njihovim karakterima. Ali to je najmanje bitno. - Hound-Sansa scena je užas živi. Očigledno su potpuno izbacili ideju da se Hound loži na trinaestogodišnju devojčicu, i zamenili je retardiranom PC pričom "Ja odo na Sever, oćeš možda sa mnom? - Ne hvala, pošto me ti nećeš povrediti ostaću ovde." Da ne pominjemo što uopšte ne kupujem niti da ga je stvarno uplašila vatra, niti da je pijan kao letva kad pobegne <_< - Stannis kao pešadinac, leading the charge... nemam reči koliko je to glupavo. Šta je falilo da ga ostave negde na palubi, da izdaje naređanja?! Ne, mora prvi da se popne na zidine, ej :isuse:- Wildfire eksplozija?! WTF, to je sad neki magični tečni eksploziv? Zar nije bilo dovoljno Majkl Bejovski da sve počne da gori, i reka i brodovi na njoj? Ovako smo dobili idiotsku džajnormus eksploziju koji će posle Davos neobjašnjivo da preživi! angry.gif- Sa druge strane, Tyrion se OK iskupio za nedostatak lanca. Wildfire plan je prilično dobro predstavljn kao samo njegov, plus što je održao onaj mali govor i poveo ih u napad. Svidelo mi se kako je ispalo ono kad ga Sir Mandon odvali po licu iz čista mira pa ga Pod spase, bojao sam se da će i to da zbrljaju.

Link to comment

What is dead may never die, but rises again, more right than ever -_-Hajde bar pokušaj da mi odbraniš Hound-Sansa scenu, ako ništa drugo? Ili onu liquid explosion (for make more animals)? Meni takvi detalji užasno kvare ugođaj, džabe što Lynn objašnjava kroz celu epizodu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...