Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

nikako, rains of castamere se pustaju na vencanju. Dzofri umire uz njih.
Pa da, ovo sad na kraju sezone bi bio foreshadowing.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mda, foreshadowing samo za nas koji smo čitali i znamo tačno šta će se desiti. Najbitnije da nama suptilno nagoveste nešto <_<

Link to comment

samo da vam kazem da imamo na fuksu neki alumni dan i napravili su check in points kod ulaznog platoa i nakalemili 4 table na kojima pise: 'mba & emba', '5y' '10y' i 'others'. ovi prvi najvise placaju, ovi drugi i treci su generacije diplomirale pre 5 i 10 godina, a others smo mi phd's i profani. nama streberima je to naravno bilo urnebesno, dok normalci to ne bi ni primetili... :(

Link to comment
Mda, foreshadowing samo za nas koji smo čitali i znamo tačno šta će se desiti. Najbitnije da nama suptilno nagoveste nešto <_<
Eh, bas ne cenis trud. <_< Mozda se i ovi nisu gledali sete nota, a u svakom slucaju ce primetiti kad jednom odgledaju tu scenu pa onda ponovo krenu od pocetka serije. Zar nista nisi naucio iz Arrested Developmenta!
Link to comment

Odgovaram ovde, da ne bih zasao u spoilere:

Nisu bre. To su lokalni odmetnici, Robin Hood style, koji pljačkaju koga stignu a rade za što bi rekla Olja Bećković običnog čoveka™.Njihov vođa jeste neki nebitni lord kog je Ned Stark nekad davno poslao da uhapsi Gregora Cleganea, ali odavno oni nisu lojalni ni Starkovima, ni Lanisterima, niti ikom drugom.
Ovako kako si rekao, ispada da su iskopali Neda iz groba, napravili oltar od njegovog lesa i orgijaju oko njega svakog cetvrtka uvece. Oni su pravi predstavnici principa da lord ima hiljadu dece. To sto rade za Neda, Catelyn i obicnog coveka nikako ne iskljucuje jedno drugo.
Link to comment

Mda, to vi Starkisti tako zamišljate da je sve crno-belo i da svi tamo neki fini dobri ljudi poštuju uspomenu na 1 Neda <_< Tako i Brotherhood Without Banners, čim im je Arya pala šaka, odmah su požurili u Riverrun da je odvedu mami, i pali na kolena i zakleli se na vernost King in the North, i bla bla truć truć. Jel' tako bilo?

Link to comment

Cat im znači nešto, ali post mortem. Tek posle RW oni odlučno stanu na anti-Frey/Lannister stranu, i to pod uticajem Lady Stoneheart.Nego, zna li se nešto o castingu za Brotherhood?

Link to comment

ah!! the battle.nekako sam se najvise radovala kako ce da snime tirionov battle fever, ali su tu bili tanki. onaj pocetak sa wildfire je bio super skroz, ali samo to. nista od lanca. :(hound i bron! najveci carevi epizode. sersei cirkara. udavila. mada tako mora, jer za onoga ko nije citao, moraju da prikazu njene refleksije kroz scene.lord tajvin je najbolji, najbolji kast ikada!

Link to comment

I meni je, ali bilo bi glupo da ga je izmislio i napravio u ovoj epizodi, bez da je bio pomenut ranije. Nadam se da Tyrion bar uradi nešto u odbrani grada? Pošto u prethodnih 8 epizoda nije uradio skoro ništa osim što je čitao knjige i zapošljavao svoje ljude u državnim službama <_< A ja sam se nadao da će ovo biti njegova sezona. :(

Link to comment

Ma. U knjizi on u svakom svom chapteru nesto priredi na racun strategije odbrane grada (izgradnja lanca, wildfire,..), a ovde su jedino prikazali kako je on pokupio foru s vatrom od Sersei i provalio da ce da napadnu na Mudgate. E da, i sto je odrzao paljevinski govor kad se malo govno povuklo kod keve. C'est tout. Uopste posle ove sezone nemas osecaj da je ovo Tirionova pobeda.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...