Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Da, ali to je faint praise. "Bio sam mu štitonoša", big deal.Meni je kao nešto ostalo u sećanju da ga Jaime pominje u badass kontekstu kad čita onaj Kingsguard zapisnik kasnije. Ali tada je ipak drugi čovek, upoznao je svog gay naslednika pa automatski više ceni staru gardu i sve to.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

jbt, oni clegane govore kligejn, a ja sve vreme u glavi izgovarala klig'n. posle mi native speakers iz engleske i irske ponovili kligejn. svasta.

Link to comment

Native speakers čega, leba ti? Vesteroškog? :blink:Sva ta imena i prezimena čita ko kako stigne, na konkretnom primeru maestralni arhiprevodilac na srpski se odlučio za Klegani :isuse:Meni je samo smešno što se Hound očigledno zove Šandor a brat mu Grgur. Tu prezime automatski nije ni bitno.

Link to comment
Native speakers čega, leba ti? Vesteroškog? :blink:Sva ta imena i prezimena čita ko kako stigne, na konkretnom primeru maestralni arhiprevodilac na srpski se odlučio za Klegani :isuse:Meni je samo smešno što se Hound očigledno zove Šandor a brat mu Grgur. Tu prezime automatski nije ni bitno.
Rekao Martin da je lupio Sandor i da je tek posle od čitalaca iz Mađarske čuo za Šandora. Ja ih, inače, u glavi izgovaram Klegan.
Link to comment
tumblr_m4e8vfni9i1rqjfymo2_r1_250.giftumblr_m4e8vfni9i1rqjfymo1_r1_250.gifsavrseno! :)
Bugger honor.Nije ni čudo da su Arya i Hound toliko :wub: u trećoj knjizi da ga je prehumno skinula sa spiska.
Link to comment
Bugger honor.Nije ni čudo da su Arya i Hound toliko :wub: u trećoj knjizi da ga je prehumno skinula sa spiska.
jeste Hound dobar, odlican cak, ali ne bas toliko! :twak:
Link to comment

Koliko? Da ga skine sa spiska? Pa jeste ga skinula, pri kraju A Storm of Swords ona primeti da je počela da ga izostavlja kad recituje pred spavanje, ne zna ni sama zašto. Ali mi znamo ^_^

Link to comment
Koliko? Da ga skine sa spiska? Pa jeste ga skinula, pri kraju A Storm of Swords ona primeti da je počela da ga izostavlja kad recituje pred spavanje, ne zna ni sama zašto. Ali mi znamo ^_^
hocu da ih sve pobije angry.gif ali moram priznati da sam kao malo dete, ne mogu da iscekam kada ce da proburazi zeludac Jofreyu(ovo sam vec napisao da jednostavno mora da se desi, inace cu kidnapovati bradonju i staviti ga na dijetu!). svaki put kada je vidim ja clapping_smiley_emoticon.gif
Link to comment

Ma freak se samo pravi da je jedna od nas VIPersona, a u stvari očajnički izbegava spoilere :DJoffrey je the Prince that was Promised, mora da oženi Daenerys i spase svet od white walkersa. Ne može Arya da ga ubije.

Link to comment
http://www.youtube.com/watch?v=sn2l2_v6Ur8Cenim da ce ovim zakljucati™ sezonu. :) Ofisl saundtrek:1. Main Title (1:46)2. The Throne Is Mine (3:15)3. What Is Dead May Never Die (2:06)4. Warrior Of Light (3:03)5. Valar Morghulis (2:59)6. Winterfell (2:42)7. Qarth (2:11)8. Wildfire (3:39)9. I Am Hers, She Is Mine (2:17)10. Pyat Pree (2:12)11. Don’t Die With A Clean Sword (3:22)12. We Are The Watchers On The Wall (2:37)13. Pay The Iron Price (2:32)14. One More Drink Before The War (2:05)15. House Of The Undying (5:02)16. Stand And Fight (2:04)17. The Old Gods And The New (2:38)18. Mother Of Dragons (2:34)19. I Will Keep You Safe (2:17)20. The Rains Of Castomere† Performed by The National (2:23)21. Three Blasts (2:40) Edited by Calavera
Link to comment

Jofrey ne umire, Jofrey ne spasav svet sa Daenerys... Jofrey je samo tu da bi ga Arya ubila! i dosta o tome!!! ako nastavite, drukacu vas Mau da ste govorili da su zmajevi glupavi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...