Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Zar jeste Ros? :unsure: Meni se učinilo da je neka anonimna, mlađa umetnica.U svakom slučaju ne vidim razlog da Tyrion kaže Cersei "I will hurt you for this" samo zato što su ovoj nalupali par šamara. U knjizi je IIRC Alayaya ili kako se već zvaše bila dosta brutalno kažnjena. Tyrion je sasvim OK sa tim što Joffrey brutalno zlostavlja njegove kurve, a čim Cersei ovu pipne, on se zaklinje na osvetu <_< (OK, možda je glumio da se ona ne doseti da je promašila, ali ipak).

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Arya ubija. mala je totalni genije, glumi 5 u vugla za sve ove ficfirice okolo... Lena isto tako, kao i Dinklage... Varys isto odlican u ovoj epizodi... ostali su smor najgori. ali dobro, valjala je epizoda kao priprema. jedva cekam Blackwater

Edited by freakns
Link to comment
I ne diraj Ašu/Jaru, po prvi mi se svidela u ovoj epizodi, a ti bi da je smeniš...
Čini mi se da je sam Martin Ašu opisao kao mršavu. Ona u seriji to nije.Jedino im se nos i boja kose poklapa.
BTW meni je taj kostim od kostiju strašno glupav, kao iz nekog superhero stripa.
Manje izgled, bitnije je ono zveckanje kostiju dok hoda.
Link to comment
Arya ubija. mala je totalni genije, glumi 5 u vugla za sve ove ficfirice okolo... Lena isto tako, kao i Dinklage... Varys isto odlican u ovoj epizodi... ostali su smor najgori. ali dobro, valjala je epizoda kao priprema. jedva cekam Blackwater
Varys je meni u top 5 likova u seriji, covek rasturi svaku scenu.
Link to comment

Ova mi je opet bila a bunch of almost-nothing. najviše sam mrzijo the Šetnju kroz Drva i Priču Lažne Westerlinguše.

Link to comment
rodzo, sisoje si sto si promenio avatar.
sorryjbg, ne mogu odoljet nijednoj prilici da pokažem šahovnicu u gostima :(
Link to comment

Geeknerdovi, šta mislite na koga je Jaime ciljao kad je rekao Brienni da postoje samo tri čoveka koja bi mogla da ga pobede?Ja pretpostavljam da su to Clegane I, Clegane II, i Barristan Selmy, ali nisam siguran. Selmy je dosta mator, for one.

Link to comment

Uf, sad čitam na POIAF forumu kako su propustili jedan potencijalno bitan detalj - Jaqen je ostavio Arju bez onog gvozdenog novčića :(Možda se sretnu još jednom do kraja sezone? Mislim, ne znam šta bi drugo radili ni ona ni on... a stvarno nema smisla da joj ne da preporuku za školovanje preko mora. Odbijam da poverujem da nećemo čuti "valar morghulis".

Link to comment
Uf, sad čitam na POIAF forumu kako su propustili jedan potencijalno bitan detalj - Jaqen je ostavio Arju bez onog gvozdenog novčića :(Možda se sretnu još jednom do kraja sezone? Mislim, ne znam šta bi drugo radili ni ona ni on... a stvarno nema smisla da joj ne da preporuku za školovanje preko mora. Odbijam da poverujem da nećemo čuti "valar morghulis".
ep 10. ckick pogodi kak se zove:

Tyrion awakens to a changed situation. King Joffrey doles out rewards to his subjects. As Theon stirs his men to action, Luwin offers some final advice. Brienne silences Jaime; Arya receives a gift from Jaqen; Dany goes to a strange place; Jon proves himself to Qhorin.

Link to comment
Geeknerdovi, šta mislite na koga je Jaime ciljao kad je rekao Brienni da postoje samo tri čoveka koja bi mogla da ga pobede?Ja pretpostavljam da su to Clegane I, Clegane II, i Barristan Selmy, ali nisam siguran. Selmy je dosta mator, for one.
To je legat iz serije. U knjizi jasno razmišlja pri tuči sa Brijenom da ima ljudi koji su jači od njega, Sandor, Greatjon, Gregor, ali da ništa od toga nema veze jer bi ih sve opr'o u borbi s mačem. Ili su pisci serije pomešali babe i žabe ili su promenili nešto.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...