Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Slabo si ti Weenie pratio opus. Čak i da si propustio sitne domina hintove, kad je krenula da se hvali svojim dubokim čizmama preko kolena, odmah bi ti bilo jasno zašto Red Keep ima dole black cells.

Vidi na šta naleteh, dušu dalo za avatar:efhw6v.jpg

Edited by Razzmatazz
Link to comment

sjoo, koji sam ja tatatirac. ja sam mislila da se vini osvrnuo na to kako ja volim kaubojce, filmove.mislim na tirionov lanac sto je sav celik iz KL konzumirao da bi se napravio!!!!!!!!!

Link to comment

Black cells ima skoro svaki zamak, ali tek je Cersei tamo uselila Qyburna i njegove zanimacije. Mada je i on više man of science, sumnjam da je to tamo za zabavu. A da si mi nekad overio profil, video bi da tu sliku još odavno koristim <_< @tatatatirac, šta da ti kažem, zanimljivo si to sročila -_- Nije ni čudo da ti se sviđa Fernando Torres, imao je on neke takve leather daddy photo sessions još iz madridskih dana.tobias.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
@tatatatirac, šta da ti kažem, zanimljivo si to sročila -_- Nije ni čudo da ti se sviđa Fernando Torres, imao je on neke takve leather daddy photo sessions još iz madridskih dana.
de, vini, nemoj zajebavati kate molim. on je jedna bombonica pirgavica. pre bih sebi kosu odsekla nego sto bih mu nesto bolno uradila.
Link to comment

e pa ovako. nista dramaticno uzbudljivo, osim sto sad je lynn jos iritantnija than usual i sto je harrenhal ekipa spasila pricu. jojj, slatki su wildlings iza zida. bice ludo! robb, lekarka, ljubav...blabla...brijen i dzejmi...blabla...e da, varys rekao tyrionu da ja postojim i da imam bebe. :D

Link to comment
Ned's dead, stormy. Ned's dead.
neeeeeeeeeeeeeeeeeee! cry.gif
e pa ovako. nista dramaticno uzbudljivo, osim...
dobro je, ipak je neko gledao.bi mi čudno ovo zatišje.
Link to comment

Solidna epizoda, mada samo pripremanje terena i to 2 epizode pred kraj. Zato ce Blackwater biti cist seks, cujem da ce cela epizoda biti posvecena tome. :Hail: Pogodio sam ovo za Jona i Polusaku, ali zato nista od weasel soupa. :(

Link to comment

Za weasel soup me boli uvo. Bitno da su ispravili onu glupost o begu iz Winterfella. Bolje da ih nisu ni pokazali na farmi, nema previše smisla da su se vratili u sred bela dana, ali nije bitno :)Epizoda mi je OK, jedina zamerka su Robb i njegova Lady Whatever... nadao sam se da se ispostaviti da je Kosovka Devojka = Jeyne Westerling kad je odvede u njen porodični zamak, da će tamo da ga isceli i ostalo, ali umesto toga dobili smo petominutnu besedu o Volantisu, o njenom )(ne)udavljenom bratu, i o tome zašto je ropstvo loše :blink: Osim toga sve sami plusevi:- Asha je super u ovoj epizodi, zato što za razliku od prethodnih ima teksta. Njeno napušavanje Theona ima smisla, a molba da se vrati do mora sa njom još više. - Razvoj događaja iza zida mi je OK po prvi put od početka sezone, Halfhand namešta Jona da uradi šta mora, Ygritte je (privremeno) prestala da ga zavodi, short but sweet.- Jaime i Brienne ne deluju loše zajedno, mada trebaće im još vremena.- Arya i Jaqen su završili svoj boravak u Harrenhallu in style. Svidelo mi se što su pokazali da je htela da Tywin bude treće ime, svidelo mi se i kako je Jaqen diskretno sredio deci da pobegnu. Nisam baš oduševljen što Gendry i Hot Pie tek tako hoće da pođu sa njom, moglo je da padne bar neko ubeđivanje pošto su njih dvojica sad već dosta dobro situirani.- Tyrion malo u prazno priča, nije mi jasno zašto nisu stavili Ros u ulogu "Shae" umesto neke anonimne kurve. Plus što sve scene u prestonici i dalje pate od akutne Hound deficijencije.- Davos & Stannis scena mi je super, s tim što Davos ne bi trebalo toliko da upada u reč kralju.- Iskopavanje onih dragonglass bodeža je glupavo bez Ghosta. Gde on uopšte treba da se nalazi? Mogla je bar Ygritte ranije da pomene vuka koji ih prati, između onih silnih monologa o jebanju, ali ajde.- Qarth je najzad minimizovan, Dany tek malo zakukala za zmajevima i zdravo. Ako bude vizija u 10. epizodi, ako bude dracarys raspleta i odlaska brodom (umesto nekog skarabudženog pretvaranja Qartha u Slaver's Bay i njenog ostanka tamo na tronu?) sve ću im oprostiti.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Lekarka bi bila bolja kao Mardžori. Nije loš posao tu odradila ni Anne Boleyn, ali ova je i mnogo mlađa i mnogo lepša.I ne diraj Ašu/Jaru, po prvi mi se svidela u ovoj epizodi, a ti bi da je smeniš...BTW meni je taj kostim od kostiju strašno glupav, kao iz nekog superhero stripa. Generalno nisam oduševljen izgledom wildlinga, svo to belo krzno, eskimski styling, nigde nijednog drveta a kamoli šume...

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
- Asha je super u ovoj epizodi, zato što za razliku od prethodnih ima teksta. Njeno napušavanje Theona ima smisla, a molba da se vrati do mora sa njom još više.
+1, uopste nije delovala lose ovde.
- Arya i Jaqen su završili svoj boravak u Harrenhallu in style. Svidelo mi se što su pokazali da je htela da Tywin bude treće ime, svidelo mi se i kako je Jaqen diskretno sredio deci da pobegnu. Nisam baš oduševljen što Gendry i Hot Pie tek tako hoće da pođu sa njom, moglo je da padne bar neko ubeđivanje pošto su njih dvojica sad već dosta dobro situirani.
Znaju i oni da im sa Planinom in charge ne sleduje nista dobro.
- Tyrion malo u prazno priča, nije mi jasno zašto nisu stavili Ros u ulogu "Shae" umesto neke anonimne kurve. Plus što sve scene u prestonici i dalje pate od akutne Hound deficijencije.
Zar to nije bila Ros? :unsure: Ne bi imalo smisla da ne bude, sta su joj onda davali toliko screentimea.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...