Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Samo da kažem da sam na kraju Gozbe i da sam poprilično razočaran sa knjigom, skoro da mogu da kažem da je dosadna. Baš ga je razvodnio i izbanalizovao do mojega.
Mogu samo da ti kažem da je na drugo čitanje daleko, daleko bolja. Mnogo mi je bila bolja nego na prvo čitanje, eto.
Vini, srećan i opusti se, knjige su to, ne moraš baš sve zapamtiti... :D
Aha, čestitamo se. Ajd' i ja da budem gej.Srećan rođ i sve to skupa.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

gledam u ljude i posao!!! a i u politicke emisije na fra tv, fudbal i jednom mesecno se setim da pogledam sta je proslo na big bang theory. ni jednu drugu serijcinu ne gledam...otkako se zavrsio homeland i 'budva na pjenu od mora'. cool.gifzapravo, pogledala sam parks and rec prvu sezonu jer mi hanzo rekao da je ona lesli ista budaletina u zivotu ko i ja, ali se razocarala. onda sam videla da svi kazu da je prva sezona shitina, tako da cu tamo kad se rasteretim s obavezama da uzmem drugu da gledam.

Edited by MayDay
Link to comment

Moj čovek, jebeš sva ta čestitanja i simulacije prijateljstva od potpunih stranaca. houndisnotamusedplz.png@Khaleesi, ne znam šta da ti kažem, meni se Parcs & Rec umereno svidela i prva sezona, ne znam zašto svi tupe da treba početi od druge. Bolje uzmi da gledaš Arrested Development da bi posle mogla da uživaš u Arrested Westeros mashup blogu. Meni je super, a i Calavera odobrava.tumblr_m3n5pzsQIT1qk2t5co1_r1_500.jpg

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Bolje uzmi da gledaš Arrested Development da bi posle mogla da uživaš u Arrested Westeros mashup blogu. Meni je super, a i Calavera odobrava.tumblr_m3n5pzsQIT1qk2t5co1_r1_500.jpg
A ne, ne. Nikad ova riba neće imati sad walk kao Tobias posle zalupljivanja frižidera. Where...my eggs je nemoć, a ova fotka je bes. Fail.
Link to comment

Weenie, da bog da Liverpool bio prvak Jurope a da debeli zavrsi narednu knjigu za manje od 3 godine! vidis kako ti bas sve lepo zelim, a nista za mene :s_dj:

Link to comment

Parks & Rec, Andy & April:tumblr_m3xabf869F1qav9i2o1_500.pngtumblr_m3ztohw8gB1qa2ylwo1_500.jpg... i najuznemirujućavajućujući screenshot iz cele GOT serije:tumblr_m403n2yKbz1qmn5p8o1_500.gif"NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!"

Link to comment

Poručnik Bron, KLPD?Nego, hoće li biti Tirionovog lanca? Za sada ne deluje tako. Ako se sve svodi na wildfire, teško će imati smisla posle da ogorčeno kaže svima "I saved you all, I saved this vile city and all your worthless lives".

Link to comment

A reci što sam lijep i bitan... ^_^Kontam da lanac može biti nešto za vađenje iz šteka, što će totalno iznenaditi nečitalačku publiku koja se već sad polako gubi u fabuli.

Link to comment

Pa iz kog ćeš šteka da ga izvadiš tu na nekakvoj strmini pored reke? IIRC, Bron je bio u jednoj od one dve kule između kojih su razapeli lanac.Zanimljivo je da se Battle of Blackwater dešava noću... Koliko se ja sećam, u knjizi je bio dan, zar ne? Obično rade suprotno, scene koje se u knjizi dešavaju noću prebacuju u dan da bi ih lakše snimili - tako smo imali Jona i Halfhanda kako se u po bela dana prikradaju wildlinzima, očigledno slepim...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...