Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

turnir u cemu? ako je u jedenju cevapa, ja se prijavljujem.
Može, napravićemo više disciplina.To sa ćevapima je melee. One dugačke kobaje su jousting.Edit: ne reče koji tim ćeš da zastupaš. Vukove? Edited by Razzmatazz
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe, navukla sam i radnu organizaciju big time da me udostoje kako pripada. evo riporta od sekretarice.
Riport deluje potpuno neiznudjeno :DTako se kraljuje u tudjini i postizu ciljevi!!
Link to comment
ja cu prvi dan svadbe svoje praviti u ovom prcvoljku. ne mogu ja to inkognito ko forumasi..http://www.chateauduvivier.com/ isla sam i bezecovala na nekoj zurezi..okolo samo suma, tako da cim padne mrakcina, others dolaze ko nista.
ocel bit zmajeva?
Može, napravićemo više disciplina.To sa ćevapima je melee. One dugačke kobaje su jousting.Edit: ne reče koji tim ćeš da zastupaš. Vukove?
bez pite sa sirom nema nista!ja cu Boltone
Link to comment
Edit: ne reče koji tim ćeš da zastupaš. Vukove?
Rodja i ja nastupamo ispred zmajeva i budete li nam mucki podmetali nepecene cevape, Drogon ce da ih well done.
Link to comment

Pravićemo ćevape od zmajeva. I bele vešalice.A Rođa će da bude zadužen za šlag. Stavimo mu samo onu metlicu za mućenje u ruku i iznerviramo ga.

Link to comment

Odličan je poster, ali taj Lyn će na kraju sve da ih nadživi kako je krenulo. Ima li njega u seriji od druge sezone?

Link to comment
Ja bih vas ispoštovao, druže precedniče, ali moj pada u sledeću subotu. Šta da radim, da bdim do ponedeonika? :(
Ti si Vini nas zajebo jer nisi okacio b-day na profil pa da nas opomene, tako da si ti kriv za ovo kasnjenje!! angry.gifBlood of my blood, srecan rodjendan i nek ti svaki dan bude kao upside days u epskim fantazijama! :) Edited by MayDay
Link to comment

Samo da kažem da sam na kraju Gozbe i da sam poprilično razočaran sa knjigom, skoro da mogu da kažem da je dosadna. Baš ga je razvodnio i izbanalizovao do mojega. Vini, srećan i opusti se, knjige su to, ne moraš baš sve zapamtiti... :D

Link to comment

Glase, čekaj tek da dođeš do Dance With Dragons poznatije kao Chasing Dario. Ne znaš ti šta je razvodnjeno i dosadno, my sweet summer child :PHvala svima i bugger you all.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...