Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa sad, kad bih morao da biram, poveo bih ja Ros. Osim ako treba da prekopamo baštu, tad bih poveo ovu što glumi Ashu/Yaru.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Meni je Blackfyre pobuna interesantna priča, koja bi se dala zabiberiti masnim detaljima da se pričala malo podrobnije. U svakom slučaju više volim takvu strejtašku stvar, nego neki mambo-džambo.Elem, odgledah i ja napokon epizodu, ali suviše sam sad umoran da bih rantovao kako umem.Lanisteri su bili dobri u ovoj epizodi - dobro su mi legli dijalozi sa Tajvinom, Sersei i Džejmijem, mada su Džejmija potpuno usrali sa ubijanjem onog fejk Kleosa Freja. Pre svega zato što kontradiktorno postave u jednoj te istoj sceni deo iz knjige (gde se iz ispovedanja vidi da Džejmi nije monstrum što je ubio kralja koji jeste bio monstrum) i deo koji su sami smislili (gde Džejmi jeste monstrum, jer ubija Kleosa onako, for a laugh). Ali i pored toga, vidi se ko je zvezda.Sever bi možda i bio dobar da Igrit ne melje toliko. Radije bih sa Hodorom išao na kraj sveta i sit se sa njime ispričao, nego išao sa Igrit do trafike po cigare. Ne znam što se onaj Marvin toliko loži na nju.Qarth mi se smučio, iskreno rečeno. Koliko god se trudili da Martinovu radnju banalizuju do imbecilnosti, sad su počeli neku svoju radnju s koca i konopca da komplikuju. Ali onako WTF komplikacija da je i average Joe ceni. Alal vera majstori. Da, ono sa ljuskama od oraha je poseban dragulj. Poznato je naime u celom Westerosu da samo mlađi sinovi Neda Starka jedu orahe. :isuse:
pa sigurno ne bi pricao sa njom!ali sada bas da bi pre nju neg 5 od 6, malko se Weenie preracunao kanda... kapiram ja da taj naglasak, sever Engleske, Liverpool ovo ono, ali treba odvojiti fudbal i zadovoljstvo!dakle, Lena Headey prvo, pa Mau i Doreah(one mi dodju zajednicki, kao jedno... ali mau sa prirodnom kosom molicu), pa Margaery(kvalitet sisa, sto jes jes)... a za prekopavanje baste Shae koja mi nikako ne lezi i Sansu koju nikako ne mogu da prezalim sto nisu silovali... kako u knjizi tako i u seriji
Link to comment
pa kad ne bi komplikovali u qarthu, moj lik bi imao slab presence, a nema smisla da to rade u seriji.
Ako su tako Qarth ukenjali, mogu misliti šta će uraditi sa Meereenom. Imaćeš jak presence, ne brini.Edit: mogli bi spin off serije da naprave samo sa tim Meereenom. Edited by Razzmatazz
Link to comment
Ako su tako Qarth ukenjali, mogu misliti šta će uraditi sa Meereenom. Imaćeš jak presence, ne brini.Edit: mogli bi spin off serije da naprave samo sa tim Meereenom.
o jes, jes, when my dragons are grown, pa kad krenem da sirim slobodu. looking fw!!!
Link to comment
o jes, jes, when my dragons are grown, pa kad krenem da sirim slobodu. looking fw!!!
Za taj spin off malo samo da promeniš stajling. Recimo u ovako nešto:

314uigx.png

Link to comment

hehe, navukla sam i radnu organizaciju big time da me udostoje kako pripada. evo riporta od sekretarice.

Hiya Khaleesi, We loved the episode! I don’t know if it was the best one yet this season, but it was excellent. I think we’re watching it again tonight… It is known. R
Link to comment

Grozno je to šta radiš ljudima.BTW, ovde iza moje kuće ima brdo i na brdu srednjovekovni zamak (manje više u Harrenhall stanju), pa ako ste zainteresovani da uradimo neki turnir s vremena na vreme...

Link to comment

ja cu prvi dan svadbe svoje praviti u ovom prcvoljku. ne mogu ja to inkognito ko forumasi..http://www.chateauduvivier.com/ isla sam i bezecovala na nekoj zurezi..okolo samo suma, tako da cim padne mrakcina, others dolaze ko nista.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...