Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Pa dođi da me podržiš, ne bilo ti zapoveđeno. Spoiler alert - ubio si onog svog rođaka, pseudo-Freja, da bi stražar došao da vidi jel' mu dobro. Onda si ubio i njega i pobegao. A stražar je slučajno bio Karstarkov sin :isuse:
Jaime-Lannister-jaime-lannister-23516170-500-281.gif
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tanka linija između ljubavi i mržnje -_- Da ja ne volim knjige, bolelo bi me uvo za seriju.
ne bi, ne bi! voleo bi seriju i dalje! :)lanisterovi super glume! bas svi...edit: reci, lynn, kakav je...uh.hochu i ja gif!!tumblr_lk866pXYQM1qimmono1_500.gif Edited by MayDay
Link to comment

Hoću da kažem ja kad hejtujem, hejtujem iz ljubavi. Što je naravno najbolja inspiracija za hejt -_-Lannisterovi super glume da sa okovima na vratu, rukama, i nogama mogu da pobegnu iz sredine protivničke vojske.

Link to comment
ne bi, ne bi! voleo bi seriju i dalje! :)lanisterovi super glume! bas svi...edit: reci, lynn, kakav je...uh.
Ma pravi je Prince Charming.Šteta što se Džofri izmetnuo onako ružnjikav i tunjav. A Dany i John bi imali diivan porod.edit: Snow :wub:ice and fire... awwww Edited by Lynn
Link to comment
Šteta što se Džofri izmetnuo onako ružnjikav i tunjav.
E da, najbolja lajna u epizodi je kad Cersei kaže za sina "He looks like Jaime" a onda jadna mora da dopuni "in a certain light" :lol:I am tall and I am thinOf an enviable hightAnd I've been known to be quite handsomeIn a certain angle and a certain light
Link to comment
Ma pravi je Prince Charming.Šteta što se Džofri izmetnuo onako ružnjikav i tunjav. A Dany i John bi imali diivan porod.edit: Snow :wub:ice and fire... awwww
Pri tom je Dzejmi nekako womanizer i potpuno je debilno sto ga napravise da je odan Sersei, a Dzon :wub: je jedna slatkica i ne mozes da odolis a da ga ne chikash ko sto mu Igrit radi, ali i da ga cmaces i grlis dok ne pukne.
Link to comment

Jaime pozira kao womanizer, takvih ima koliko hoćeš (doduše ne sa 40 godina, ali ajde). Nije uopšte debilno što su ga napravili da je odan Cersei, čak i nije u pitanju odanost nego nekakva patološka introvertnost/samoljubivost i kod njega i kod nje. Dosta su zanimljiviji zbog toga.Ali džabe pričam kad si u shipping modu, do sad si u glavi sigurno već ispisala neke druge uloge :D

Link to comment

dosadna epizoda...doduse, razgovori izmedju Tywina i Arye su mi extra :Hail: a i cekam da Mau krene vise sa cestitanjem nove godine! i zasto nema vise vukova? :(

Link to comment
Pa uleteo ti, dok sam ja kucala moj! :D
Kucala svoj, prikucala moj <_< Sad vidim da je Middleclass već provalio ko su leševi okačeni na zidine Winterfela. Hoće to tako kad Bran i Rickon publici nepotrebno ukucavaju u glavu "Hej, ovde žive ona dva sirota dečaka! Sećate se, iz pretprošle epizode, poslali smo ih ovde da žive? Približno su naših godina, hint hint, wink wink?" Imam osećaj da su ih izvukli iz zamka samo da bi nas spoon-feed identitet ove dvojice :isuse: Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Važi, s tim što Blackfyre pobuna nema ama baš ništa eksplicitno fantazijski u sebi. Westeros-verzija Henrija Osmog legitimizovala svu vanbračnu decu, i ona se onda potukla oko prestola. To je "maskirana epska istorija" 101.
osim sto su svi dragonblooded i izgledaju kul i imaju one specijalne maceve. ma narnia.Sent from Bender's iPad using Tapatalk
Link to comment

"Dragonblooded" je beznačajna referenca na porodičnu pripadnost, svi oni imaju zmajeve krvi koliko i Ričard imao lavovskog srca. Nisu blood of the dragon kao što je Elric of Melnnibone blood of the dragon. A "specijalni mač" ima samo jedan lik, rečeni Daemon Blackfyre, koji se BTW nikad nije pojavio ni u knjizi ni u pričama.

Link to comment
"Dragonblooded" je beznačajna referenca na porodičnu pripadnost, svi oni imaju zmajeve krvi koliko i Ričard imao lavovskog srca. Nisu blood of the dragon kao što je Elric of Melnnibone blood of the dragon. A "specijalni mač" ima samo jedan lik, rečeni Daemon Blackfyre, koji se BTW nikad nije pojavio ni u knjizi ni u pričama.
nije :(a zar nije neki lik s kojim se srazio u podvigu oruzija isto tako imao kul mac? i zar nije tu bio moj avatar? i za nesto daemonovo potomci nisu bili gotovo monstruozni? i zar nema od tada ona najamnicka kumpanija sa zlatnim lubanjama? mislim sareno budali (meni) drago.
Link to comment

Meni je Blackfyre pobuna interesantna priča, koja bi se dala zabiberiti masnim detaljima da se pričala malo podrobnije. U svakom slučaju više volim takvu strejtašku stvar, nego neki mambo-džambo.Elem, odgledah i ja napokon epizodu, ali suviše sam sad umoran da bih rantovao kako umem.Lanisteri su bili dobri u ovoj epizodi - dobro su mi legli dijalozi sa Tajvinom, Sersei i Džejmijem, mada su Džejmija potpuno usrali sa ubijanjem onog fejk Kleosa Freja. Pre svega zato što kontradiktorno postave u jednoj te istoj sceni deo iz knjige (gde se iz ispovedanja vidi da Džejmi nije monstrum što je ubio kralja koji jeste bio monstrum) i deo koji su sami smislili (gde Džejmi jeste monstrum, jer ubija Kleosa onako, for a laugh). Ali i pored toga, vidi se ko je zvezda.Sever bi možda i bio dobar da Igrit ne melje toliko. Radije bih sa Hodorom išao na kraj sveta i sit se sa njime ispričao, nego išao sa Igrit do trafike po cigare. Ne znam što se onaj Marvin toliko loži na nju.Qarth mi se smučio, iskreno rečeno. Koliko god se trudili da Martinovu radnju banalizuju do imbecilnosti, sad su počeli neku svoju radnju s koca i konopca da komplikuju. Ali onako WTF komplikacija da je i average Joe ceni. Alal vera majstori. Da, ono sa ljuskama od oraha je poseban dragulj. Poznato je naime u celom Westerosu da samo mlađi sinovi Neda Starka jedu orahe. :isuse:

Link to comment

Ih, ja bi' sa Ygritte išao bilo gde rađe nego sa 5 od 6 do sad viđenih glumica. Sviđa mi se kako priča, lep je kontrast u odnosu na ostale. (Bilo bi genijalno kad bi sve wildlings glumili Škoti :D )Ali vizuelno mi se i dalje ni kako ne uklapa, previše je visoka i lepa. Ygritte treba da je neko neugledno čeljade (a da zvuči isto kao ova).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...