Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Permutovao sam Pensilvaniju i Philadephiju.
Опростићу ти овај пут. ;) Филаделфијанци, баш нису срећни што су део Пенсиваније, а са друге стране они који живе ван ње би је најдраже уступили Њу Џерзију.
Link to comment
bruce-willis-stars-in-die-hard_500x307.jpg- But, all things being equal, I'd rather be in Philadelphia. Edited by Sludge Factory
Link to comment

Nisam ja mislio da se on skida, nego da to sa indeksom, plusom i skidanjem predstavlja jednu frazu, da mora sve zajedno ići u jednom paketu. Ne razumem.

Link to comment

Pa da pokazuje onda sve ljubavne ugrize na svom zmijskom telu... "Ovo je Čegijev, i ovo, i ovaj ovde... a ovaj mali je ženin".

Link to comment
Nisam ja mislio da se on skida, nego da to sa indeksom, plusom i skidanjem predstavlja jednu frazu, da mora sve zajedno ići u jednom paketu. Ne razumem.
jesi ti kraljoubica ili cinovnik?
Moze i kojot bez problema.
ti bi samo da voajerises
Link to comment
jesi ti kraljoubica ili cinovnik?
Ja sam jedan od najkompleksnijih likova u knjizi. I dokle više sa tim "kraljobico"? Ime je Džejmi. Može i Mr Lannister. Or just plain "Ser".
Link to comment

viniiiii!! odmah da gledas! najbolja do sada!!!u smislu uzbudjenja.promenili su malo desavanja u qarthu, nafilovali su naknadno kako se dzejmi zamera karstarkovima, samo da bi nas jos jednom podsetili koja je dzejmi zivotinja. reko dzejmi kako je bio stitonosa ser baristenu selmiju.daneris je bila bas super! tajvin i arja isto! ali ono sto je moj najveci utisak je prikazivanje scena kada sam ja tokom citanja osetila malo empatije sa sersei. njeni dijalozi sa malom sansom i sa tirionom su fantasticni. ali kad tirion kaze: kad god se rodi jedan targarien, bog baci novcic. :De da, desavanja iza zida! malo razvuceno, ali sa dobrom poentom. samo za ljubitelje, mogu se videti krupni kadrovi harenhala i robovog naselja (kako se to vec kaze kad napravis kamp za vojnike)..

Link to comment

Vidim ja kako si ti šatro radila na svom radu tokom cele noći. Posle kad se desi kolaps celog ekonomskog sistema, gledaćemo samo serije.

Link to comment
Vidim ja kako si ti šatro radila na svom radu tokom cele noći. Posle kad se desi kolaps celog ekonomskog sistema, gledaćemo samo serije.
Ako bude kolapsa, bice kolaps samo moje karijere (hence, i mene kao entiteta, let's face it), a ekonomski sistem will go on.Kate_Winslet_revele_ses_vrais_sentiments_sur_la_chanson_du_Titanic.jpgjoj kako je dobra epizoda!!! sto uvek moraju sve da naprave uzbudljivo u poslednjim epizodama kad se naslucuje kraj.. <_<
Link to comment

Khalesiiii! Odmah ću da gledam čim se skine, ali kasno sam stavio pa moram da čekam još jedno dva sata :(Šta su nafilovali za Džejmija i Karstarke? Zar nije bilo dosta da kažu da je ubio neke od njih?

Link to comment

pa videces! mnogo dobri tvistovi.a zao mi daneris kad kaze kako ona u stvari nema nikoga i niko nije 'njen'. kako bi pokojni buraz pustio 1000 ljudi da je siluje, ako bi to njemu bilo na korist, kako je kalasar napustio cim je kal drogo pao s konja, kao i da ona ne ocekuje nikog svog vesterosu i tamo ljudi ni ne znaju da ona postoji...ali! ne zna ona da ima par zivih rodjaka jos.

Link to comment

ja moram da kazem da su meni eksplicitno fantazijski elementi u ASOIAF zanimljiviji nego ovi trauerspiel delovi a koji se maskiraju kao epska istorija. samim tim mi je blackfyre pobuna zabavnija od recentnih dogadjanja.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...