Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Naravno, pogotovo mu se sad ne žuri kad se snima serija - putuje dasa okolo, organizuje potpisivanja knjiga, posećuje sve fan konferencije... A prodaja ide ko mutava.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

:isuse: u pizdu materinu, kud sam i krenuo da čitam/gledam.....
Ne računaju se godina-dve za treći deo, tako da sam na četvrti čekao četiri godine, na peti SEDAM. Tako da - pfffff! Tri godine je boza. Štaviše, to je toliko kratko da nema šanse da se pojavi za tri godine.
Link to comment

Biće za tri godine, ali samo prvi deo Winds of Winter, jer će u toku pisanja utvrditi da materijala ima za dve knjige, pa će prvi deo objaviti (između ostalog da umiri i mase i izdavača), a ostatak knjige će nastaviti da mrljavi sledeće 3-4 godine koje je kupio izbacivanjem prve polovine.Edit: Steins, gde si našao tu prognozu?

Edited by Razzmatazz
Link to comment
Biće za tri godine, ali samo prvi deo Winds of Winter, jer će u toku pisanja utvrditi da materijala ima za dve knjige, pa će prvi deo objaviti (između ostalog da umiri i mase i izdavača), a ostatak knjige će nastaviti da mrljavi sledeće 3-4 godine koje je kupio izbacivanjem prve polovine.Edit: Steins, gde si našao tu prognozu?
Smem da se kladim da Winds neće izaći 2014. Nemam nikakav argument osim dosadašnjeg mučenja. Mislim, Martin je uvek bio temeljit, detaljan pisac, sa malom ali jebitačnom bibliografijom, i za sve što piše se dugo sprema, a onda prepravlja do smrti. A sve to pre serije i najnovijeg talasa opšte popularnosti. Kao da mu nisu bili dosta olovni vitezovi, američki fudbal i urednički rad. :isuse:Mislim, voleo bih da si u pravu, ali stvarno mi deluje neverovatno.A za prognozu, ne sećam se ni ja gde sam tačno video, ali znam da je 2014. u opticaju.
Link to comment
Biće za tri godine, ali samo prvi deo Winds of Winter, jer će u toku pisanja utvrditi da materijala ima za dve knjige, pa će prvi deo objaviti (između ostalog da umiri i mase i izdavača), a ostatak knjige će nastaviti da mrljavi sledeće 3-4 godine koje je kupio izbacivanjem prve polovine.Edit: Steins, gde si našao tu prognozu?
nema sanse da napise prvi za tri godine... mozda za 5. cenim da ce ceo Winds biti gotov negde oko 2020. i ne zezam se!!!
Link to comment
nema sanse da napise prvi za tri godine... mozda za 5. cenim da ce ceo Winds biti gotov negde oko 2020. i ne zezam se!!!
Значи мора д буде дуговечан као Солжењицин не би ли завршио целу сгу. Имајући у виду колико је дебео, мрка капа. :(
Link to comment

Jeste da je rastegao prethodnu knjigu, ali ako je imalo alav, požuriće sa ovom dok ga još uvek nosi talas popularnosti zbog serije (to se ja tešim).

Link to comment
Jeste da je rastegao prethodnu knjigu, ali ako je imalo alav, požuriće sa ovom dok ga još uvek nosi talas popularnosti zbog serije (to se ja tešim).
То је једини разлог за наду. Дебели је баш онако алав на лову као неко ко је одрастао у нижој америчкој средњој класи.
Link to comment

pa sta ima veze sto ce mu trebati sto godina da napise. neka on samo pozivi, a meni ce biti drago da sedmi nastavak zeljno iscekujem sa svojim detetom tinejdzerom.. :D

Link to comment

Realno gledano, čovek je u godinama, overweight, holesterol, visoki krvni pritisak... a ovamo po blogu se hvali kako krka pečenje i stalno mlati neki pensilvanijski sendvič od stejka.Bolje bi mu bilo da požuri, nego da čeka tvoje dete tinejdžera.

Link to comment
Biće za tri godine, ali samo prvi deo Winds of Winter, jer će u toku pisanja utvrditi da materijala ima za dve knjige, pa će prvi deo objaviti (između ostalog da umiri i mase i izdavača), a ostatak knjige će nastaviti da mrljavi sledeće 3-4 godine koje je kupio izbacivanjem prve polovine.Edit: Steins, gde si našao tu prognozu?
isto se i ja nesto mislim. elem, nadjoh na wikipediji. ali ovo tri godine je otprilike najoptimisticnija prognoza.
Link to comment
Realno gledano, čovek je u godinama, overweight, holesterol, visoki krvni pritisak... a ovamo po blogu se hvali kako krka pečenje i stalno mlati neki pensilvanijski sendvič od stejka.Bolje bi mu bilo da požuri, nego da čeka tvoje dete tinejdžera.
Какав црни пенсилванијски сендвич који је иначе смрт за артерије али невероватан оброк са ногу. Edited by porucnik vasic
Link to comment
Jeste da je rastegao prethodnu knjigu, ali ako je imalo alav, požuriće sa ovom dok ga još uvek nosi talas popularnosti zbog serije (to se ja tešim).
covek je prebacio 60, tesko da ce se zaalaviti za parama. jedino sto ga moze pogurati jeste shvatanje da moze sutra da odapne, ili prekosutra da izgubi i to malo pameti sto mu je ostalo... ali poznajuci Martinov rad, male su sanse da se to desi... zato ja i predvidjam da ce nakon 3 godine da objavi da ima previse materijala, podeli knigu na dva dela, i nastavi jos jedno godinu dana da prepravlja prvi deo, pa onda da se zajebava jos dodatnih 5 godina sa drugim delom, ako ih dozivi...a ceo serijal nikada nece biti zavrsen, toliko je valjda jasno
Link to comment
a taman sam jeo i sad sam opet gladan....:(PS jel moguće da ovo ždranje košta samo 4.5 dolara? :unsure:
Да, и ту где је оригинално произведен, на улицама где је сниман Роки ;) , стварно је другачији од копија. Ред се чека као некада код Лесковчанина у Балканској па помножено 4 пута.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...