Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

@Razzmatazz: Kad bi ti da vidiš Bloody Mummers do sada? Zar ne debituju oni u susretu sa Džejmijem i Brijenom? Pojaviće se tu i otfikariti ruku kako i treba.Reedova, s druge strane, verovatno neće ni biti. Nisam siguran kolika je to šteta... Osha može da ih zameni 100% kad je Bran u pitanju, a sa Rickonom šta god da izmene - neće se ni primetiti. Deteta gotovo i da nema u knjizi.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Razzmatazz: Kad bi ti da vidiš Bloody Mummers do sada? Zar ne debituju oni u susretu sa Džejmijem i Brijenom? Pojaviće se tu i otfikariti ruku kako i treba.Reedova, s druge strane, verovatno neće ni biti. Nisam siguran kolika je to šteta... Osha može da ih zameni 100% kad je Bran u pitanju, a sa Rickonom šta god da izmene - neće se ni primetiti. Deteta gotovo i da nema u knjizi.
E, jbg, tom logikom svi mogu da se zamene osim možda 2-3 lika. Reedovi od svoje pojave daju jednu finu mističnu crtu Brenovim avanturama.
Link to comment

Ta fina mistična crta čini neka od najdosadnijih poglavlja u svih pet knjiga <_<Bran može i sam da sanja i fantazira, Jojen tu ništa naročito ne doprinosi osim kao tumač. A Meera im služi da ne umru od gladi i ne zalutaju.Meni je težak patos kad oni najzad nekako odvedu Brana gde treba u DWD, a onda padnu u depresiju jer znaju da im nema povratka i više ne služe ničemu, pa mogu komotno i da umru :isuse:Edit: Sad mi pade na pamet, Ridovi se obično pominju kao put ka razjašnjenju večite dileme - šta se desilo kad je mladi Ned otišao po sestru (njihov tata Howland Reed je jedini svedok). Ali serija ima milion načina da to kompenzuje, može recimo jedna random kurva da drugoj ispriča šta je čula dok se uzajamno oralno zadovoljavaju u 69 pozi, a Middlefinger gleda i sluša.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
@Razzmatazz: Kad bi ti da vidiš Bloody Mummers do sada? Zar ne debituju oni u susretu sa Džejmijem i Brijenom? Pojaviće se tu i otfikariti ruku kako i treba.
Nope, trebalo je već da budu tu, oni rade foraging iz Harrenhalla - Jaquen, Rorge i Biter ulaze u njihove redove kao sellswords, ne u Lannistersku vojsku. A pošto ih do sada nisu ni prikazali ni pomenuli ni jednom, pretpostavljam da ih neće ni biti.
Link to comment

Uh, foraging za Harrenhall, kako ćemo bez toga?! :oJa stvarno ne vidim problem da se pojavi neka noname grupa plaćenika koja zarobi Kingslayera i Brienne. Oni i onako treba da su u Boltonovoj službi i njemu da ih odvedu u Harrenhall, a ne Tywinu. Nepotrebna komplikacija bi bila da nam ih prvo prikažu kod Tywina.

Link to comment

Ne sumnjam ja da će ovi smisliti nešto i da će se neko već pojaviti. Problem je jedino u tome što mislim da Martin to jednom već uradio bolje od njih :fantom:Bloody Mummers su i ti koji su kod isporuke weasel supe savladali ostatak Lannistera u Harrenhalu (uz pomoć severnjačkih zarobljenika, kojih takođe nema). No, kad su već preimenovali Ashu u Yaru da se gledaoci ne bi zbunjivali na relaciji Asha/Osha (i Robert/Robin), slažem se da je turncloak problematika ovde izbačena da ne bi izazvala cerebrovaskularni inzult kod publike. Ovde će Tywin prosto odjahati na jug da brani KL od Stanisa, a neko sa severa će ujahati u prazan Harrenhall.

Link to comment

Da, mada moraće Arya da kaže Jaqen kao treće ime iz nekog razloga. Možda da bi pomogao njoj i kompanjonima da pobenu iz Lannister kampa, neposredno pre nego što ovaj zameni Bolton kamp.Ja se u stvari ne sećam, zašto ona u knjizi nije otkrila Boltonu svoj identitet kad je on došao u Harrenhall? Imala je neki osećaj za feeling, ili šta?(BTW biće scenarističke akrobatike da se Bolton dovede u H. na brzinu, a još veće ako se uopšte ne dovede :( )

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Moguće je da neće u HH dojahati Bolton, nego neko drugi, recimo Lysa Arryn sa vitezovima iz doline :lol:Da, Arya se nije otkrila Boltonu zato što je imala osećaj za feeling, ono o čemu smo pričali već juče i danas (Bolton je i njoj bio creepy freak, a ne nastavnik fizičkog)

Link to comment
Da, Arya se nije otkrila Boltonu zato što je imala osećaj za feeling, ono o čemu smo pričali već juče i danas (Bolton je i njoj bio creepy freak, a ne nastavnik fizičkog)
Da, sećam se da sam, dok sam čitao knjigu, pomislio - Pa predstavi mu se, on je tvoj - odvešće te kući.
Link to comment

Eto Petoviću, nemaš pojma! Da si ti Arya, ili bi te poslao u King's Landing ili bi te poveo sa sobom kasnije na svadbu :D

Link to comment
A realistic estimation for finishing The Winds of Winter might be three years for him at a good pace
:isuse: u pizdu materinu, kud sam i krenuo da čitam/gledam.....
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...