Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

i to što će izgleda iseći potpuno Džonovo ubijanje Halfhanda (izgleda da će direktno pasti u Mancetove šake)
Nema sanse ovo da se desi jer Dzon nikada ne bi sam presao Divljanima.Ne verujem da ce Martin toliko dostupiti od njegovog lika pogotovu zbog kasnijih dogadjaja.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nema sanse ovo da se desi jer Dzon nikada ne bi sam presao Divljanima.Ne verujem da ce Martin toliko dostupiti od njegovog lika pogotovu zbog kasnijih dogadjaja.
Nisam rekao da će preći, nego da će biti uhvaćen/zarobljen (i to izgleda na spavanju). Možda smisle kako mu tokom nekog njegovog simboličnog pružanja otpora neko secne malo arkadu i time zamene/eliminišu Orellovog orla. Edited by Razzmatazz
Link to comment

teska srca moram da se slozim sa kingslejerom. ja sam rusa boltona drugacije zamisljala. isto specenog, ali sa crnom duzom kosicom i urokljivim ocima. ovde mi izgleda ko neko ko bi nabrao sumskih jagoda malom detetu da se malo poraduje.

Link to comment

Ne znam kako zamišljate da Roose Bolton bude instant-creepy u svojih ukupno 40 sekundi screen timea? Kao da ste se ježili kad ste čitali o njemu u prvih par knjiga? Jeste penis. Hindsight je ono što nas sve muči, hteli bismo da nam se Bolton predoči kao lik iz treće knjige koji šalje pozdrave Jaime Lannistera, ili iz pete kad ležerno priča Theon-Reeku detalje iz mladosti... To je, naravno, apsolutno nemoguće. Meni Bolton za sada sasvim dobro izgleda. Ako ga nekako doguraju do Harrenhalla na vreme da ugosti Džejmija i Brienne, biću zadovoljan.

Link to comment
teska srca moram da se slozim sa kingslejerom. ja sam rusa boltona drugacije zamisljala. isto specenog, ali sa crnom duzom kosicom i urokljivim ocima. ovde mi izgleda ko neko ko bi nabrao sumskih jagoda malom detetu da se malo poraduje.
Ma da, mogli bi i da mu daju da nosi majicu na kojoj pise "meni ne verujte". :DHvala svima na dobrim zeljama! Pojmo, znas me u dusu! Edited by Calavera
Link to comment
Ne znam kako zamišljate da Roose Bolton bude instant-creepy u svojih ukupno 40 sekundi screen timea? Kao da ste se ježili kad ste čitali o njemu u prvih par knjiga? Jeste penis. Hindsight je ono što nas sve muči, hteli bismo da nam se Bolton predoči kao lik iz treće knjige koji šalje pozdrave Jaime Lannistera, ili iz pete kad ležerno priča Theon-Reeku detalje iz mladosti... To je, naravno, apsolutno nemoguće. Meni Bolton za sada sasvim dobro izgleda. Ako ga nekako doguraju do Harrenhalla na vreme da ugosti Džejmija i Brienne, biću zadovoljan.
Well, when you see Tywin, you know instantly you shouldn't fuck around. Even in a 40-second scene. Tako je sa prepoznatljivom harizmom (ne izgledom u vidu frizure ili izbora šinjela) trebalo da ispadne i sa matorim Boltonom, neki Alice Cooper i Mr Burns crossover. To što se Martin nije do treće knjige pozabavio predstavljanjem detalja oko Boltona ne znači da on te osobine nije imao od početka. Ako je tek u četvrtoj knjizi pomenuo da neki lik ima ožiljak preko celog lica, to ne znači da ćeš ga u prve dve sezone prikazati bez ožiljka, a onda odjedno volšebno sa njim. To što su autori serije (iskreno se nadam) pročitali sve knjige, treba samo da im olakša posao u pogledu predstavljanja lika, jer imaju više materijala.
Nema sanse da tako predje kdo divljana jer bi se onda i kasnije odrekao Zida da bi bio gospodar Winterfella.
Kako je serija krenula, ne isključuje se ni scenario da prihvati Stanisovu ponudu :lol:Smotaće ga Igrit tokom kampovanja, njemu će se dopasti seksanje, a onda kad ih uhvate, Igrit će ga spasiti (jer će se u međuvremenu zaljubiti u njega) tako što će ubediti Free Folk da ga poštede. A on, kako je predstavljen kao tupson do sada, samo će klimati glavom. Ima da protekne još barem jedna sezona pre nego što predstave Džona kao nekoga ko razmišlja svojom glavom.
Link to comment

razo, je l radis danas? mi, naravno, ne radimo, ali sam ja morala da se dovucem na posao jer mi tu materijal koji mi treba. meni je zao sto ce da budu jos samo 4 epizode. :(

Link to comment
Meni je ovo, iskreno rečeno, najgora epizoda do sad.
a mi smo potpuno sokirani cinjenicom da se tebi nesto u seriji nije dopalo. do sada si samo hvalospeve pisao :lol:
Link to comment

Naravno da radim. Arbeit macht frei.Meni nešto drago, samo da što pre dođemo do treće knjige koju su napokon pocepali na dve sezone i gde će (iskreno se nadam) imati više prostora da urade neke stvari malo bolje.

Link to comment

Nisam gledao poslednju epizodu, ali just for the record - mislim da je izostanak Reedovih do sada najveće odstupanje od knjiga, obzirom na ulogu koju su oni imali i imaće. Ne znam samo koga misle da pošalju sa Brenom na sever? Ošu? Ko će onda sa Rikonom?

Link to comment

Mozda Luwin? A nije iskljuceno ni da recimo svi ostanu na okupu do kraja sezone, onda na premijeri trece sretnu Reedove i tu se razdvoje.

Link to comment

A izostanak Bloody Mummersa? Ne samo da nisu prikazali kako u ratu strani plaćenici čine najgore zločine, nego i stalno menjaju stranu.Ko će Džejmiju da uradi manikir na desnoj ruci? Ser Gregor Clegane (pošto je Amory Lorch otegao)? A posle će sam sebe da muči, odseca sebi stopala i jede ih. A posle toga će ustati, boriti se sa družbom Dondariona Kvržice, napasti Brijen kod jedne kafane, a potom i Hounda kod druge.Možda bi mogli da upriliče Rusa Boltona kao ortopedskog stručnjaka, ali onda pada u vodu cela postavka Boltonove izdaje, prodaje uloge Warden of the North matorom Rusu itd. Verovatno će se to seckanje desiti u nekom sasvim nevažnom fajtu od strane neznanog junaka odnosno usputnog lika (što opet negira ulogu Džejmija kao jednog od najopakijih fajtera Westerosa).

Link to comment

Gde da ih sretnu u onoj pustahiji, kad žabari žive hiljadama milja južnije? Reedovi su očigledno izbačeni iz serije, a to verovatno znači i da im debeljko nije spremio neku posebnu ulogu u nastavku epopeje. Šteta zbog serije, jer je njihova uloga bila baš interesantna.Ne znam, što više epizoda ide, sve sam više utiska da je sama priča, ma koliko kompleksna i megalomanska bila, mogla biti bolje ispričana, čak i u ovom ograničenom vremenu. Samo iznimno dobar Blackwatter i dojajne scene Oberin vs Planina i Tivin u klozetu (dve najjače scene u serijalu, in my humble opinion), mogu da mi poprave utisak.Kakogod, dajem celu ovu ekranizaciju za još 3 poglavlja iz Winds of Winter. C'mon debeli!

Link to comment
Gde da ih sretnu u onoj pustahiji, kad žabari žive hiljadama milja južnije? Reedovi su očigledno izbačeni iz serije, a to verovatno znači i da im debeljko nije spremio neku posebnu ulogu u nastavku epopeje. Šteta zbog serije, jer je njihova uloga bila baš interesantna.
Ko zna, mozda ce izmisliti nesto tipa Jojen video u snovima da princevima treba pomoc pa svratio. :D Detalji su stvarno nebitni, poenta je da jos ima vremena za njih.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...