Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ни ова пета епизода није лоша, чак напротив. Само чему глупости око канења а не челика, и тако...Иначе она епизода са змајом је десетак пута скупља од приказијања ренлијевог кампа, али што ми знамо, ми смао закерамо. ;)

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

srecan rodjendan i ostavljam 23 srculenceta za divnog predsednika naseg fandoma, calaveru!! :)(sva sreca da je bata stariji od mene sto godina, inace bih ja ovde bila najstarija)

Link to comment

U sto marke silver stags da ne bi <_< BTW ko bude kasnio sa gledanjem epizode zbog praćenja post-izbornih gluposti dobija minus 20 bambija.

Link to comment

@Mejdej: Ih, nisam ni primetio dok mi nisi skrenula paznju. Hvala! :heart:Nova epizoda veceras! Svi bi trebalo da provode rodjendane drezdeci do pola pet izjutra ne bi li se docepali prvog linka za novu epizodu GoT!!!

Edited by Calavera
Link to comment
srecan rodjendan i ostavljam 23 srculenceta za divnog predsednika naseg fandoma, calaveru!! :)(sva sreca da je bata stariji od mene sto godina, inace bih ja ovde bila najstarija)
Ih, ih, najstarija... prestala si da gledaš kolariću-paniću pre samo dve godine. I nisam matoriji od tebe sto godina, nego deset...ak. Svež kao jutarnja rosa.Calavera, all the best for your name day.
Link to comment
BTW ko bude kasnio sa gledanjem epizode zbog praćenja post-izbornih gluposti dobija minus 20 bambija.
ja imam elections overdose. prvo sam isla sa jedno milion ljudi sirotinje da slavim na bastille pobedu hollanda, malo mu uhvatila obraanje i vratila se kuci da brojim srpske glasove. sad da pogledam i borbu za gvozdeni tron i mogu da se roknem.
Link to comment

Ja bih vas ispoštovao, druže precedniče, ali moj pada u sledeću subotu. Šta da radim, da bdim do ponedeonika? :(@khaleesi: Pa to kažem, ne sme se posustajati. You watch or you die.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Ih, ih, najstarija... prestala si da gledaš kolariću-paniću pre samo dve godine. I nisam matoriji od tebe sto godina, nego deset...ak. Svež kao jutarnja rosa.
radije ko rosa u podne, u mom slucaju..
Ja bih vas ispoštovao, druže precedniče, ali moj pada u sledeću subotu. Šta da radim, da bdim do ponedeonika? :(@khaleesi: Pa to kažem, ne sme se posustajati. You watch or you die.
e da znas da odoh da pristavim sada kafu, pa cu da cekam. ionako nema sanse da cu sutra na posao...tako da cu sad da citam neki pejper do cetvorke.
Link to comment

Taj sto odrzava Arrested Westeros je opasno proredio sa novim materijalom. :( Taj je dobar, ovaj jos bolji: tumblr_m2d6h1nyvB1qk2t5co1_r1_1280.jpgFala na cestitkama djentlmeni, niste vi takva bagra ipak!

Link to comment

weenie! imalo te koliko hoces!!calavera striked again!dobra epizoda, veoma! mada ce opet namcori da kukaju kako divergira od knjige..

Link to comment
weenie! imalo te koliko hoces!!calavera striked again!dobra epizoda, veoma! mada ce opet namcori da kukaju kako divergira od knjige..
Znao sam da je epizoda grozna zbog improvizacija, bez i da gledam.

:lol:

Link to comment

Meni je odlična epizoda. Svašta se desilo odjednom, više nego u prethodnih nekoliko. Svidelo mi se kako su zbrzali Theonov arc, sve će se tamo desiti u dve epizode. Osha rula, hiljadu puta je bolja wildlingica od one Džonove. Ono na Islandu je besmisleno razvučeno, bilo bi mnogo efektnije da su ostavili kao u knjizi (Jon pokuša da je pogubi, ne može, i samo ode.) Ova jurnjava i bondage i dry humping ne služe ničemu.King's Landing scene su super, Tyrion nastavlja royal bitch-slapping mada je mogao i više. Hound se previše nešto mršti na Joffreya, trebalo bi da je 100% indiferentan. Čak ni Shae nije delovala glupavo out of character.Robove scene sa mamom i "Jayne Westerling" su opet njanjave, ali taj segment vadi Roose Bolton.Nije loše ni ovo u Qarthu iako nema mnogo veze sa knjigom. Bar će biti razloga za odlazak u House of the Undying, pretpostavljam. (Mada to verovatno znači da nećemo gladati vizije :( ) A gde je Jorah Mormont?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...