Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Duh igre je odavno u meni. Ali neću da elaboriram, biću fin.Elem, kod tebe ide fair maid duge plave kose koja na prvi pogled u ruci drži mač. Ali kad se malo bolje zagledaš, to nije mač, nego integral. I ispod moto "sacré bleu".
jojj, sad cu da sednem na kicmu hatoriju ili empejcu da mi ovo naprave i da nalepim na vrata kancelarije. :D :D
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Tebe jednom bata namlatio zbog igračke, a ti si i danas kiseo zbog toga. Trebalo je u školi da te pošalju kod psihologa umesto kod zubara.
Eh, da me je umesto toga oralno zadovoljavala sestra bliznakinja, bio bih paragon duševnog zdravlja -_-Warning_-_Man_on_fire-s9quhk-d.jpg
Link to comment
Eh, da me je umesto toga oralno zadovoljavala sestra bliznakinja, bio bih paragon duševnog zdravlja -_-
Što bre mene stalno zakidaš za seku, evo ti Mau, njena familija se već trista godina (a možda i duže) održava tako što se žene bate i seke. Siguran sam da u tom braku ne igraju samo bridž i kozaračko kolo. Ako se i provuče do kraja te sedme - osme - devete knjige i dođe vreme za udaju, garant će reći "daj mi nešto od rodbine, što bliže to bolje".
Kako bese onaj forum za GOT? I onaj domaci gde najvise pisu o njemu?
www.parapsihopatologija.com
Link to comment
Što bre mene stalno zakidaš za seku, evo ti Mau, njena familija se već trista godina (a možda i duže) održava tako što se žene bate i seke. Siguran sam da u tom braku ne igraju samo bridž i kozaračko kolo. Ako se i provuče do kraja te sedme - osme - devete knjige i dođe vreme za udaju, garant će reći "daj mi nešto od rodbine, što bliže to bolje".
p'da. i udacu se za :wub:-a...mislim, udavacu se za jos neke, ali to onako majcinski, da spasim bebe, pa se to ne vazi.iz ljubavi cu se udati samo za slatkicu dzona snoua.razo, nisam ti za divno cudo ove nedelje bolesna, pa sam dosla na posao, sto znaci da cu epizodu gledati tek kasnije. :)
Link to comment
p'da. i udacu se za :wub:-a...mislim, udavacu se za jos neke, ali to onako majcinski, da spasim bebe, pa se to ne vazi.iz ljubavi cu se udati samo za slatkicu dzona snoua.razo, nisam ti za divno cudo ove nedelje bolesna, pa sam dosla na posao, sto znaci da cu epizodu gledati tek kasnije. :)
Isto i ovamo. Radim, a i kašalj me ne napušta već treću ili četvrtu nedelju, k'o da trošim tri pakla dnevno. Gledamo tek večeras.BTW, glede tog "slatkica" - obrati pažnju šta radi Martin sa svojim likovima (pogotovo onima koji naginju pozitivnosti). Tyrionu je unakazio lice, Jaimeu je uzeo ruku (da ne idem dalje na sitnije ribe). I samu Snjeguljicu je već unakazio onim orlom. Dok Martin završi knjigu, biće Theon još najprivlačniji dasa.
Link to comment

Ubiše Ticklera, pizda li im materina! Pa kakav je to način?! Taman sam se ponadao da ćemo videti Hound & Arya taking care of business scenu krajem treće sezone, a samo nedelju dana kasnije su mi sve upropastili. Zašto je morala da naruči da jebenog Ticklera ubiju? Zašto ne bilo koga drugog?!(Naravno, Hound se i dalje ne pojavljuje. Zastupljen je u ovoj sezoni otprilike koliko i Hodor.)Još gomila sitnica me je posle iznervirala...- Loras Tyrell u vendeta modu hoće da ubije... Stannisa. Ne Brienne, nego baš Stannisa :isuse:- Cersei planira da upotrebi wildfire. Ne Tyrion, nego Cersei :isuse:- Three-eyed raven. Ne crow, nego raven :isuse:- Theonovi uniformisani mornari :isuse:- Tri roga za white walkers, sve lepo objašnjeno unapred, da ne bude ne daj bože dramskog efekta posle :isuse:- Doreah vs. Irri! Fight! Finish her! :isuse:- Vrata trezora su od Valyrian stone. Ne steel, nego stone. Jel' i zid pored njih od valirijskog maltera?! :isuse:Nek' se teraju u 3PM svi.

Link to comment

Umesto da kažeš hvala što te malo menjam na mestu dežurnog pljuvača, ti zajebavaš :DJa bih da promene budu smislene, a ne ovako što proizvoljne što čisto imbecilne.Nema šanse da će mi neko objasniti čemu je služila ona scena kad Xaro Xoan Daxos pokazuje khaleesi svoja impresivna vrata od trezora. Valjda je scenario originalno zahtevao da joj pokaže koliko je imućan i uticajan, ali pošto se nije imalo za pristojnu scenografiju, odlučili su... da zadrže scenu, ali da joj pokaže samo vrata :isuse:Sledeći put kad budem hteo da impresioniram oskudno obučeno belokoso devojče, ima da je odvedem do najbližeg betonskog zida, šutnem ga par puta da vidi koliko je tvrd, i kažem "udaj se za mene".

Link to comment

Pa verovatno kontaju da ljudi koji (samo) gledaju seriju ne mogu da pohvataju ni sve likove, a kamoli da li je u pitanju crow ili raven, valyrian steel ili stone, gvožđe ili grožđe.Razliku u novcu uplate samo Calaveri na paypal račun registrovan sa slovenačkom ili mađarskom adresom i gotovo. BTW, hvala što držiš prvu smenu, dok ne stignem ja za noćnu. Već se unapred radujem :lol:

Link to comment
Ubiše Ticklera, pizda li im materina! Pa kakav je to način?! Taman sam se ponadao da ćemo videti Hound & Arya taking care of business scenu krajem treće sezone, a samo nedelju dana kasnije su mi sve upropastili. Zašto je morala da naruči da jebenog Ticklera ubiju? Zašto ne bilo koga drugog?!
Nista nije izgubljeno, samo ce tad umesto Ticklera ubiti Pulovera™ ili Amory Lorcha. Meni je epizoda bila standardno odlicna. Jedino sto je bila malo razbacana jer smo valjda sva bitna mesta posetili, to je valjda jos samo u premijeri sezone bilo.edit: fin detalj:UDnEe.jpg Edited by Calavera
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...