Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Ја који обично пљујем серију морам да кажем да је ова епизода једна од најбољих у обе сезоне. Има наравно иритантних замерки као она каква је Планина чачкалица,како је Харенхол више налик месту где Бириана губи грешног Пода и како су неспособни да компјутерском анимацијом направе ватре Ренлијевг логора. Оно чудо што излази из Мелисандре је кудикамо захтевнији компјутерски подухват. Тајвин уместо Роса Болтона није уопште лоша варијанта. Већ сам био у дилеми да ли да гледам трећу сезону.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

@Novele.Meni su druga > treca > prva. Prva mi je nekako najvise nalik SOIAF, na koji sam se valjda navikao. A u sledecim novelama kao da se tek uziveo. Svidela mi se promena, fokusiranje na manjem broju ljudi, ali kvalitetno prikazanim. Nije do broja stranica, nekako je sadrzajnije. Ako bi ubacili Red Widdow i Fireballovog sina u SOIAF, kontam da bi bili medju boljim likovima.A apsolutni highlight novela mi je bio momenat tokom vecere u dvorcu, kada Dunk razmislja o tome cime hrane pomocno osoblje pa krade malo hrane za Egga. Bila je gomila dirljivih momenata, ali taj mi je iz nekog razloga ostao u secanju.

Link to comment

Новеле су потпуно феномналне, друга малко слабија, али поприлично духовита. Види се у њима колико је Мартин зезнут писац. За Ђускање са змајевима није да се пореди на штету последњег романа.

Link to comment
Nego, da ja vas pitam nešto drugo: kad bi kao Duncan ili neki drugi lik postali knight, šta bi uzeli kao svoj grb?
UuuuuDa umem raditi u nekom alatu za crtanje, ubacio bih nekoliko Delfina u Dunav. Negde u najruznijem delu Novog Sada. Ovako, moram se zadovoljiti sa:dolphin_picture_2.jpg
Link to comment

Pa plavo brate. Možeš još svetlijom bojom da nacrtaš talasiće. Eventualno iznad tog svetlo plavog neko svetlo braon polje sa par pravougaonika što simbolizuje peškire na štrandu.

Link to comment

Iju, kakav crni strand. Evo vako, dodao sam obalu, most i svetiljke sa odsjajem:33uzcl5.gifIspade da nije najruzniji deo, ali mi je barem omiljen. :)edit: nisam rekao hvala, ali podrazumeva se. ;)

Edited by Fins fleet
Link to comment
Nego, da ja vas pitam nešto drugo: kad bi kao Duncan ili neki drugi lik postali knight, šta bi uzeli kao svoj grb?
jeeeeeeeijj! konacno je duh igre usao u tebe!kad bih ja imala svoj grb, on bi bio u okruzen svetlo roze ruzicama. u sredini bi bio platinaste boje, verovatno bih nacrtala neke matematicke znake, da se zna da se znanjem pokorava svet na noge. moram jos da smislim koja ce mi biti krilatica.
Link to comment
jeeeeeeeijj! konacno je duh igre usao u tebe!kad bih ja imala svoj grb, on bi bio u okruzen svetlo roze ruzicama. u sredini bi bio platinaste boje, verovatno bih nacrtala neke matematicke znake, da se zna da se znanjem pokorava svet na noge. moram jos da smislim koja ce mi biti krilatica.
Duh igre je odavno u meni. Ali neću da elaboriram, biću fin.Elem, kod tebe ide fair maid duge plave kose koja na prvi pogled u ruci drži mač. Ali kad se malo bolje zagledaš, to nije mač, nego integral. I ispod moto "sacré bleu".
Knighthood, bah. Pederi, licimuri i zlostavljači dece, svi odreda. Kakve veze ima čime se kite? -_-
Tebe jednom bata namlatio zbog igračke, a ti si i danas kiseo zbog toga. Trebalo je u školi da te pošalju kod psihologa umesto kod zubara.Ja za sada uzeo samo moto: "Ne auderis delere orbem rigidum meum!"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...