Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Jos jedna odlicna epizoda, koliko su novih scena dodali osecam da ce Razz prestati da prati seriju iz protesta. :D Tywin u Harrenhalu? Blasphemy!- verovatno najteza epizoda za gledanje do sad, mucenje zatvorenika u Harrenhalu pacovima, Joffreyevi izlivi mazohizma prema Sansi i kurvama, odsecanje noge... nije lako biti obican covek u Westerosu!- nego, kod ispitivanja zatvorenika™ ih ne pitaju gde je Beric Dondarrion nego samo gde je Bratstvo, mozda ce ispasti jos bolje kad ih u trecoj sezoni konacno vidimo i saznamo ko ih predvodi :D- scena sa kurvama bi bila laksa za gledanje da ih ne znamo licno, pogotovo Ros, to je 1 dobra strana onih scena sa njima- ova Talisa u koju ce se Robb zaljubiti ce valjda zameniti Jeyne Westerling? Zanimljiva promena, videcemo gde to ide...- Qarth izgleda :Hail: Cim rekose "greatest city that ever was or ever will be", ja dobio flesbek na Baghdad iz Sandmana :D- malo sam se brinuo da ce scena sa vesticinom bebom previse otici u kemp, ali bas su fino izneli to
U čemu je problem sa Tywinom u Harrenhallu? Koliko se ja sećam, on je i bio tu kad je Gregor doveo Ariju i društvo. (Samo što se "golicanje" odvijalo usput. - Odsecanje noge minijaturnom testerom! :D Meni bilo smešno, u svetu gde 90% ljudi nosi mač, sekiru, ili nešto slično - oni za amputacije ipak koriste testeru. Sadistic bastards, te kosovke devojke...- U sceni sa kurvama, ona bottom mi je ličila na Theonovu nesuđenu salt wive od pre dve epizode, onu ružnu sa broda? Nisu valjda i od nje ekspresno napravili kurvu s druge strane kontinenta? :unsure:- Mučenje dobro ispade, mada nema previše smisla da ih pitaju za zlato u selu, ako je selo negde 100 km daleko. Super mi je što pitaju za "brotherhood" a niko još ne zna o čemu se radi. Gendry sve bolje izgleda sa svakom epizodom, a dobra je i reakcija kad čuju kako su se zajebali što su njega hteli da likvidiraju (Medieval kovač je priceless investicija.)- Što se tiče Robove simpatije, valjda će se negde ispostaviti da je ona noble-born. Nadam se da neće da seru kako je Rob odlučio da oženi tamo neku medicinsku sestru :isuse:- Qarth izgleda OK, mada je scena opet užasno jeftina. Svih trinaest gradskih većnika je izašlo, a čuva ih jedno šest stražara? :isuse:- Shadowbaby scena je super ispala, slažem se.E da, moram malo da sitničarim... pored šašave XXI century amputacije stopala, prikazali su nam i kako se glava nabija na kolac - čekićem! Pa jebotebog, odakle im takve ideje?! Nije to daska pa da izdrži da je prikucavaš na metalni šiljak... Edited by Weenie Pooh
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ahahhah, eskivirali su uspješno JOŠ JEDNU bitku! Jel nas došao Filip pojesti već? Jedva čekam. :DNovi Mountain that Rides je pišurija. Jad od castinga koji nadmašuje sve dosadašnje, po mom skromnom mišljenju.
Koju bre bitku, ti stvarno očekuješ da ti prikazuju neke tamo Robove nebitne pobede? Pa ni u knjizi nije potrošeno više od pola pasusa da neko nekom pripriča kako im Young Wolf i dalje pravi probleme na zapadu, a kao u seriji treba da prave neki CGI spektakl?Ja jedva ukačio da pričaju o Planini kad je došao da bira ispitanika. Da li su oni normalni, pa čovek je mršav čak i u oklopu?!Nego, kad je reč o tim scenama u Harrenhallu... koji je tačno Tickler a koji je Poliver? Ja sam mislio da je Tickler onaj koji je uzeo Arijin mač u prethodnoj epizodi, ali on se ne bavi mučenjem - to radi neki omladinac. Izgleda da je Poliver ipak taj što je maloj oduzeo mač, a Tickler je valjda taj dečko :unsure:I još samo jedna stvar, scena sa Tyrionom i Lancelom mi je super kao comic relief. Dečko je odlično ispao kao nadobudno-nesigurni klovn, ne znam koliko ga je gledalaca prepoznalo kao onog kardinala kog je Kralj Robert zajebavao u prvoj sezoni :D Edited by Weenie Pooh
Link to comment
Odakle ja da znam da si bolesna? Kakav si ti to zmaj?BTW, nije loša ideja, ček da i ja uzmem bolovanje za sledeći ponedeljak.
lepo sam zmaj. tesko mi je, pa sam ipak usisala i ocistila celu kucicu.nista, sledece nedelje ti mene da zevzecis kad ja budem gledala u osam uvece..
Link to comment
Ona neka Florens Najtingejl zamjena za Westerlingušu? Bože mi oprosti..
Sad sam citao neke teorije na Westerosu da je to ipak bila Jeyne, samo se lazno predstavila. Ima smisla...
U čemu je problem sa Tywinom u Harrenhallu? Koliko se ja sećam, on je i bio tu kad je Gregor doveo Ariju i društvo. (Samo što se "golicanje" odvijalo usput.
Valjda jeste, nisam ni ja skorije citao. Al svejedno, nikad nije pricao sa Aryom u knjigama!
- U sceni sa kurvama, ona bottom mi je ličila na Theonovu nesuđenu salt wive od pre dve epizode, onu ružnu sa broda? Nisu valjda i od nje ekspresno napravili kurvu s druge strane kontinenta? :unsure:
Mislim da je ta druga ona sa kraja prve epizode sto joj Ros objasnjava kako se radi posao, Littlefinger-style. :D
- Qarth izgleda OK, mada je scena opet užasno jeftina. Svih trinaest gradskih većnika je izašlo, a čuva ih jedno šest stražara? :isuse:
Verovatno su videli kakva im je beda dosla pred zidine, pa pravilno procenili da rizika zapravo i nema. :D
Nego, kad je reč o tim scenama u Harrenhallu... koji je tačno Tickler a koji je Poliver? Ja sam mislio da je Tickler onaj koji je uzeo Arijin mač u prethodnoj epizodi, ali on se ne bavi mučenjem - to radi neki omladinac. Izgleda da je Poliver ipak taj što je maloj oduzeo mač, a Tickler je valjda taj dečko :unsure:
Ja sam skapirao da je Tickler onaj sto postavlja pitanja i nezainteresovano zdere jabuku ili sta vec, mislim tako je bilo u knjigama. Sad sam proverio na WiC, jeste:http://winteriscoming.net/features/cast/season-two/A ovo me podseti da smo videli i Roosea na jedno dve sekunde, meni se doimao super. :) Edited by Calavera
Link to comment

Tywin će očigledno da odradi Boltonov posao u Harrenhallu kad je Arya u pitanju, i da ode taman kad ona napravi weasel soup. (Samo će teško objasniti publici kako se ona nije ranije setila da od Jaqena traži Tywinov život.) Ko zna da li će Bolton dolaziti tamo, i kada. Možda zamak za Roba preuzme fantomska nevidljiva porodica Tully?I meni se svidelo kako izgleda i zvuči Roose Bolton, inače. Takođe, scena sa Littlefingerom i Catelyn nije bila užasno glupa kao što sam očekivao. Čak ima i neku svrhu, stavlja joj u glavu ideju da je nekakva trampa dogovorena pre nego što oslobodi Džejmija - bez toga bi malo čudno delovalo kad to uradi.

Link to comment

Eeeej pa zaboravih najključniju pritužbu ikada! Maudau prešla pustinju bez da je zglajznula njena beloputa služavka Doreah! Kakav je to način, bre?! Pravda za Irri i Jhiqi, od kojih ova druga izgleda nije ni kastovana!Da čujemo khaleesi, s kojom bi radije snimala girl-on-girl scenu koja nas nadajmo se čeka u skoroj budućnosti? Sa dosadnom Doreom koju je još od Pentosa jahao Viserys, ili sa čokoladno egzotičnom emotivno labilnom Irri?

Link to comment

a jos posle i da mi dodju one seljacine sa chit-chata da me opet traumiraju ko pre mesec dana kad sam priznala svetu da su mi neki muskarci hot. ko da sam ne znam sta uradila..u got ih ima bas dosta. najvise volim dzona snoua, njega prosto samo da ides i ljubis. da se onesvestis od ljubavi. :Dali je i dzejmi bas, bas hot! meni je i bron malkice hot, a bogami i lord tajvin ima harizmu.cek da cujemo i ameliju, lynn i stormiku.

Link to comment

počeo da čitam i poslednje poglavlje - prethodne knjige sam pročitao za cca 2 nedelje :isuse: počeo sam da sanjam zmajeve i ostala čuda - samo da kažem da mi je favorit postao Snow - mada, kojom brzinom ovaj bradonja ubija svoje likove, neću se iznenaditi da i njemu do kraja knjige odleti glava. samo da primetim da se prilično rasplinjava priča. Malko me podseća na sapunice - možda je to zato što sam u kratkom vremenu iščitao knjige ali postaje mi prilično zamorno da pratim sve likove i poveznice izmedju njih. :(

Link to comment
a jos posle i da mi dodju one seljacine sa chit-chata da me opet traumiraju ko pre mesec dana kad sam priznala svetu da su mi neki muskarci hot. ko da sam ne znam sta uradila..u got ih ima bas dosta. najvise volim dzona snoua, njega prosto samo da ides i ljubis. da se onesvestis od ljubavi. :Dali je i dzejmi bas, bas hot! meni je i bron malkice hot, a bogami i lord tajvin ima harizmu.cek da cujemo i ameliju, lynn i stormiku.
joj, nemam pojma. istina je da ima širok spektar muških, ali mi nešto nisu srcu prirastali zbog hotoće. biggrin.gifod ovih što pominješ, bron jete malkice.džejmi mi je pravi alfa mužjak, a meni se obično sviđaju oni iz drugog plana, što se ne guraju.kad sam bila samo na knjigama, dok nisam počela da gledam, mislila sam da će mi mlađani grejdžoj biti simpa, ali mi je sad previše tanušan i neuhranjen. izgleda da naginjem ka stamenijim i popunjenijim pojavama. biggrin.gifdžon snou je slatko dete, ali mi je čak i ned stark bio bolji od njega.tek sam pre dva dana videla trecu, a sutra ću, valjda, stići da pogledam četvrtu epizodu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...