Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos jedna odlicna epizoda, koliko su novih scena dodali osecam da ce Razz prestati da prati seriju iz protesta. :D Tywin u Harrenhalu? Blasphemy!- verovatno najteza epizoda za gledanje do sad, mucenje zatvorenika u Harrenhalu pacovima, Joffreyevi izlivi mazohizma prema Sansi i kurvama, odsecanje noge... nije lako biti obican covek u Westerosu!- nego, kod ispitivanja zatvorenika™ ih ne pitaju gde je Beric Dondarrion nego samo gde je Bratstvo, mozda ce ispasti jos bolje kad ih u trecoj sezoni konacno vidimo i saznamo ko ih predvodi :D- scena sa kurvama bi bila laksa za gledanje da ih ne znamo licno, pogotovo Ros, to je 1 dobra strana onih scena sa njima- ova Talisa u koju ce se Robb zaljubiti ce valjda zameniti Jeyne Westerling? Zanimljiva promena, videcemo gde to ide...- Qarth izgleda :Hail: Cim rekose "greatest city that ever was or ever will be", ja dobio flesbek na Baghdad iz Sandmana :D- malo sam se brinuo da ce scena sa vesticinom bebom previse otici u kemp, ali bas su fino izneli tohttp://www.youtube.com/watch?v=4zgkJwWOgqI

Edited by Calavera
Link to comment

Ja ne prestajem da gledam seriju - posvećen sam našoj stvari, ali gledam po onoj "question everything". Ako si ti toliko oduševljen, ja ću morati nešto da kenjam :lol:

Link to comment

A ko ti je kriv sto moje fanovsko lupetanje shvatas ozbiljno. -_-edit: jos 1 mocan detalj, Harrenhal se uopste ne pomera u spici!

Edited by Calavera
Link to comment

a sta rade pacovi kad im podgreju onu kofu? krenu da grizu coveka?! :mellow: harrenhal lepo izgleda. sav specen od zmajeve vatre...kako doktor tajvin odmah procitao malu da je sa severa. ko ce da doceka petu?!! sad mi greota sto smo vec presli skoro pola.

Link to comment
kako doktor tajvin odmah procitao malu da je sa severa. ko ce da doceka petu?!!
Znaš šta, to jeste jedna od stvari koja mi je od početka čitanja upala u oči. Martin je posvetio dosta pažnje detaljima i razlikama pojedinih kraljevstava u Vesterosu. Do te mere da je opisivao u detalje i kuhinju. Taj Vesteros je toliko velik da svi oni imaju praktično neku specifičnu kulturu, ali i akcenat. A kod akcenta je bio vrlo slobodan - kad mu se dopadalo, pominjao ga je. Na primer, desilo se više puta da se prepozna akcenat nekoga iz King's Landinga (ili još bolje, direktno Fleas Bottom). I još u onom delu sa Theonom u Dance with Dragons kada Bolton's bastard opominje Reeka da govori "M'lord", a ne "My lord" ako hoće da sakrije high birth. Kod Arye međutim, niko da provali ni da je sa severa, ni da je [b92] visokog rođendana [/b92].
Link to comment

^^u pravu si, smrdo mudicu. jesi pogledao sinocnu epizodu?inace, od pocetka druge sezone sluzim se frazicama "on the morrow" i "in my stead" i u relativno sluzbenoj komunikaciji. :)@calaverahodor? hodor?!! moram sad da se pritajim da porazmislim o tome.mislim, on je veliki covek, pa ima veze s onim velikim ljudima sto su ziveli ranije, pa su ostavljeni iza zida. kako ce on biti blood of my blood?!

Edited by MayDay
Link to comment

Nisam još gledao, ima nas koji moramo i da radimo, a ne da se po ceo dan zajebavamo zaogrnuti akademskim plaštom. If it pleases you.Enivej, pošto je Kalisi ujedno i muff lover, zašto isključiti da će treći jahač biti jahačica? Princeza od Dorna ili neko koga će Martin izvući iz rukava u naredne tri knjige.

Edited by Razzmatazz
Link to comment
a sta rade pacovi kad im podgreju onu kofu? krenu da grizu coveka?! :mellow:
a sta mislis da rade? traze da pobegnu od vatre, a stomak je jedini izlaz...sto rece calavera, epizoda za smuciti se normalnom coveku. prebijanje kurvi, pa mucenje pacovima, na kraju upotpunjeno radjanjem senke... tacno mi nije dobro :puke: inace, vec sam u komentarima za knjigu rekao, pa da ponovim. ne mogu da iscekam kada ce Arya da razvali Joffreya. e tu cu da uzivam u mucenju!EDIT: za ovu sto se uzivela. pa nece Jon jebati Daenerys, to joj je brat pobogu! Edited by freakns
Link to comment

Ahahhah, eskivirali su uspješno JOŠ JEDNU bitku! Jel nas došao Filip pojesti već? Jedva čekam. :DNovi Mountain that Rides je pišurija. Jad od castinga koji nadmašuje sve dosadašnje, po mom skromnom mišljenju.Ona neka Florens Najtingejl zamjena za Westerlingušu? Bože mi oprosti..Nešto pozitivno nemam primjetiti - zbrčkana, nepovezana, spora i čudna vožnja danas.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...