Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

Nema niceg da mi se spojluje, mada ja moram da primetim da sam manje temeljna od tebe, Kalavere i onog smrde od Razmataza. Desilo mi se nekoliko puta da su mi promakle neke stvari. :( Ja sam ranije uvek pricala kako mi je Dzon Snou momak, ali to je bilo pre nego sto sam pocela da verujem u ovo i pre nego sto sam se uzivela u Daneris. Samo mi je jednostavno sladak, dobrica i drag, pa sam ga uzela za momka.
Meni su i Jon i Dany onako mnjah, najklasičnije "herojski" likovi u serijalu. On je Led, ona je Vatra, i sve tako to. Dvoje su se tako smuvali.A kažem da će biti nekog trećeg u tom bračnom krevetu zato što "Three heads has the dragon". One vizije u House of the Undying su joj sugerisale da če morati sve i svašta da radi u triplikatu. Ono, kao, "three mounts will you ride, one to bed and one to dread and one to :wub:" Taj :wub: je u svakoj kombinaciji valjda Jon (u navedenom primeru "to bed" je Khal Drogo, "to dread" je Drogon).Biće zanimljivo videti koliko će od tih vizija i haludža uopšte prikazati u seriji. Moraju bar nešto.
Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

bila sam dete. pobili mi familiju dok sam bila beba, udali me za onolikog divljaka dok se jos nisam ni zadevojcila, izgubila sam bebu, muza, brata, kalasar,...meni je najteze od svih likova. :(
Ništa te od toga ne opravdava što misliš da je Ser Alex Ferguson neki gospodin čovek. To je jedan zlobni matori govnar kakvog nema. On ti je Walder Frey ovog sveta, khaleesi. It is known.
Link to comment

Evo, imaš ovde: http://www.westeros.org/Citadel/Prophecies/Entry/5485/... three heads has the dragon ... ... three fires must you light ... one for life and one for death and one to love ... ... three mounts must you ride ... one to bed and one to dread and one to love ... ... three treasons will you know ... once for blood and once for gold and once for love ...Jedna vatra je bila ona zagrobno-porođajna, ovde druge dve ne znam. Možda je "for death" ono kad je spalila slejvere koje je prvo ložila da će da im proda jednog zmaja?Za mounts sam rekao.Za izdaje, prva je Miri Maz Dur, drugo je možda Jorah Mormont ali nisam siguran... treće pojma nemam.

Link to comment

na tom istom sajtu sam nasla ovo (kao prilog tezi da je :wub: sin liane i regara.

One piece of possible evidence that has had a strong impression is Daenerys’s vision of a blue rose growing in the side of the wall (II: 515-516). As noted in the Prophecies section, this single reference appears to draw a direct connection between the story of Bael the Bard and the winter rose (in which a Stark daughter is stolen from the family, only to give the House a son by her lover), Lyanna Stark (who is associated with the blue winter roses and with Rhaegar), and Jon Snow (who is on the Wall). While it may simply be hinting at Jon’s presence on the Wall, given the significance of the blue rose that we learn of in A Clash of Kings, we find it a promising piece of evidence.
a ja se uopste ne secam te vizije sa plavom ruzom iz druge knjige. stalno imam rupe u znanju. :(
Link to comment

E, ali postoji jako glasna manjina među nerdovskom populacijom koja odbija da prihvati tu R+L=J teoriju. Kažu, to je previše očigledno, ne bi Martin to uradio. Zagovaraju da je Jon u stvari sin... ne znam, Neda i Ashare Dayne, Neda i one dojilje koje je jednom neko pomenuo (Wylla?), ili Neda i sestre mu Lyanne :isuse:Edit: Iskreno da ti kažem, ni ja se ne sećam gde je tačno videla plavo cveće kako raste na zidu od leda. Izgleda da je i to bilo u House of the Undying, tu su joj svašta proricali (uslovno rečeno).- A blue flower grew from a chink in a wall of ice, and filled the air with sweetness.(Jon na zidu nosi parfem, pederčina.)- A corpse stood at the prow of a ship, eyes bright in his dead face, grey lips smiling sadly.(Nemam pojma, možda Theon, možda Davos, možda Coldhands na nekom brodu...?)- From a smoking tower, a great stone beast took wing, breathing shadow fire.(Iz ovog su razni izvukli zaključke da će Melisandre probuditi zmajeve iz kamena Dragonstonea... nadam se da je to BS.)

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

uh, pa volim te sto se natripuju da su sa omiljenim im autorima na prst u bulju i da su mu usli u glavu i sve znaju kako ce i sta ce...dosadnjakovici. neka je ovo ocigledno milion puta, meni se bas dopada verzija. :)

Link to comment

Pa kad se identifikuješ sa glavnom likicom, boli te uvo. A šta ja da radim sa tragičnim antiherojem Houndom? :((Ne znam da li su uhvatila da je on još živ, radi kao grobar u manastiru na nekom tamo rečnom ostrvu koje Bryenne poseti dok traži Sansu...?)

Link to comment

ja volim hounda. mislim, tamo su svi nemilosrdni ljudi (osim ako izuzmemo par starkova), pa je referentna tacka poljuljana.po meni, hound je meca dobric, a bron bi takodje bio neki dobrica iz nekog filma kaubojca.

Link to comment
Nema niceg da mi se spojluje, mada ja moram da primetim da sam manje temeljna od tebe, Kalavere i onog smrde od Razmataza. Desilo mi se nekoliko puta da su mi promakle neke stvari. :( Ja sam ranije uvek pricala kako mi je Dzon Snou momak, ali to je bilo pre nego sto sam pocela da verujem u ovo i pre nego sto sam se uzivela u Daneris. Samo mi je jednostavno sladak, dobrica i drag, pa sam ga uzela za momka.
Smrda barem pazi na ono šta čita, a ne ko ti što čitajući knjigu samo bacaš oči na predsednike odeljenske. BTW momci i devojke, i ja verujem da je tu Rhaegar imao snošaj sa Lyannom, ali imam problem u tome što je Džon ispržio ruku bacajući fenjer na onog zombija. Ako u njemu nije Targaryenski deo krvi toliko jak da ga spreči da bude oprljen nekom malom vatricom, kako će da jaše jebenog zmaja?
Link to comment

Pitajte ga svi šta misli o filmu Misery.Kroz nekoliko istih pitanja će valjda shvatiti poruku, čak i ako ne odgovori.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

Al na ovo

What's your favourite sandwich?
..će odgovorit. Kakva polučetvrtbića na webchatu postavljaju takva pitanja?naravno..
Probably a classic Philadelphia Cheese Steak, as made only in Philadelphia; accept no substitutes that claim to be Philadelphia cheese steaks but come from outside Philadelphia. They're not the same.The secret is the cheese. You cannot put good cheese on a Philadelphia cheese steak. People in other cities try to put on mozarrella or brie or something. But they're making a fundamental mistake; the secret is cheese whizz, applied to the steak and onions, and gives it that really sleazy 3-in-the-morning taste.
..i gotovo.My life's got meaning!:wub: Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...