Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

U vezi Theona. Sve ove muke kroz koje prolazi, pa pomaganje Jayne, sve mirise da ce Martin na kraju toliko da ga opere da ce biti pozitivniji od najpozitivnijeg Starka.

Link to comment
  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sedeće on još na seastone chair, mark my words. Možda će kao mučenik da da svoju glavu povlačeći Remzija sa sobom. Ali da će moći svo ono njegovo sranje da se opere... teško, čak i kod Martina.

nije! ja sam najvisa na svetu. eno, usrani hattori me tera da se ja tako prijavim kod ace gice.
Jedino ako će taj turnir biti organizovan kao prijemni iz matematike. Edited by Razzmatazz
Link to comment

Arya je divna... jos su uboli sa castingom skroz!!!Asha :isuse: ne da su joj promenili ime, promenili su joj i sve ostalo! od jednog od najgotivnijih likova u serijalu napravise bezlicnu dosadu... Jon Snow, kako ide serija, tako se prisecam koliki je on naivni kreten :lol: (u pozitivnom smislu, jeli)nije bilo direwolfa u ovoj epizodi :(a svima koji se bune na bordele, siguran sam da vam je sada bilo bolje dok gledamo kako Renly pohotljivo zudi da oblajvi! jebem ih dupe suljavo, 15 minuta serija u pederastiji da prodje, pa neka se gone u kurac!EDIT:

Jedino ako će taj turnir biti organizovan kao prijemni iz matematike.
fuck! :lol::Hail: Edited by freakns
Link to comment

Povlačim svoju raniju pritužbu oko nepostojanja Ticklera - kažu mi da je castovan, tj. da se već pojavio u ovoj epizodi! :)Ja sam mislio da je lik koji uzme Ariji mač bio Sir Amory Lorch ili kako se već zove, onaj što je ubio Yorena. Ipak, kažu da je to Tickler - t_125561911720_AnthonyMorris.jpg"Is there gold in the village" FTW! Jedva čekam kraj treće sezone :)

Link to comment
Apropo Stanisa i Melisandre - ima u Oluji mačeva jedan deo kad Melisandra posećuje Davosa u tamnici i agituje za casual sex rečima da su joj potrebne nove vatre za njenu magiju, jerbo su se Stanisove zagasile (ili tako nekako).
Баш због свега овог што си исписао сцена је потпуно непотребна.
Arya je divna... jos su uboli sa castingom skroz!!!Asha :isuse: ne da su joj promenili ime, promenili su joj i sve ostalo! od jednog od najgotivnijih likova u serijalu napravise bezlicnu dosadu... Jon Snow, kako ide serija, tako se prisecam koliki je on naivni kreten :lol: (u pozitivnom smislu, jeli)nije bilo direwolfa u ovoj epizodi :(a svima koji se bune na bordele, siguran sam da vam je sada bilo bolje dok gledamo kako Renly pohotljivo zudi da oblajvi! jebem ih dupe suljavo, 15 minuta serija u pederastiji da prodje, pa neka se gone u kurac!EDIT:fuck! :lol::Hail:
Како је уведена Марџори у причу, сцена има смисла. Мени је само тужно како је Лорас лош ту, раван је несрећници која треба да буде Теонова сестра. Бриана потпуно фантастична, чупање браде слабо, све укупно 3-, али некакав напредак на daytime soaps које смо имали 'срећу'да гледамо у претходне две епизоде. Ја трећу сезону уопште не могу да видим са свим овим јадним буџетом. Мислим могли су да унајме Русе, Србе, Кинезе који се овде баве компјутерском анимацијом онај Ренлијев табор са све 3 шатора је :isuse:
Link to comment
HBO releases details and summaries of episodes 16-19
Episode #17: “A Man Without Honor”Debut: SUNDAY, MAY 13 (9:00-10:00 p.m.)Other HBO playdates: May 13 (11:00 p.m.), 15 (11:00 p.m.), 16 (10:00 p.m.) and 19 (1:30 a.m.) HBO2 playdates: May 14 (9:00 p.m.), 17 (8:00 p.m.), 18 (midnight) and 20 (1:00 p.m.)Jaime (Nicolaj Coster-Waldau) meets a distant relative;Dany receives an invitation to the House of the Undying; Theon leads a search party; Jon loses his way in the wilderness; Cersei (Lena Headey) counsels Sansa (Sophie Turner).Written by David Benioff & D.B. Weiss; directed by David Nutter.
Plasio sam se da ce ovo izostaviti, jedva cekam! Edited by Calavera
Link to comment

Opa, Theon leads a search party već u 17? To znači da će Bran i Rickon stvarno biti okačeni sa zidova do kraja sezone?Jel' kastovan Reek? :unsure:

Link to comment

Ma da, pričali smo o tome, ali ja baš nisam bio ubeđen da je to to. Posle čitam kako će biti ta scena u ovoj sezoni, ali će ostaviti sack of Winterfell za treću... što ima smisla, ali nema smisla da ostave Reeka za treću. Šta će posle, samo se pojavi tamo neki Bastard of Bolton, skenja Theona i krene da ga muči onako bezveze? IMO prilično je bitno da Ramsey Bolton (Snow, whatever) bude Theonov Reek, da bi posle zamenili uloge.

Link to comment

weenie, blood of my blood, je l i ti mislis da je dzon snou sin regara targariena i liane stark?to mora da bude istina, zato sto ned stark mora da bude sir aleks ferguson, gospodin, a ne neki sto juri zene na gostovanjima.+ to dzonu snouu daje jos vise specijalnu poziciju u knjizi. targarien, ali ne od targarien oca i majke, kao mi ostali, nego mu je majka iz jedne od najstarijih porodica u kraljevstvima. krizanac vuka i zmaja! sigurna sam da cemo moj bratanac i ja jednog dana stati na branik otadzbine, ruku pod ruku. sigurna!!

Link to comment

Khaleesi, zajebi me Alexa Fergusona. Bugger him <_< A Jon Snow 99.9% jeste Targo-Stark kombinacija, tako da možeš da računaš da ćeš da ga uzjašeš pre ili kasnije.Ostaje pitanje ko će da vam bude treći u trijumviratu. Za sada je favorit patuljak, ali ja se nadam da nas Martin samo navlači pričom da je i on u stvari Targaryen poreklom (ne mislim da je to neophodno). A i sviđa mi se da on bude pravi Tywinov naslednik, u inat.Mogla bi treća da bude Arya Stark, na primer, ako otpadne Tyrion iz nekog razloga.(A dokle si ti čitala, da ti ne spoilujem nešto? :unsure:)

Link to comment
Khaleesi, zajebi me Alexa Fergusona. Bugger him <_< A Jon Snow 99.9% jeste Targo-Stark kombinacija, tako da možeš da računaš da ćeš da ga uzjašeš pre ili kasnije.Ostaje pitanje ko će da vam bude treći u trijumviratu. Za sada je favorit patuljak, ali ja se nadam da nas Martin samo navlači pričom da je i on u stvari Targaryen poreklom (ne mislim da je to neophodno). A i sviđa mi se da on bude pravi Tywinov naslednik, u inat.Mogla bi treća da bude Arya Stark, na primer, ako otpadne Tyrion iz nekog razloga.(A dokle si ti čitala, da ti ne spoilujem nešto? :unsure:)
Nema niceg da mi se spojluje, mada ja moram da primetim da sam manje temeljna od tebe, Kalavere i onog smrde od Razmataza. Desilo mi se nekoliko puta da su mi promakle neke stvari. :( Ja sam ranije uvek pricala kako mi je Dzon Snou momak, ali to je bilo pre nego sto sam pocela da verujem u ovo i pre nego sto sam se uzivela u Daneris. Samo mi je jednostavno sladak, dobrica i drag, pa sam ga uzela za momka.
Link to comment

Oprosti joj Moćo, ne zna šta priča.Ona je mislila i da u domovini seljaci potajno ušivaju zmajevske bedževe na svoje krpe, i nazdravljaju njenom bati u nadi da će doći da ih spase Debelog Uzurpatora :isuse:

Link to comment

bila sam dete. pobili mi familiju dok sam bila beba, udali me za onolikog divljaka dok se jos nisam ni zadevojcila, izgubila sam bebu, muza, brata, kalasar,...meni je najteze od svih likova. :(

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...