Jump to content
IGNORED

VIP Game of Thrones


Calavera

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    928

  • Calavera

    614

  • Razzmatazz

    389

  • MayDay

    324

Top Posters In This Topic

Posted Images

Martin to isto govori, mada posle verovatno grize sopstvena muda.

Кад би без серије могао да купи биоскоп.

Link to comment

Koliko mazohista na jednom mestu, pomislio bih da se topic zove VIP štipaljke za bradže i kako najbolje insertovati kandiru u spolovilo

Link to comment

Koliko mazohista na jednom mestu, pomislio bih da se topic zove VIP štipaljke za bradže i kako najbolje insertovati kandiru u spolovilo

 

 

Pa šta ćeš onda ti ovde jadan u tako groznom društvu i okruženju? Zvučiš ko onaj šef kju kluks klana što je neki dan uhvaćen na delu sa crnom muškom prostitukom.

Link to comment

Pa šta ćeš onda ti ovde jadan u tako groznom društvu i okruženju? Zvučiš ko onaj šef kju kluks klana što je neki dan uhvaćen na delu sa crnom muškom prostitukom.

 

Ma malo vas podjebavam zato što ste tolki hejteri, mislim, ako je vama uživanje da gledate nešto i onda ovde pričate kako vam se ne sviđa, meni je uživanje da dođem ovde i da vas trolujem zbog toga što ste takvi, ali no hard filings, ipak je to samo jebena serija, ma koliko do jaja bila.

 

EDIT: a Mau ti si jedna kalisi, mwa

Edited by Ariel
Link to comment

Mau daj neki link kad bude vreme, i postuj ponekad nešto da ne zaspim u stolici (krevet mi je van domašaja ali mrzim kad zadremam sedeći, nikad se ne odmorim)

Link to comment

Hvala, Orasi, radi. Ja budala tražim link u favorites, pa u history, pa sve tako redom... zaboravio potpuno da se fajl čuvao u downloads :isuse:

Link to comment

Pustaj dok je vreme. 

 

+1, postoji odredjeni broj ljudi koje stream moze da primi da ne bi lagovalo. Ako zakasnis mozes samo da se nadas da ce neko prestati da gleda dovoljno da bi uleteo, a kako gomila ljudi pokusava to isto...

 

Ja ne verujem da cu ostati da gledam, tek od osme epizode bi trebalo da krene 1 spektakl.

Edited by Calavera
Link to comment

sve one delove, sto u knjizi, sto u seriji, kad se pojavi glupava kalisi, majkazmajevaoslobodilacrobovaugnjetavanasestrawannabegodess, zamenila bih sa lanisterima.

dosadna je u picku materinu, podseca me na milu jovovic u ulozi jovanke orleanke 'those who love me, follow me'. mrsupickumaterinu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...