Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

izgleda sam izgubio telefon, svakako je vreme da se kupuje novi. meni realno ne treba novi telefon, 4s me zadovoljava jos dugo, ali baterija radi 3-4h max, sto mi je problem na putovanjima, tokom kojih moram biti online. ovo me navodi na pitanje koliko smo zavisni da menjamo frekventivno iphoneove. imam uredjaj koji je ok i posle par godina moram da ga menjam posto je baterija cao. 

 

kupio bi neki drugi uredjaj. nokiju npr. koliko mi se to isplati posle 3 iphona. sta sa platnim aplikacijama, bacen novac? koliko je cimanje da prebacim kontakte iz adresara (imam kopiju na mbp i u oblaku) . moram da menjam rezanu sim karticu. i verovatno jos mnogo cimanja koja mi ne padaju na pamet. lakse je reci fakdetshit i otici po novi iphone. 

 

i btw, malo-malo se fatam za djep, a nema erekcije, prazan ducan.

Link to comment

kako si uspeo tako da sjebeš bateriju, ja sam pre mesec-dva zavalio četvorku sa koliko toliko ok baterijom neprimetno manjeg kapaciteta.

zbog svega gore navedenog sam uzeo 5s, jednostavnije mi je. a i nisam imao želju da se bakćem sa androidom ili win-om.

 

što ne pokušaš da je zameniš?

Link to comment

Ne znam da li sam utripovao, ali od poslednjeg iOS updatea meni baterija na iPhoneu traje jedno upola kraće nego normalno. (Imam 2 identična, iPhone 4 oba, jedan je updateovan na 7.06, drugi je na 7.04 - ovaj prvi mi ne traje ni jedan dan umerenog korišćenja, bez GPS-a).

Link to comment

bar ima, telefona nema. statisticka greska je da izadjem trezan iz bara (ako nije u sledeci bar :D ) . sinoc popio asahi, gazda bara castio laphroaig i ja fino otisao kuci ponosan usebe...da sam ostao i ubio se sigurno bi danas imao telefon :D o zivote... a indi ima dva, dje je tu pravda

Link to comment

Јесте! Цео дан ми је фон на скоро 100%, и после пар позива, смсова и слично. Чак ми се чини да је батерија дуготрајнија него пре. Браво, Симовићу! Сад и онај други ајфон иде на 7.06, управо.  :thumbsup:

Link to comment
  • 2 weeks later...

izgleda sam izgubio telefon, svakako je vreme da se kupuje novi. meni realno ne treba novi telefon, 4s me zadovoljava jos dugo, ali baterija radi 3-4h max, sto mi je problem na putovanjima, tokom kojih moram biti online. ovo me navodi na pitanje koliko smo zavisni da menjamo frekventivno iphoneove. imam uredjaj koji je ok i posle par godina moram da ga menjam posto je baterija cao. 

 

kupio bi neki drugi uredjaj. nokiju npr. koliko mi se to isplati posle 3 iphona. sta sa platnim aplikacijama, bacen novac? koliko je cimanje da prebacim kontakte iz adresara (imam kopiju na mbp i u oblaku) . moram da menjam rezanu sim karticu. i verovatno jos mnogo cimanja koja mi ne padaju na pamet. lakse je reci fakdetshit i otici po novi iphone. 

 

i btw, malo-malo se fatam za djep, a nema erekcije, prazan ducan.

 

 

pre dva dana  ipak resio dana da predjem na windows phone i kupio sebi lumiu. bukvalno 10 minuta nakon otvaranja kutije sa novim telefonom, zovu me iz china mobile i saopstavaju da se kvalifikujem za vip klijenta i da mi salju iphone 5s free of charge i 4g sim sifru, pod uslovom da trosim x juana mesecno. posto svakako trosim 2 puta x juana mesecno, naravno kazem im donesite kad ste navalili.... i donesose. srecom, 5s nije zakljucan i mogu da ga prodam ili poklonim nekome, ostao bi na nokiji kad sam vec odlucio da promenim firmu, prvi utisci su odlicni...

 

9 godina koristim isti broj kod china mobile i ljudi zovu da poklone telefon 10 minuta nakon prve kupovine novog telefona koji cu ja koristiti. 

 

[sto se tice macbooka , tu ne znam sta treba windows da uradi da pocnem razmisljati o izdaji]

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...