Jump to content
IGNORED

iPhone


Recommended Posts

Odgledao pre neki dan Jobs sa Ashtonom, uvodna scena je prvo predstavljanje ipod-a, onog belog debelog sa pravim hard diskom unutra... na ekranu piše 2001, ja ne mogu da verujem da je to bilo pre samo 12 godina... Sa čime ćemo li se igrati 2020?

Link to comment
Mnogo kukaju oko 5s, a mene recimo privlači kamera. Možda ga samo zato i nabavim.
da je zbog kamere, uzeo bi ti lumiu1020ajde priznaj lepo da ga uzimas zbog zlatne boje :Pbtw. samo se pitam koliko ce potrajati dok inovativni samsung ne izbaci galaxy 4s sa 64bitni procesorom i senzorom za otisak prsta
Link to comment

Potpuno je fascinantna mržnja androiđana (sudeći prema internet komentarima). Njihov fanatizam je (CCD x ID x CT)³. Novinska vest koja samo spominje reč "apple", i ako je izveštaj o novozelandskim jabukama u pitanju, momentalno ima 400 komentara koji s gnušanjem objašnjavaju koliko je android superiorniji u svakom pogledu, a ako nešto slučajno valja na ajfonu, onda je to ukradeno odnekle. Pa, jebote.

(CCD - climate change deniers, ID - intelligent design, CT - conspiracy theories, sve skupa).

Link to comment
Ne bih, ne svidja mi se ta budza na pozadini.
hihi, kako lazes sebe- nasao bi ti razlog da nabavis novi iphone ma kako promene mizerne bile. zajedno sa jos nekoliko desetiina miliona ljudi. evo mau oce da kupi ono skupo plasticno sranje od c-a "zbog boje" :isuse: realno, sve te s/c zajebancije treba preskakati, uvale ti 1 megapixel vise i nevidljivo brzi procesor. i ovo sa prepoznavanjem otiska prsta, bez cega do sada nisam mogao da zivim.
Link to comment

Stvar je mnogo prostija... istekao mi je ugovor za iPhone 4. Ima tome već skoro pola godine. Prilično neosetno (tipa 10 dol. mesečno) mogu da pređem na novi model, naravno ako obnovim 2-godišnji ugovor (a nemam nameru da menjam tog provajdera ionako, najmanje je loš).Inače, generalno se slažem... i preskačem (barem) svaku drugu iteraciju, a evo do danas se nisam otabletirao, niti verujem da će se to desiti (barem ne u dogledno vreme).

Link to comment
Potpuno je fascinantna mržnja androiđana (sudeći prema internet komentarima). Njihov fanatizam je (CCD x ID x CT)³. Novinska vest koja samo spominje reč "apple", i ako je izveštaj o novozelandskim jabukama u pitanju, momentalno ima 400 komentara koji s gnušanjem objašnjavaju koliko je android superiorniji u svakom pogledu, a ako nešto slučajno valja na ajfonu, onda je to ukradeno odnekle. Pa, jebote.

(CCD - climate change deniers, ID - intelligent design, CT - conspiracy theories, sve skupa).

Nikad mi nije bilo jasno to lozenje ko je na boljem telefonu, jbg ja sam seljak pa kada kupujem telefon gledam koji mi je u tom trenutku povoljniji iz nekog razloga (ugovor, polovan ili nov po nekoj boljoj ceni od uobicajne, itd) najjace da cu da se oko telefona delim u tabore i navijam za moje.

Dovoljno mi zivaca ode na Partizan <_<

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...