Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

Time-ov clanak, marginalno inspirisan Assangeom, a u centru je 1 nacisto uvrnuto interpretiranje svedskih statistika o prijavljenim silovanjima vs. sudskim presudama.
According to the Swedish branch of Interpol, a recent arrest warrant for Assange states that the rape accusation stems from a sexual encounter in which the woman "was asleep and in a helpless state." There is also a sexual-molestation allegation based on claims that in a different incident, "the pair [were] sleeping naked together and the suspect [pushed] his naked erect penis into her body." And prosecutors also want to question Assange in relation to the suspicion that he sexually coerced one of the women by "lying on top of [her], using his weight to prevent her from moving, and forcefully spreading her legs," and that he sexually molested both women by "having sex without the use of a condom, without the woman's knowledge."
:Hail: Jbt na sta lici taj svedski ne-silovateljski sex? :lol:
Link to comment
:Hail: Jbt na sta lici taj svedski ne-silovateljski sex? :lol:
Pa, prvo je probudiš, skuvaš kafu, i dogovorite se šta će biti prezervativ du jour. Onda legneš, a ona upotrebi svoju težinu da te spreči da pobegneš...
Link to comment
:Hail: Jbt na sta lici taj svedski ne-silovateljski sex? :lol:
"Ti se meni dopadaš.""I ti meni.""Da li bi bila voljna da se dodirujemo polnim organima?""Svakako.""Odlično! Samo mi, molim te, potpiši ovih 17 papira... Tako. Smatraj da sam te jebo. Jel i tebi bilo super?"
Link to comment

Cek cek, a kako su dosli do toga da su zajedno spavali - goli? Znaci bilo je nekog tuc-tucanja pre toga, zar ne? Znaci po svedskom zakonu ne sme repete iste veceri u istom krevetu? Yes means No?

Link to comment
Cek cek, a kako su dosli do toga da su zajedno spavali - goli? Znaci bilo je nekog tuc-tucanja pre toga, zar ne? Znaci po svedskom zakonu ne sme repete iste veceri u istom krevetu? Yes means No?
Pa, ako ste procitali link iz Time magazina, Svedska ima daleko najvisi broj prijavljenih silovanja po glavi stanovnika. S druge strane, ima svega 10% sudskih presuda u tim slucajevima. Time clanak stoji na potpuno boliglavnoj poziciji da to otprilike znaci da nema dovoljno presuda (tj. da nesto ne valja sa pravosudnim sistemom), a ne npr. da se prakticno svaki seks sa kajanjem u Svedskoj moze prijaviti kao silovanje. (Toga ima i drugde, da se razumemo, ali je Svedska pod vodjstvom dzender-feminista ocito otisla u 3pm po tom pitanju).
Link to comment
Pa, ako ste procitali link iz Time magazina, Svedska ima daleko najvisi broj prijavljenih silovanja po glavi stanovnika. S druge strane, ima svega 10% sudskih presuda u tim slucajevima. Time clanak stoji na potpuno boliglavnoj poziciji da to otprilike znaci da nema dovoljno presuda (tj. da nesto ne valja sa pravosudnim sistemom), a ne npr. da se prakticno svaki seks sa kajanjem u Svedskoj moze prijaviti kao silovanje. (Toga ima i drugde, da se razumemo, ali je Svedska pod vodjstvom dzender-feminista ocito otisla u 3pm po tom pitanju).
Ovaj simpatični čikica će ti objasniti gde grešiš:http://www.youtube.com/watch?v=zZtc2ma2GEQDakle, Švedskom haraju fanatične silovateljske horde islamističkih imigranata. A mainstream media to sve zataškava jer su antisemitski nastrojeni. Ko drukčije kaže, dhimmi je in waiting.
Link to comment

prema svedskom zakonu silovanje je i seks sa pijanom ribom. verovatno je u 90% slucajeva i tzv. silovatelj pijan, a sud ne moze zbog iste stvari (pijani seks) da jedan pol kaznjava, a drugi ne.

Pa, ako ste procitali link iz Time magazina, Svedska ima daleko najvisi broj prijavljenih silovanja po glavi stanovnika. S druge strane, ima svega 10% sudskih presuda u tim slucajevima. Time clanak stoji na potpuno boliglavnoj poziciji da to otprilike znaci da nema dovoljno presuda (tj. da nesto ne valja sa pravosudnim sistemom), a ne npr. da se prakticno svaki seks sa kajanjem u Svedskoj moze prijaviti kao silovanje. (Toga ima i drugde, da se razumemo, ali je Svedska pod vodjstvom dzender-feminista ocito otisla u 3pm po tom pitanju).
Link to comment
Colbert: "TIME's person of the year is Mark Zuckerberg. Sorry Julian Assange, I guess you didn't violate enough peoples privacy." :D
Dobar je bio: "Julian Assange, the abominable snow-journalist...""Nation, these Denial of Service strikes make me furious... I assume. I don't know what it means. I hear 'denial of service' and it makes me think of a black man at Danny's.""Come on, Anomymous! First you were alcoholic, and now this?!"Ali kad je uključio dial-up modem... :lol:
Link to comment
Dobar je bio: "Julian Assange, the abominable snow-journalist...""Nation, these Denial of Service strikes make me furious... I assume. I don't know what it means. I hear 'denial of service' and it makes me think of a black man at Danny's.""Come on, Anomymous! First you were alcoholic, and now this?!"Ali kad je uključio dial-up modem... :lol:
Колбер се у Викиликс причи дефинитивно боље показао од Стјуарта. Био је чак и Елсберг у посети.
Link to comment

Dakle, u jednoj stvari je Justin Raimondo definitivno u pravu - živimo u "Bizaro svetu". Svet u kom slobodari strastveno brane autoritarijanizam, kategorično libertarijanski Reason magazin se baca ljagom na Assangea, a koga opet de facto brani (mada ga "ne podržava") - 1 Glenn Beck!!! Kompletno ludilo. Sve je naopačke iskrenuto...

Like a work of art, WikiLeaks evokes visceral emotions and brings out our true selves: "libertarians" (some of them) are outed as closet authoritarians, right-wing blowhards are exposed as libertarians at heart, and shameless hypocrites are impaled on a sword of their own making.
Link to comment
×
×
  • Create New...