Jump to content
IGNORED

whistleblowers: wikileaks, snowden i...


DarkAttraktor

Recommended Posts

Da, znam za to, nego sam vise mislio na neki servis nalik paypal-u... Postoji li uopste neki koji ne trpi pritiske establismenta?
Мислиш, неки који није естаблишмент? ПлатиДругар је још пре седам година тако зајебавао неке много блаже сајтове, јер им се није свидела њихова политика.Ал' ајде, ако се нађе неки други, довољно поуздан, па да преселим своје две цркавице тамо.
Link to comment
Мислиш, неки који није естаблишмент? ПлатиДругар је још пре седам година тако зајебавао неке много блаже сајтове, јер им се није свидела њихова политика.Ал' ајде, ако се нађе неки други, довољно поуздан, па да преселим своје две цркавице тамо.
trolI ja isto znam jedino za pp. Koga su još zakidali za uslugu zbog polnepodobnosti?
Link to comment
Psihopate ispuzale iz svih rupa
Meanwhile, Mr Assange's Melbourne-based son Daniel has defended his father's decision to publish the diplomatic cables, declaring that attempts to silence him and WikiLeaks are pointless.The 20-year-old software developer's comments were posted on an American blogger's website yesterday in response to the blogger's calls for the former Box Hill High student to be physically harmed or kidnapped in a bid to flush out his father.
Znači, stanoviti američki bloger se pojavio sa idejom o otmici/povređivanju Assangeovog sina... Kad će da bude uhapšen zbog toga? Blog skinut s interneta? "Freedom of speech", naravno ako je speech u našu korist. <_< Edited by Indy
Link to comment

Wikileaks komplet sajt na torrentuhttps://thepiratebay.org/torrent/5723136/WikiLeaks_insurance

This file is an encrypted archive of the information on the Wikileaks site. If the Wikileaks servers get raided, they can be wiped and Wikileaks can set up somewhere else and they won't have to start from scratch.
Link to comment
:isuse: Strasno nesto... Shaban koji poziva na otmicu/povredjivanje angry.gif , zabrana citanja!? dokumenata :Hail: Fejsbukovano, sad cu i da twitnem ako treba + torrent smaknut (dok ne dobijemo kolektivnu zabranu od Bote & co.)Ameriko pitaj Kinu, da li pamti prvu slinu.
Link to comment
Ovo je fascinantno trapavo. Pay no attention to the man behind the curtain :D Ajde da su preporučili studentima koji bi da uđu u državnu službu da se klone WL, ali ova implicitna pretnja govori samo jednu stvar - pod prismotrom ste. Kako drugačije misle da uđu u trag onima koji šire WL linkove ili ostavljaju komentare, ne očekuju valjda da svako ostavi broj indeksa?Opet, verujem da nisu ni bili blesavi da to rade sa fakultetskih mreža.
Link to comment

wikileaks ima 1 PR problem. osoba koju furaju na teeveeju izgleda kao plavokosi pedercic koji je upravo popusio paklu cigara i/ili ispraznio flasu jagermeisterawikileaks PR osoba treba da bude 1 hot/tough bitch i/ili 1 celavi baki (bivsi marinac/sportista/itd)

Link to comment
wikileaks ima 1 PR problem. osoba koju furaju na teeveeju izgleda kao plavokosi pedercic koji je upravo popusio paklu cigara i/ili ispraznio flasu jagermeisterawikileaks PR osoba treba da bude 1 hot/tough bitch i/ili 1 celavi baki (bivsi marinac/sportista/itd)
Ako neko u poslednje vreme nema PR problem onda je to Wikileaks. :D
Link to comment
Dejli telegraf prenosi pohvale libijskog predsednika Gadafija na račun Vikiliksa, zbog razotrkivanja američke "hipokirzije" i doprinosa "međunarodnoj demokratiji".Procurele depeše pokazuju da Amerika nije lojalna čak ni svojim prijateljima i saveznicima, konstatuje pukovnik Gadafi, prenosi Telegraf.
:lol: meni je samo interesantno da iza Džulijana staju ovakvi likovi, dok stari borci za transparentnos, ljuCka prava i ina civilizacijska dostignuća ćute ko zaliveni. /ili u boljoj varijanti mrsomude oko istog tipa - "ma ja njega u principu podržavam, samo se ne slažem što je to objavljivao" :blink: /
Link to comment
×
×
  • Create New...