Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Živeo u kanalizaciji mali crv, živeo i pojma nije imao da neki žive i drugačije. Jednog dana, nađe on neke stare raskiseljene novine, počne da čita, čita, pa zaprepašćeno zapita tatu:'Tata, je li tačno da ima crva koji žive u jabukama'?'Tačno je, sine', odgovara tata.'A je li tačno da neki crvi žive i u mesu'?'I to je tačno, pile tatino'.'A ima ih i u salami'?'Ima dete moje, ima'''Pa zašto mi onda zaboga, živimo u ovim govnima'?'Zato sine, što je ovo naša OTADŽBINA'!

Edited by cika tale
Link to comment

Osmogodisnji decak pita drugaricu:- Sta ces ti da trazis da ti Deda Mraz donese za Novu Godinu ?- Jednu Barbiku! A ti ?- Ja cu da trazim jedan Tampon !- Sta ti je to "Tampon" ?- Pa neznam tacno... ali na TV-u kazu da kad imas taj tampon onda mozes da ides na plazu svaki dan, da vozis bicikl, pravis zurku, trcis, radis sve sto ti se svidja - a da niko nista ne primeti !

Link to comment

Zaustavi saobracajac naduvanog tipa- Dobro vece, vozacku i saobracajnu dozvolu!- Pusti me braaateee, vidis da ne znam gde sam- VOZACKU I SAOBRACAJNU DOZVOLU!- Maaa braaateee, ne znam gde saaam- Jel ti znas ko sam ja? - Staaaa je ovo, ja ne znam gde sam, ti ne znas ko si

Link to comment

Pita uciteljica: "Perice, a sta je tvoj tata?"Perica odgovara: "Moj tata je muska striptizeta u klubu za pedere, i igra go pred drugim muskarcima. Ponekad, kad mu dobro plate, uzme sobu u jeftinom motelu, pa spava s njima."Uciteljica u šoku izvede Pericu iz ucionice i upita ga: "Perice, nije valjda to istina?"Perica odgovara: "Nije. Moj tata igra fudbal za reprezentaciju Srbije, ali me je bilo sramota da priznam pred svom decom."

Link to comment

Provali Muja da ga Fata vara,dere se on na nju:A zasto si mi to uradila, zasto!?i to sa Hasom mojim jaranom,Sta on ima a da ja nemam!?M: Jel lepsi od mene!?F: NijeM: Jel bogati od mene!?F: NijeM: Jel bolji u krevetu od mene!?F: NijeM: Jel mu veci od mog!?F: NijeM: A joj, ala cu ga sutra zajebavati!!!

Link to comment

Prostitutke priveli u policiju, pitaju prvu:- Vi ste prostitutka?- Nisam, ja sam manekenka...Pitaju drugu:- Jeste li vi prostitutka?... - Nisam, i ja sam manekenka...Pitaju treću:- A šta ste vi, isto manekenka?- Ne, ja sam prostitutka...- Pa jel’ ima posla?- A bilo bi, da nema ovih manekenki...

Link to comment

Dodje momak u prodavnicu i pita radnicu - Imate li kondome s ukusom maline?Nemamo, kaze ona.A s ukusom jagode? - Nemamo.A s ukusom jabuke? - Nemamo.Stoji deda sa strane i kaze momku:... - Alo mali 'o's ti jebat' il' pravit' kompot?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...