Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Jedna obrada, ako se dobro sećam:Došao Nemanja Vidić u crkvu da se ispovedi: Nemanja (N) : Oče zgrešio sam, opsovao sam Boga na utakmici. Pop (P) : Dobro sine, dešava se, a kako se to desilo. N : Pa igrali smo utakmicu, ja sam napadač, i dobijem loptu sam pred golmanom, šutnem i on mi odbrani, odbije loptu u korner. P : I tada si naravno opsovao ? N : Ma nisam, nego smo izveli korner i ja udarim loptu glavom, ona pogodi prečku i golmana i opet ode u korner. P : Tada si sigurno opsovao ? N : Nisam, opet smo izveli korner, i odbije se lopta do mene, ja predriblam dva igrača, obiđem i golmana, šutnem, kad protivnički igrač rukom odbrani gol... P : To je to, tad si opsovao ? N : Ne, uzeo sam da šutiram penal. P : Nisi valjda i penal promašio jebo te Bog ?!!!

Link to comment
Jedna obrada, ako se dobro sećam:Došao Nemanja Vidić u crkvu da se ispovedi: Nemanja (N) : Oče zgrešio sam, opsovao sam Boga na utakmici. Pop (P) : Dobro sine, dešava se, a kako se to desilo. N : Pa igrali smo utakmicu, ja sam napadač,
:lol: Dobar!
Link to comment

Fresh from her shower, the wife stood in front of the mirror complaining to her husband that her breasts are too small. After listening for a while, the husband came up with a suggestion. "If you want your breasts to grow, then every day take a piece of toilet paper and rub it between them for a few seconds." Willing to try anything, the wife fetched a piece of toilet paper and stood in front of the mirror, rubbing it between her breasts. "How long will this take?" she asked. "They will grow larger over a period of years," the husband replies. She stopped. "Do you really think rubbing a piece of toilet paper between my breasts every day will make my breasts larger over the years?" Without missing a beat he said "Worked for your butt, didn't it?"

Link to comment
jadni cigani. nije dosta sto u srbiji zive ko poslednji bednici, na najmarginalnijoj margini drustva, sto jedva dobace do prosecnih cetrdestak godina zivotnog veka, sto samo jedan od 100 cigana dozivi 60, nego nema ni smeha dok cigan ne kaze nesto nepravilno na srpskom koji mu je, ako nista drugo, nematernji, strani jezik, dok se ciganki picka ne zalepi za pod kad napravi spagu, eo vidim, ni dok cigan ne pojebe sestru. moco, glup ti je vic.
Vic je odlican kao koncept, ali svakako potpis za ovo u italiku. Pita Tuđman đavola:Je l` mogu da pozovem Zagreb samo na minut ividim kako stoje stvari u mojoj zemlji? Zanima me kada ćemo u Evropu.- Može - odgovori đavoZavrši Tuđman razgovor a đavo mu kaže - Ovajpoziv košta milion dolara.- Nema problema. Reče Tuđman i plati.Čuje to Sadam pa i on upita:- Mogu li i ja da nazovem Bagdad? Ovi moji imajuprobleme, pa me zanima kako ih rešavaju.- Može, ali će te to koštati 2 miliona dolara. - Kaže đavo. Sadam završi razgovor i plati. - To je sve čuo Milošević pa upita đavola: - A je l` mogu ja da nazovemBeograd? Zanima me da li su sačuvali Kosovo, da li se popraviostandard i mnogo toga još.- Može. - Reče đavo.Kad je završio razgovor Milošević upita: - Koliko treba da platim?- Ništa. - Odgovori đavo.- Kako ništa. Ova dvojica su platili po milion i dva a ja ništa.- Kad zoveš iz jednog pakla u drugi, računa se kao lokalni poziv. - Odgovori đavo. Edited by CowBoy
Link to comment

Dodje deda kod popa da mu se ispovedi i kaze: Pope, pre neki dan baba se nagnula u zamrzivac i meni doslo nesto, ja mrknem babu, jel to greh?Pop: Ne, nema tu nista gresno, to je priroda i tako treba da bude.Sutradan dodje i baba i kaze: Pope, pre neki dan ja se nagnula u zamrzivac da vidim nesto a deda navalio a meni sve onako dobro, jel to greh?Pop: Ne naravno, bio je i vas muz juce i njemu sam rekao da je to prirodno i ne treba da brinete.Baba: A da li smo i dalje dobrodosli u crkvu?Pop: Naravno...Baba: Dobro, jer u Rodic vise nismo.

Link to comment

A vampire goes into the bar and ask the bartender for a cup of hot water. The bartender pours him a cup of hot water and ask "I thought vampires only drank blood?"Vampire takes out a tampon and says "I'm making tea".

Link to comment
  • 2 weeks later...

Sedi devojka u invalidskim kolicima u kaficu i prilazi joj decko kome se svidela. Nakon upoznavanja, dogovore se da sutra odu u park. Dok je gurao kroz park, pricali su kako bi mogli da vode ljubav. Ona mu predlozi:- Ajmo do onog drveta, ti me podigni da se uhvatim za granu, a ti uradi sta treba!On je poslusao...Kada su zavrsili, on je vrati u kolica i odvede je kuci. Kad iz kuce istrcava njena majka, i pocinje da grli decka!- Hvala ti sine sto si je vratio kuci!- Pa naravno da cu je vratiti, svasta!A majka odgovara:- Ima sine mangupa! Jebu i ostave, po tri dana visi na drvetu...

Link to comment
Sedi devojka u invalidskim kolicima u kaficu i prilazi joj decko kome se svidela. Nakon upoznavanja, dogovore se da sutra odu u park. Dok je gurao kroz park, pricali su kako bi mogli da vode ljubav. Ona mu predlozi:- Ajmo do onog drveta, ti me podigni da se uhvatim za granu, a ti uradi sta treba!On je poslusao...Kada su zavrsili, on je vrati u kolica i odvede je kuci. Kad iz kuce istrcava njena majka, i pocinje da grli decka!- Hvala ti sine sto si je vratio kuci!- Pa naravno da cu je vratiti, svasta!A majka odgovara:- Ima sine mangupa! Jebu i ostave, po tri dana visi na drvetu...
:blink:Ha, ha, :mellow:
Link to comment

žena viče na muža: -ti si nesposobnjaković, nisi sposoban ni za šta!da ima takmičenje u nesposobnosti, ti bi zauzeo drugo mesto!!!muž: zašto drugo?žena: zato što si nesposoban!!!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...