Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

jadni cigani. nije dosta sto u srbiji zive ko poslednji bednici, na najmarginalnijoj margini drustva, sto jedva dobace do prosecnih cetrdestak godina zivotnog veka, sto samo jedan od 100 cigana dozivi 60, nego nema ni smeha dok cigan ne kaze nesto nepravilno na srpskom koji mu je, ako nista drugo, nematernji, strani jezik, dok se ciganki picka ne zalepi za pod kad napravi spagu, eo vidim, ni dok cigan ne pojebe sestru. moco, glup ti je vic.

Link to comment
German Joke According to Sigmund Freud, what comes between fear and sex?

fünf

ove je 1 vic za koji mogu da kazem da je odlican, a da mu se uopste ne nasmejem <_<
Link to comment
jadni cigani. nije dosta sto u srbiji zive ko poslednji bednici, na najmarginalnijoj margini drustva, sto jedva dobace do prosecnih cetrdestak godina zivotnog veka, sto samo jedan od 100 cigana dozivi 60, nego nema ni smeha dok cigan ne kaze nesto nepravilno na srpskom koji mu je, ako nista drugo, nematernji, strani jezik, dok se ciganki picka ne zalepi za pod kad napravi spagu, eo vidim, ni dok cigan ne pojebe sestru. moco, glup ti je vic.
vodi ih kuci :P cigani vole da zive tako kao sto zive. znam 1 ciganina masinovodju, jako je depresivan, iako (jos uvek) nikog nije zgazio.
Link to comment

Wikipedia:• Јa znam sve!Google:• Јa imam sve!Internet:• Bez mene ne možete!Kompjuter:• Hahaha, svi vi zavisite o meni, a ja o nikome!Struja:• Jesi li siguran?Tesla:• Ko tu koga laže?Bog:• Molim?Čak Noris:• Šta moliš?!

Link to comment

Ќерката го прашува таткото:-Тато, тато што е тоа абортус?-Прашај ја сестра ти !!-Ама тато ја неам c...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...