Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Schrodinger's cat walks into a bar.And didn't.- - - - - - -Jesus joins the line-up for the 100m freestyle swimming event. As he's adjusting his Speedos, a fellow competitor asks, "Hey Jesus, what style will you be using? Butterfly? Breast-stroke?""Nah, none of those," replies Jesus, "I'll be sprinting."

Link to comment

Javlja se čovek na radio i kaže:- Ja sam nasao novčanik!- Dobro i šta ste našli u njemu?- Pa, imalo je 1500 evra, 150 000 dinara i lična karta na ime Zoran.- I, dobro.. Sta želite sada?- Pa, ako može jedna pesma za Zokijaaaaaaaa !!!

Link to comment
Joj. Sta si mu/joj rekao?
ma ništa strašno. bio sam fin, rekao da sam vrlo nesiguran glasač te da ovaj što me 2007. stavio na spisak vidi gde ima najpovoljnije uslove osiguranja, ako već pričamo o tome. Edited by Hella
Link to comment
ma ništa strašno. bio sam fin, rekao da sam vrlo nesiguran glasač te da ovaj što me 2007. stavio na spisak vidi gde ima najpovoljnije uslove osiguranja, ako već pričamo o tome.
:D
Link to comment

1) - Neutrino. - Ko je? - Kuc-kuc!2) Odgovara konobar: Žao nam je, ne služimo neutrine koji su brži od svetlosti. Neutrino ulazi u bar.3) - Da bi prešao na drugu stranu. - Zašto je neutrino prešao ulicu?

Link to comment
1) - Neutrino. - Ko je? - Kuc-kuc!2) Odgovara konobar: Žao nam je, ne služimo neutrine koji su brži od svetlosti. Neutrino ulazi u bar.3) - Da bi prešao na drugu stranu. - Zašto je neutrino prešao ulicu?
Meni je ovo smešno :D
Link to comment
  • 2 weeks later...

At a recent U2 concert in Glasgow, Scotland, [bono] asked the audience for total quiet.Then, in the silence, he started to slowly clap his hands, once every few seconds. Holding the audience in total silence, he said into the microphone, “Every time I clap my hands, a child in Africa dies.”From the front of the crowd a voice with a broad Scottish accent pierced the quiet …“Well, fuckin stop doin’ it then, ya evil bastard!”

Link to comment

Zove Vranjanac Novosađanina drugara iz vojske i javlja se njegova žena: "Halo" "Dobar dan Ivana mogu da dobijem"Ona mu odgovara "Ivan trenutno nije tu on je na ručku"."Ništa kažite mu da se javi Zoranu iz Vranje kad siđe s' ručku".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...