Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Pitali Cigu na ulici:- "Šta mislite o zatvorenim bazenima?"- "Pa mislim da treba da ih otvore, da se narod kupa!"
E, to nije vic, postoji audio klip, ako uspem da ga nadjem proslediću ga ovde, dešavalo se u Kragujevcu pre par godina u vreme najveće halabuke oko pravljenja zatvorenih bazena. Rekao je nešto u fazonu: "Kako da gi zatvore, oni su ludi, muškarci će da poludu na ovu vručinu..."
Link to comment

Dobio na mail, pa da prosledim:Pijan k'o dupeStanje u kom ne znate šta radite i kad vam padaju na pamet jako neobične ideje.- Eno je veverica...'vataj je da joj uzmemo kremić!___________________________________________________________________________________NesporazumKada pozoveš komšinicu na kafu, a ona samo popije kafu i ode.___________________________________________________________________________________KantNajznačajniji filozof iz plejade nosilaca nameštaja.___________________________________________________________________________________ŽivotRodiš se, odeš u vojsku, vratiš se, oženiš se, staviš kiseo kupus 30 - 40 puta i umreš.___________________________________________________________________________________StopiSladoled u obliku stopala s pocetka devedesetih ciji pronalazac se zešće lozio na foot fetish. Uspeo je da natera celu zemlju da lize stopala... a ladno niko nije ni primetio.__________________________________________________________________________________Digitalni fotoaparatСправа која од сваког идиота са 500 евра може да направи уметника.Упутство:1.Canon D402.Подешавање: Ауто3.Нанишани бабу у дворишту или циганче на улици или одраз са наочара за сунце4.Шкљоц5.Аплоуд6.Коментари:-Брате, покидао си га! Скидам капу!-Нисам знао да си талентован бе?!-Робијо царе, па ти си уметник!!! ___________________________________________________________________________________Izvini Univerzalno ime za konobare širom Srbije.Izvini, je l' možeš da naplatiš?___________________________________________________________________________________Čućemo seMnogo jaka fora da odjebete nekog.A: Onda, jesmo se dogovorili?B: Aj čućemo se.___________________________________________________________________________________Prase slončeVranjansko pranje i tuširanje!- Šta si radija do s'd?- Pra'se s'lonče!___________________________________________________________________________________Ekonomska kriza Кад ти остане много месеца на крају пара.___________________________________________________________________________________ Slab dumerenVrsta vetra.___________________________________________________________________________________Nick i nadimakNick je ono što ti misliš o sebi, dok je nadimak ono što obično jesi, sviđalo se to tebi ili ne.- Žabac koji ti je nik na forumu?- Kazanova, a što pitaš?___________________________________________________________________________________SpejsmejkerPrdež u gradskom autobusu.U sebi: "E sad ću pustim jednog spejsmejkera, za ovog što mi legao na kičmu!"___________________________________________________________________________________Video RekorderPošto me je koštao 1200 maraka kada sam ga kupio ispada da je to najskuplji sat u mojoj kući.___________________________________________________________________________________Radnja u ruskim klasicimaod 1. do 200. strane : opis prohladnog letnjeg prepodnevaod 201. do 400. strane : opis livade koju treba pokositiod 401. do 600. strane : opis brkova glavne licnosti romana - kosacaod 601. do 800. strane : opis suknje koju nosi devojka koja sluzi kosace lebom i rujnim vinomod 801. do 999. strane : opis kosidbe1000. strana: zaplet, kulminacija, ubistvo, kajanje, zatvor, oslobadjanje, svadba, svaleracija, tumor na mozgu, smrt.___________________________________________________________________________________Etno kućaTipična kuća u Srbiji sa isključenom strujom,vodom i telefonom zbog neplaćenih računa.___________________________________________________________________________________Feng shuiИзговор за сва срања која вам се накупе по соби.- Е, што не склониш ове чарапе што ти стоје испод кревета?- Фенг шуи!___________________________________________________________________________________Naši smoIzraz koji opravdava to što smo stoke na porodičnim veseljima dok jedemo hranu.-Izvini što ja ovo ovako rukama uzimam.-Ma slobodno, naši smo.___________________________________________________________________________________Posebna devojkaДевојка која ужива у чарима саламе.___________________________________________________________________________________Šlic Uvertira za Čarobnu frulu.___________________________________________________________________________________Mis univerzumaTakmičenje u lepoti, na kojem se nikada ne pojavljuju konkurentkinje sa Marsa, Jupitera, Venere i drugih planeta iz univerzuma.

Link to comment

za vreme rata deli se humanitarna pomoc u dzamiji. dzamija puna, haso stoji u prvom redu, muja u zadnjim redovima. kaze hodza da nema za sve, da ce dobiti samo oni iz prvih redova. muja se dere, haso uzmi i za mene, a hasa njemu odande :thumbsup: podeli se pomoc, izadje hasa napolje, pita muja gde je moja, kaze haso nema. pa kako nema, zar mi nisi pokazo :thumbsup:? hasa: pa dje si ti video da se pokazuje :srednji thumbup: (da ne kazem djoka) u dzamiji.pa i na forumu. :lol:

Edited by darling
Link to comment

Umre mlad covek, i dolazi u cistiliste. Gleda, sav zbunjen, nista mu nije jasno. -Sta se bunis - kaze mu lik - ja sam Sveti Petar.- Ovo mora da je neka greska - kaze lik - pa mlad sam jos uvek, tek mi je 40 godina!- Ne verujem - kaze sv. Petar - al ajde ipak da proverim u evidenciji.Ukuca on ime i prezime u kompjuter, pogleda, okrene monitor ovom i kaze: -Nije nikakva greska, evo uveri se i sam. Prema radnim satima u Kolubari, imas 120 godina.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Vozi pop auto i naidje na mrtvo magare na sred puta. Uzme mobilni i okrene 92:-Halo, policija, ovde pop Miloje. Naisao sam na mrtvog magarca na putu, dodjite da ga pomerite.A pandur ce otud:-Je li pope, a jesi li mu odrzao opelo?-Ma jok - odgovara pop - htedoh prvo rodbini da javim.

Link to comment

Dolazi ciganka kod lekara, a ciga ostaje da ceka ispred ordinacije.- Sta vas boli - pita je doktor.- Dokture, imam bolovi kad idem u WC, ne mogu da sedim na stolicu...Pogleda doktor, pa kaze: - Gospodjo, imate hemoroide, nije to nista strasno, prepisacu vam melem u vidu chepica koje cete koristiti nedelju dana i proci ce vam bolovi.- Fala dokture - kaze ona.Izlazi ona iz ordinacije, i ciga je pita:-Sta ti reko doktur?-Ta reko mi da imam hemeridi i dao mi nekakvi chepichi?-A kako se to koristi?-Ta ne znam, nisam pitala.-Ta udzi pitaj choveka, pizda ti materina!Ulazi ona ponovo u ordinaciju:-Izvini dokture, a kako se koriste ti chepichi?- Stavite to u analni otvor gospodjo na par sati, jednom dnevno- odgovara doktor.-Fala dokture.Izlazi ona, ciga je ceka i pita:-Sta ti reko doktur?-Ta da se stavlja u analni otvor?-A sta je taj analni otvor?-Ta bre ne znam, nisam pitala.-Ta udzi pitaj, pizda ti materina!Ulazi ona po treci put:-Izvini dokture, a gde je taj analni otvor?-Gospodjo, u dupe da ga stavis! - odgovara doktor.Izlazi ona, a ciga je pita:-I, sta ti kaze?-Ta IZNERVIRAO SE - odgovara ona.

Edited by Tribun_Populi
Link to comment

Posle seksa muskarac vidi jednu sliku na stolu i pita: • Ko ti je ovaj, muž?• Ne. • Švaler?• Ne. • Brat?• Ne. • A ko je onda?• Ja, pre operacije!

Edited by mali_pacovcina
Link to comment
  • 2 weeks later...

A pregnant woman from Vancouver gets in a car accident and falls into adeep coma. Asleep for nearly 6 months, when she wakes up she sees that she is nolonger pregnant and frantically asks the doctor about her baby.The doctor replies, "Ma'am you had twins! a boy and a girl. Your brotherfrom Quebec came in and named them."The woman thinks to herself, "No, not my brother... he's an idiot!" She asks the doctor, "Well, what's the girl's name?""Denise.""Wow, that's not a bad name, I like it! What's the boy's name?""Denephew. "

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...