Jump to content
IGNORED

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Ulazi baba u međugradski autobus.Autobus pun k'o oko.Gleda baba po autobusu, pa kaže jednom momku:"Sinko, 'leba ti, ajd' ustupi mesto, da baka smesti kosti?"Tek će neki lik sa kraja autobusa:"Baba, nemoj da ti Kosta jebe mater malo!?!"

Link to comment

1. Zamisli prezivaš se Dobić i profesorka ti kaže:- "Dobiću dete, smiri se"2. Zamisli da se prezivaš Svršić. I odeš kod zubara i on ti kaže:- "Otvori usta Svršiću"3. Zamisli prezivaš se Pušić, a profesorica ti kaže:- "Ajde Pušiću ti"4. Zamisli prezivaš se Prdić, a prof. ti kaže:- "Otvori prozor Prdiću"

Edited by Pikoleta
Link to comment

Stiže majka Tereza na Nebo, Bog je dočekuje...Bog: Dobrodošla!Pozdrave se i izljube, Bog-zna-kako...Bog: Jesi li gladna posle dalekog puta?Majka T: Jesam, Gospode...Bog: Evo ti konzerva tunjevine...Majka T. pogleda u Rupu, a u paklu gozba: kavijar, divljač, šampanjac...Majka T.: Gospode, u paklu gozba a ovde SDO... kako?... zašto?Bog: Ma pusti, ne isplati mi se da kuvam za dvoje......

Edited by Jolly Roger
Link to comment

Amy Winehouse arrives at the gates of Heaven to be greeted by Michael Jackson and St Peter. Amy says: "Ohh, Michael, are you here to greet me because I'm a musical genius like you?" Michael turns to St Peter and says: "Who is that horse faced junkie, and where are all these Norwegian kids you promised me?"

Link to comment

- Лало, шта радиш тамо горе на дуду?- Јем смокве.- Одакле ти смокве на дуду?- Из штаницле.

Link to comment

Plavuša u autobusu se obrati mladicu koji sedi:- Molim te ustani, trudna sam.- Stvarno. A koliko dugo uopšte se ne primećuje?- Pa pola sata, ali me noge još uvek bole noge.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Takmice se Amerikanac, Rus i Srbin ko ima najveci avion.Kaze Rus: Mi imamo toliki avion da moze da poleti da sleti samo na specijalno za njega napravljen aerodrom u Sibiru. Svi su mu drugi mali.Amerikanac: Nije to nista, mi imamo toliki avion da ni nema gde da sleti nego mu manjim avionima saljemo gorivo i tankamo ga u vazduhu.Srbin: Letim ja jednom sa mojih 16 kopilota i cujem ja nesto zuji od nazad. Posaljem ja mog 16. kopilota da vidi sta je. On krene dzipom u sredu pre podne i vrati se u subotu popodne i kaze da u wc-u jedan boing 747 kruzi oko sijalice.Ovo mi bio najvic kad sam bila dete. -_-

Link to comment

Desio se smak sveta i samo tri čoveka su preživela.Obama - jer je imao nuklearno sklonište, Putin - jer je imao nuklearnu podmornicu i Filipo Inzagi jer ga je usralo.

Link to comment

Знаеш ли зошто слонот има зелени јајца?За кога ке му го пушиш да си ги одмараш очите!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...