Jump to content

Vicovi


Vesna

Recommended Posts

Razgovaraju dva prijatelja:-Jesi li bio kad lekara?- Jesam.-I sta ti kaze?- 150 Evra- Ma ozbiljo, sta imas?- 50 Evra- Daj ne zezaj, sta ti fali?- 100 Evra

Link to comment
mislim da mi ovo u životu neće biti smešnonaprotiv :(
a i nešto su snizili cenu (šta znači griža medicinskih savesti)
Link to comment
mislim da mi ovo u životu neće biti smešnonaprotiv :(
zavisi kako se ispriča. ja znam da ću večeras biti glavna u društvu kad ga ispričam. prošli puelin vic mi je doneo slavu.hvala puela! :wub:
Link to comment

Hvala Zivka :-)Ima tema na koje i ja ne prihvatam viceve. No vic i jeste jedan od zdravijih mehanizama odbrane.A stta je kome smesno, pa ko ce svima ugoditi. U to ime jedan prigodno ugodni:Dolaze turisti u Crnu Goru u kafic:- Molim Vas dve kafe za mene sladju a za moju zenu gorcu.Konobar: -Cuj jado, pa nijemam ti ja dzezvu sa pregradom!:-)

Link to comment
Hvala Zivka :-)Ima tema na koje i ja ne prihvatam viceve. No vic i jeste jedan od zdravijih mehanizama odbrane.A stta je kome smesno, pa ko ce svima ugoditi. U to ime jedan prigodno ugodni:Dolaze turisti u Crnu Goru u kafic:- Molim Vas dve kafe za mene sladju a za moju zenu gorcu.Konobar: -Cuj jado, pa nijemam ti ja dzezvu sa pregradom!:-)
:D haha, ima i onaj kad kaze turista :Konobar, jedan viski! ovaj se jedva dovuce posle 10 min, posluzi viski u mrljavoj casi, okrene se i krene, a gost vice; Konobar, a led!?ovaj e se okrene; E jado, oli se klizat il pit viski?
Link to comment

dolazi dalmos na pijacu pa pita prodavacicu: posto su ti ovi krumpjeri? prodavacica: nisu to krumpjeri.dalmos: pa kako se to onda zove?prodavacica: kividalmos: kija? dane?

Link to comment

Pita učiteljica Pericu:- Perice, koju reč koristimo za negaciju?Perica će:- Kurac!Kaže učiteljica:- Nije.Perica:- Kurac nije!

Link to comment

srusio se avion i preziveli samo Srbijanac, Crnogorac i Lala.Lutaju po dzungli i pojedu ih krokodili.Posle tri nedelje, ti isti krokodili razgovaraju, i kaze onaj sto jepojeoLalu:- "Joj, sto je ovaj Lala masan i tezak...", a na to ce drugi:- "Ma nije to nista, ovaj Srbijanac je tako zilav da me vec 5 danabolistomak".Treci krokodil kaze:- "Ne znate vi sta su muke, ja od onog Crnogorca vec dve nedeljeseremordenje i mobilne telefone."

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...