Jump to content

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

ja sam taj koji se tajno radovao njegovim potencijalnim odlaskom iz Intera. -_- U tom slucaju dosao bi u PSG :wicked: 'bem ti Murinja :mad:

Edited by borris_
Link to comment

Па добро... можда га је Мурињо намерно провоцирао и испровоцирао да овај гризе као да је у другој младости...Сем тога добро се зна да Мурињов тим и одбрану чува и напад гради из везног реда. И потребан му је један дисциплинован који неће пуно да мрси.

Link to comment
Па добро... можда га је Мурињо намерно провоцирао и испровоцирао да овај гризе као да је у другој младости...Сем тога добро се зна да Мурињов тим и одбрану чува и напад гради из везног реда. И потребан му је један дисциплинован који неће пуно да мрси.
baš tako. vratio ga je sa silazne putanje. a ume i da zabode kad treba. vrlodobar 4+
Link to comment
Па добро... можда га је Мурињо намерно провоцирао и испровоцирао да овај гризе као да је у другој младости...Сем тога добро се зна да Мурињов тим и одбрану чува и напад гради из везног реда. И потребан му је један дисциплинован који неће пуно да мрси.
Ovo je i meni palo na pamet. Gledao sam prethodnu utakmicu Intera i nisam mogao da verujem da gledam onakvog Stankovica. Godinama nije igrao na ovom nivou, ako je uopste ikada i igrao na ovom nivou.
Link to comment
baš tako. vratio ga je sa silazne putanje. a ume i da zabode kad treba. vrlodobar 4+
a i ganci je ;) tako da, odlican 5 Edited by sherman
Link to comment
Па добро... можда га је Мурињо намерно провоцирао и испровоцирао да овај гризе као да је у другој младости...
Otkrivamo toplu vodu, to je Murinjo sam izjavio vrlo brzo pošto je ovaj počeo redovno da mu igra...
Link to comment

Kako nije, pa Stankela je i kao igrac i kao osoba stvoren za Murinja isperivaca mozgova , krljator podoban za napaljivanje

Edited by Duci Simonovic
Link to comment
Kako nije, pa Stankela je i kao igrac i kao osoba stvoren za Murinja isperivaca mozgova , krljator podoban za napaljivanje
to nije bitno, bitna je tabela...a tabela kaze Stankovic ok, Mourinho ok...bar za sada.
Link to comment

Valjda se neće naći neko da zasluge za Stankovićeve dobre igre pripiše Antiću? To bi stvarno bilo netačno, mada je bilo komentara u stilu: "Vratio ga na njegovu poziciju".

Link to comment

Pa sad, Stankovic je i kod Djukica igrao na poziciji kao sada kod Antica, a i Murinjo ga je presaltao™ na centralnog veznog pre nego sto je Antara uopste i postao selektor.Mada sigurno je i on pomogao nekim savetom i sl. ali Stankovic je dosta iskusan fudbaler i ovo sto se trenutno desava sa njim je cist odraz velike profesionalnosti i jake volje koae generalno i karakterise njegovu karijeru, jer nije tip igraca koji se oslanja na neki suhi™ talenat, koji realno i ne poseduje ili ga je kroz godine drilla u Italiji delimicno izgubio.

Link to comment
to nije bitno, bitna je tabela...a tabela kaze Stankovic ok, Mourinho ok...bar za sada.
Ma i meni je ok, ja volim da gledam Murinjovske ekipe, pogotovo kad je tu i neki nas
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...