Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

Nije strelac ali je nas. Mislim da je vest vredna pomena: Branislav Ivanovic debitovao u prvenstvenoj utakmici Celzija (protiv V.B.A) svih 90+ min. Nije se isticao ni dobrom ni losom igrom, a mislim da je u tome i nastojao - da se ne pokusava da se istakne da ne bi ispao eki belaj zbog kojeg bi se pokajao i Skolarija iznervirao. Uspeo je da zaradi zuti karton zbog ne bas potrebnog faula s ledja, sto mu je glavni minus sto se mene tice. Nemam utisak da je mnogo brz niti mnogo skocan; ponekad je imao muke sa brzim i korpulentnijim igracem u duelu 1-na-1. Medjutim, mozda ja ocekujem da u svakom Srbinu u Premijersipu vidim Nemanju Vidica. Ivanovic izgleda nije taj kalibar. Nadam se da je solidan i da ce kada se oslobodi debitantskih pundravaca igrati cesce i imati znacajniju ulogu u Celziju. (Uzgred, Celzi je smazao V.B.A. sa laganih 3-0 jos u prvom poluvremenu).

Link to comment
  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Kako mislis debitovao....pa odigrao je vec protiv Aston Vile takodje u tandemu sa Terijem i cuvao je Kerjua...i to je ljudski odigrao,a imao je i jednu sansu glavom posle prekida....cini mi se da je odigrao i jos jednu pored ove

Link to comment
Kako mislis debitovao....pa odigrao je vec protiv Aston Vile takodje u tandemu sa Terijem i cuvao je Kerjua...i to je ljudski odigrao,a imao je i jednu sansu glavom posle prekida....cini mi se da je odigrao i jos jednu pored ove
E, nisam znao za Vilu. Neka mu je alal. Hvala na ispravci.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...