Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Pa, da znaš...na primer, dali smo i Ivana Tomića, recimo - gde ćeš više od najboljeg sportskog direktora Partizana u proteklih 1000 sati. :rolleyes:Samo kažem gde je čovek ponikao. Niti je on neka zvezda pa da se time neko hvali, niti je neki raspad koji je banuo niotkuda. Jbg, kada je bio najjači u Partizanu je bila prevelika konkurencija i nije mogao da igra, šta da se radi.

Link to comment

Propustio si da na taj spisak staviš Živojina Juškića koji je takođe ponikao u Radničkom NB. Mišković je bio sjajan talenat i odličan mladi igrač, član reprezentativnih selekcija, ali je doživeo tešku povredu od koje se nikada nije oporavio. Niko nije tukao Partizana po ušima da ga kupi.Inače, šta bih ja sada trebao da uradim? Da krenem da nabrajam autokomandne™ asove sa obe strane brda, gigantske talente koji ne igraju nigde, ili u najboljem slučaju igraju tamo negde oko Baltika, sve same kandidate za reprezentaciju...? Naročito ove iz Partizana. Jaka muda.

Link to comment
Ajde, ne budi skroman, bilo je jos reprezentativaca poniklih u Radnickom - Filip Djordjevic, Sasa Kovacevic, Nenad Miskovic... :rolleyes:
Misko je bio najveca nada jugoslovenskog fudbala na svojoj poziciji pre rata. Daleko najbrzi bek sa ne punih 15-16 godina koji je znao da vodi loptu i promeni pravac sa njom. Stvari sa kojim kubure danasnji reprezentativni bekovi. Izuzetan talenat. Uz to treba reci da je bio i veliki i disciplinovan radnik i momak sasvim na mestu.
Link to comment
Naravno, Rusmir je još jedno dete omladinskog pogona Radnički NB.
Imam jedno 3 dresa radinčki jugopetrol. Beli i Crveni umbro, i jedan nem pojma koje marke, drečavi narandžasti sa jako drečavom žutom kragnom, kao galatasnajper iz najogavnijih dana.. A poklonio mi je i dres u kom je za/igrao/ protiv rapida u Beču, meni pak najdraži je Rad-ov gde je proveo određeni period blistave karijere. Šalu na stranu, u radu je bio jedan od najstrelaca prve polusezone. to dok je rad pikao u prvoj liZi.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...