Jump to content
IGNORED

Nashi StreLci


LeBron

Recommended Posts

  • Replies 3.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • MiddleClass

    337

  • Feindouno

    313

  • John Coltrane

    175

  • MocaVukotic

    121

Neam obraza ni dres da tražim, iskreno, nikad nisam mislio da će ovoliko da dogura a video sam ga nedavno i on se meni PRVI javio. :(

 

Kako je sve doživeo kurir?

 

Na ovom meču za "milionere" debitovao je srpskireprezentativac Miloš Jojić, a Srbin je uspeo i da se upiše u strelce. Srbin je u igru ušao u 68. minutu umesto Henrika Mhtiarijana, a 12 sekundi kasnije postigao je i gol. Srbin je odmah krenuo ka golu Ajntrahta. Groskrojc je šutirao ka golu gostiju, ali je golman uspeo da zaustavi njegov udarac. Na loptu je natrčao Jojić i smestio je u mrežu Ajntrahta.

 

Edited by Glas RazumaN
Link to comment

Meni malo sve neverovatno ovo, do pre nekog vremena tipa 2, 3 godine sam redovno pikao fucu protiv njega a sada overava sa Klopom i tako to...  :blink:  :Hail:

Je l' ne voli da gubi?

Link to comment

Je l' ne voli da gubi?

 

Bio je jako ladnokrvan, delovao je ravnodušan. Ali su svi ti porazi samo čeličili njegov karakte, i povećali mu želju za treningom i dokazivanjem.

 

Kad malo bolje razmislim, ipak ću da mu tražim dres...

Link to comment

Neam obraza ni dres da tražim, iskreno, nikad nisam mislio da će ovoliko da dogura a video sam ga nedavno i on se meni PRVI javio. :(

 

Kako je sve doživeo kurir?

 

moze to i bolje.

 

 

umesto milionera ubace bivseg sampiona evrope, pred miktarijana stave da je nesrb a sve zacine time da je postigo gol protiv bivseg osvajaca Kupa UEFA prvim kontaktom u dresu Borusije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...